Jump to content
Dogomania

Fryzjer dla Yorka


karita

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewa1981']dzieki za porady. ja raczej mysle ze moja Megi nie wytszyma do 5 miesiaca, ma gesty wlos. pewnie skorzystam z tego centrum tak na pierwszy raz ,,na sprobowanie,,.[/quote]
Napewno nie będziesz załować.Noi oczywiście wklej fotki psiunia jak już będzie po strzyrzeniu.Pozdrawiamy i czekamy na piękne foteczki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Just_York']Witam.Mógłby mi ktoś z Was polecić najlepszy salon w Łodzi.Chcę Skrócić włoski mojemu potworkowi na pyszczku i na brzuchu(ma rok i 4 miesiące)[/quote]
A my polecamy psi salon Futrzak na KURCZAKACH.Chodzimy tam już do przeszło roku i jesteśmy bardzo zadowoleni.Przedewszystkim ceny są przystępne.Jeżeli coś mogę podac namiarki na pw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Nati28']W Szczecinie polecam Pania, ktora strzyze w domu (ul.Parkowa), ale naprawde robi to dobrze i bierze nie duzo :)
To jest numer 503986931, wystarczy zadzwonic[/quote]
[I][B][FONT=Courier New]Słyszałam chyba o TEJ Pani... A można wiedzieć, jaki ma cennik? ;)[/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Courier New]Bo my się wybieramy z Fibką do fryzjera i wybrać nie możemy, bo nie wiem gdzie iść :shake:[/FONT][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Słuchajcie, a jak fryzierzy radzą sobie z psiakami, które za żadne skarby nie chcą ustać na stole? Byłam już na jednej, zapoznawczej wizycie gdzie szczeniorka trzymała poprostu druga osoba i wydaje mi się, że tak jest najlepiej ale czy we wszystkich salonach tak jest? Wiem, że istnieją specjalne hmmm "wysięgniki" ;P przy stołach gdzie pies przymocowany jest specjalną obrożą za szyję ale chyba dla yorków nie jest to polecane, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']No nie wiem. Zawsze mówiono mi, że york ma tendencję do zapadania tchawicy i dlatego nie powinien chodzić w obroży. Na takim wysięgniku jest przecież przymocowany właśnie za szyję a jeśli do tego jeszcze się wyrywa.....[/QUOTE]
Z kolei o szelkach mówi się, że powodują odstawanie łokci i mogą wycierać włos. Psy wystawowe prezentowane są na ringówkach i żyją, moje suki jak i wiele innych na co dzień chodzą w obroży i nic im nie jest. Do zapadania tchawicy mają tendencję także inne rasy, a tylko wokół yorków robi się szum :roll:

A co do szubieniczki - nie każdy salon stać na zatrudnienie pracownika, którego zadaniem byłoby trzymanie psa :evil_lol: Szubieniczka jest po to, żeby pies nie spadł ze stołu, więc dla jego bezpieczeństwa. Stoły groomerskie są sprzedawane przeważnie w komplecie z szubienicą i używa się ich w większości salonów, podejrzewam że mało który groomer zrezygnowałby z takiego ułatwienia, no chyba że byłyby wyraźne przeciwwskazania od lekarza weterynarii.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Mieszkam w Szczecinie i wybrałam miły salon "Ruffo", przy ulicy Ks. Piotra Ściegiennego 28/1 (tel 783 920 983 ) Pani Jola strzyże na jakość, a nie na ilość - każdemu pieskowi poświęcam maksimum uwagi, jest ciepła, wrażliwa i kocha pieski. Serdecznie polecam. Chodzę do niej z moimi dwoma yoreczkami i jestem bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...