Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

  • 2 months later...

Cześć Dziewczyny.
Śledzę Malinę od początku.
Wprawdzie teraz bardzo rzadko zaglądam na forum, jednak ostatnie wydarzenia w kolejnym hotelu spowodowały, że ostatnie 3 dni bywałam u częściej.
Czytam o różnych przypadłościach jakie dopadły zwierzaki Brzózki.
Brzózka - zadzwonię do Ciebie po świętach (byłyśmy na usg, jeśli nie pamiętasz, SBD załatwiła wejściówkę dla Maliny i kota).
Może trzeba konsultować u innych wetów?
To takie pomysły.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest sprawa ....

Jak wiecie, zanim przyszła do mnie Malina, miałam na tymczasie Tigera z Vivy. Tiger był u mnie miesiąc i trafił do super domku. Jego Dużą została Agnieszka, która miała już wcześniej psa (odszedł ze starości). Od razu Aga i Ti przypadli sobie do gustu (Ti próbował wejść Agnieszce na kolana :D ). Wszystko to działo się w pod koniec 2010 r. Ti trafił bardzo szczęśliwie. U Agi ma jak u Pana Boga za piecem. 1 czerwca br wszystko runęło :( Agnieszka, wracając wieczorem do domu doznała wylewu. Została znaleziona na przystanku autobusowym. Jest już po operacji ale na ten moment jest prawostronnie sparaliżowana :( Aga wracała z Ti. Tiger został odłowiony i trafił do schronu :( Na szczęście znajomi, którzy jako pierwsi dowiedzieli się o zdarzeniu, pomyśleli również o psie i zaczęli go szukać. Wyciągnięcie ze schronu nie było łatwe ale się udało. Obecnie Tiger przebywa u jednej znajomej. Ma się dobrze. Potrzebna jest jednak pomoc.
Potrzebujemy dla Ti: karma (pies ok 5 lat kastrowany w typie amstafa), tabletki na odrobaczenie (po pobycie w schronie), coś na kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

Aga, piszę do magdy i pawła w tej sprawie, będziemy kombinować.
niestety nie ejstem pewna, czy możemy zrobić bazarek, wydaje mi się, ze nie.
być może uda się coś wybłagać na fb interwencji, ale nie jestem też pewna, jak to z zasadami tam jest.

tak czy siak - worek karmy, jakiejkolwiek, by się zdał i tu potrzebujemy wsparcia ludzi.

nie pamietam, czy tiger miał wątek, miał?

Aga, siłą rzeczy jesteś naszym łącznikiem w kwestii aktualizacji sytuacji, zwłaszcza u Agi. to już prawie dwa tygodnie, dowiedz się, jakie są rokowania, cos już pewnie wiadomo, lub jakas ocena sytuacji jest. strasznie biedna jest, trzeba trzymac kciuki, żeby z tego wyszła, tyle życia przed nią!

znajomych ma porządnych, a to dużo.


edit:

Aga, jeszcze jedno - jak twoje koty i malina zdrowotnie? wciąz potrzebujesz wsparcia? ja cały czas przelewam Kindze deklaracje, nie wiem, kto jeszcze, ale może można by awaryjnie, zanim cos zbierzemy, tę kaskę spozytkować? tylko to zależy od twojej sytuacji, to bez dwóch zdań.

ważne: na interwencjach vivy na fb pomogą w zbiórce np przez zaginął dom, ogłoszą. ale trzeba napisac tekst o sytuacji i kilka słów historii tigera oraz fotki! Aga, zatem czekam na tekst i fotki. mój mejl gdzieś chyba masz.

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

SBD - Tiger wątek miał, niestety nie umiem go znaleźć. Odezwałam się do Ciebie, bo jakby nie było Ti jest psem Vivy a sytuacja jest trudna.
Co do rokowań to na razie nic nie wiem ale jestem już teraz w kontakcie z dziewczynami a w week będę u Agi w szpitalu. Trzymajcie kciuki ! :)

Maila mi napisz bo go nie mogę znaleźć.

Co do moich potfoorów to ..... Smolik znowu choruje, od 3 tyg mam szpital :( Malina jako tako, chociaż zauważyłam, że od jakiegoś czasu drapie się po 'zębach" i chyba tego tematu nie będzie można zbyt długo przeciągać, tzn. czyszczenia, bo przyplącze się coś dodatkowego.
Moja sytuacja finansowa jest ..... a raczej jej nadal nie ma. Ostatnio kupiłam karmę dla Maliny i kociszonów ale za to nie zapłaciłam raty kredytu i tak w koło macieju ...

Link to comment
Share on other sites

i słusznie, ze napisałaś! zresztą jeszcze nie spałam ;-).
nie ma co w takim razie sięgać do twoich zasobów.
spróbuję odnaleźć ten wątek i go reanimować.

Adze koniecznie życz ode mnie powrotu do zdrowia, trzymam kciuki. i zapewnij, że na pewno pomożemy tigerowi jak tylko się da. niech przynajmniej tym się nie martwi. ma naprawdę wspaniałych znajomych, tak swoją drogą. czy tiger może u nich zostać jak na razie, z tym nie ma kłopotu?

EDIT:
ZNALAZŁAM!!!! zaktualizowalam pierwszy post, zmieniłam tytuł i napisałam takie same informacje w najnowszym poście wątku, napisałam też PW do osób, które na wątku Tigera bywały i jeszcze są na dogo.

wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195817-BULLOWATY-TAIGER-ma-dom!-MOZNA-ZAMKNĄĆ-WĄTEK?p=22216211#post22216211[/url]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

Jeśli się nie mylę to pod względem lokalowym Ti jest zabezpieczony. Problem jest tylko w tym, że osoby które się nim zajmują, nie mają kasy na dodatkowego domownika. Ludzie widzieli jak bardzo Aga i Ti są zżyci, do tego w gronie tych znajomych są ludki które przygarniają takie biedy i są empatyczni względem footer wszelakich. Ti często bywał na imprezach wyjazdowych i dzięki swojemu usposobieniu i wdziękowi chwycił za serducho niejedną osobę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Z przykrością wycofuję się ze swojej skromnej deklaracji na Malinkę. Wpłaty nie są zapisywane regularnie i zrozmiale, brak bieżących informacji o psie, przykry odbiór moich postów. Malinie życzę jak najlepiej. Ale uważam, że uczciwie jest napisać, że się wycofuję.
Ostatnia moja deklaracja to wrzesień 2013.

Edited by bric-a-brac
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Z przykrością wycofuję się ze swojej skromnej deklaracji na Malinkę. Wpłaty nie są zapisywane regularnie i zrozmiale, brak bieżących informacji o psie, przykry odbiór moich postów. Malinie życzę jak najlepiej. Ale uważam, że uczciwie jest napisać, że się wycofuję.
Ostatnia moja deklaracja to wrzesień 2013.[/QUOTE]

Odniosę się do tego, że brak regularnych informacji o psie. Przepraszam za to, ale po prostu nie wyrabiam na zakrętach. Próbuję finansowo stanąć na nogi od kilku miesięcy, do tego mój Smolik miał ostatnio zaostrzenie choroby i jakoś rzadko bywam na dogomanii ...

Nie rozumiem za to stwierdzenia, że przykry jest odbiór Twoich postów .... Ostatni Twój post jest sprzed roku i nie widzę, aby ktoś coś przykrego napisał ... :(

Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i wsparcie :)

Malina ma się dobrze. Cały czas gubimy wagę (aktualna waga z niedzieli to 21,75 a przypominam że było w pewnym momencie 27,5 kg). Nie rozgryzłam co jest powodem tycia Maliny na każdej innej karmie, dlatego cały czas jesteśmy na Hills RD.

Link to comment
Share on other sites

tak owszem zaniedbałam rozliczenia ...ale conajmniej co 4 tygodnie zamawiam Malinie karmę Hillsa, worek to ok 200 zł. Nie zbiera się tyle z deklaracji na dogo, wspomagam się fb.
Jedynymi osobami które na Malinę płaca regularnie to SBD - 10 zł i Pan Anonim 20 zł co miesiąc, wychodzi 30 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Aga, co u Maliny?

 

Kinia, pierwszy wolny moment, a i tak zaraz sie pakuję w delegację, co za jesień. anyway w końcu dałam radę zrobić bazarro dla Malinki, zajrzyjcie i pliz, reklamujcie po znajonych:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144060-brace-yourself-christmas-is-coming-nielatane-fanty-dla-niewidomej-maliny-do-2511-wysy%C5%82ka-gratis/?p=15908093

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czytam co Malinka :calus: :calus:przeszla wcześniej ...ech ..

 dziewczyny

doloze się jakas cegieleczka  z niespodziankami dla brzoski i zwierzunkow :calus:

które maja dobre zycie w ,,brzoskowym ,, domku

 pozdrawiam

slijcie mi adres ,proszę, gdzie mogę wyslac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...