Jump to content
Dogomania

Cudna nakrapiana mordka KROPKA ze schr.Jel.G.-UCIEKLA!.JUZ U TAMI! ****ZOSTAJE ! ! !


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Były małe kłopoty ale już jest wyprostowane...Suńka jest na prawdę bardzo czujna i płochliwa.....Pojawia się w dobrym miejscu, pożywia, niby taki luzak a jednak kłębek strachu....a ja też nerwów mam co niemiara. Napiszę na pewno jak ją złapię, bądźcie cierpliwi..

A może znacie kogoś kto zajmuje się elektroniką i mógłby pomóc w skonstruowaniu zamykacza drzwi? Takiego na czujnik ruchu.Albo coś w tym rodzaju?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tami']
A może znacie kogoś kto zajmuje się elektroniką i mógłby pomóc w skonstruowaniu zamykacza drzwi? Takiego na czujnik ruchu.Albo coś w tym rodzaju?[/quote]

[B]Tami[/B] , p. Ania z hoteliku ma mozliwosc pozyczenia takiej klatki do lapania psiakow. Masz do niej telefon, ja wspominalam wczoraj o tym i sama zaproponowala, ze postara sie cos zalatwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tami']A może znacie kogoś kto zajmuje się elektroniką i mógłby pomóc w skonstruowaniu zamykacza drzwi? Takiego na czujnik ruchu.Albo coś w tym rodzaju?[/quote]
Moj TZ jest po informatyko-automatyko-elektroniko-elektrotechnice :roll:
ale niestety dopiero na swieta bedzie w polsce, zapytam go jak to mialoby wygladac, moze kogos poleci...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tami']Jeszcze się nie udało ale pracujemy nad złapaniem Kropki cały czas- jest dokarmiana i obserwowana.Jak tylko się uda łapanka to na pewno tu napiszę.Wy trzymajcie kciuki...[/quote]

Jeszcze Kropcia na wolnosci ..... czy moze juz jest bezpieczna u Tami ?

Link to comment
Share on other sites

[B]KROPKA [/B]jest od godz.4 rano w naszych rękach! Udało się po 48 dniach poszukiwań i tropienia! I tylko dlatego,że spotkaliśmy na swojej drodze ludzi o wielkim sercu!

Drogę z Jeleniej Góry zniosła dobrze,wtulona w moje ręce i przerażona. Safri jest mądra i wie,że Kropka jest starsza i należy się jej słuchać - bo ta malutka rządzi naszą Safrilką...:))) A może właściwsze określenie to broni swojej niezależności. Mam nadzieję ,że dziewczyny się dogadają. Kropka teraz wieczorkiem jak się do niej mówi to macha ogonkiem! Przedtem był wkulony pod brzuszek. Bardzo boi się ludzi i dlatego musimy jej pokazać ,że warto mieć swoich, których trzeba się pilnować....Ma apetyt ale większy ma nasza suńka..:cool3: ( jakby to ona niedojadała przez 48 dni...)

Jest jeden problem - Kropka ma cieczkę i nie wiemy jak długo ją ma....:razz:


No i jeszcze jeden - czy będzie nasza ,czy znajdzie się ktoś godzien zaufania....

Link to comment
Share on other sites

Tami, ogromnie sie ciesze! :multi:
Kropka spedzala mi sen z powiek, dokladnie pamietam ten deszczowy wieczor 1 listopada, jechalam wtedy z moja kiciunia do kliniki, wtedy dostalam sms z informacja ze kropka uciekla, pomyslalam wtedy, ze to jakis koszmar, problem za problemem..... zla wiadomosc za zla wiadomoscia....
i w koncu dobre wiesci!!!

Wierze, ze w twoich rekach jest juz bezpieczna, pewnie wkrotce dogadaja sie z Safri, chociaz przypuszczam ze na zawsze zachowa juz dystans..

musimy cos postanowic w sprawie jej ewentualnej sterylizacji, ona biegala swobodnie, a jesli cos zmajstrowala?
lepiej wczesniej ja zbadac i ewentualnie przyspieszyc decyzje, bo pewnie i tak sterylizacja ja czeka (?)

trzeba tez koniecznie skontaktowac sie z Justyna, ona ma karme, ktora dostała dla Kropki

Link to comment
Share on other sites

[B]Tami,:loveu: , jestes wyjatkowa . [/B]
[B]Jak Jola juz tu napisala , koniecznie zglos sie po ta karme , a ZuziaM tez jeszcze ma wystarczajaco karmy ,wiec gdzie ci jest blizej ,tam jedz.Ty juz sporo wlasnych pieniedzy wydalas na ta akcje .Ciesze sie strasznie ,ze sie udalo :multi: i w swieta Kropka juz bespieczna .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kropka ma ochotę na Safri posłanie (chociaż ma swoje) i goni naszą dwa razy od siebie większą sukę gdzie pieprz rośnie....z zębami....a Safri ucieka ...Ciekawe jak długo. Ale jak pokazujemy Kropce , że źle robi to zmyka na swoje z powrotem...Może leże Safri ma lepszą lokalizację?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tami']Kropka ma ochotę na Safri posłanie (chociaż ma swoje) i goni naszą dwa razy od siebie większą sukę gdzie pieprz rośnie....z zębami....a Safri ucieka ...Ciekawe jak długo. Ale jak pokazujemy Kropce , że źle robi to zmyka na swoje z powrotem...Może leże Safri ma lepszą lokalizację?[/quote]
jak przezyla tyle w schronisku i na wolnosci to pewnie doskonale potrafi zadbac o swoje interesy :evil_lol:
kto by pomyslal, na zdjeciach ma taka niewinna minke... :evil_lol:
lobuzica

ja tez mam suczke ze schroniska, ale to nasz zazdrosny rezydent ja przegania, szczegolnie gdy wlazi do jego miski lub zabiera jego pileczki,
ona sie do niego garnie i szuka w nim kumpla do zabaw, jednak czuje przed nim respekt, ale nie gdy jest w kojcu zamkniety, wtedy sobie go obszczekuje z wyzszoscia, a kiedy znow razem biegaja - jest potulna jak baranek, spryciara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...