Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

Tak Ola, powysyłałam tam, gdzie mogłam. Znajomych proszę aby przesyłali swoim znajomym. A nóż widelec i ktoś się znajdzie ...

Jeśli chodzi o Malinę. Dzisiaj została odrobaczona. Rozmawiałam z naszą wetką o szczepieniach. Powiedziała, że wirusówkę jak najbardziej można zapodać za jakieś 3 lata, pod warunkiem jednak, że wcześniej dwa lata z rzędu była szczepiona. Czy macie info, że Malina była szczepiona w 2010 r. ???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Wrednie i samowolnie pozwoliłam sobie zmienić dietę Malinki na Vitake Light. Już zamówiona, nic nie da się zrobić:diabloti:
A serio - malinka mocno gubi sierść od dłuższego czasu i nie schudła nic na Joserze. Wniosek - czegoś jej brak, a czegoś ma w nadmiarze. Mam nadzieje, Kiniu, że mnie nie pobijesz?

Link to comment
Share on other sites

już idę cię bić :)
Ja mam z moim klembowskim Bulim to samo, badania ma w normie , sierść jest ładna ale leci strasznie, no i gruby jest choć ciągle na light...widocznie taki urok klembowskich psów:D
Kupiłam kotom Brzózki karmę dla nerkowców, fiprex dla Malinowej i puszki i czekam na przypływ gotowki na paliwo bo dół finansowy mnie dopadł .

Link to comment
Share on other sites

SBD ja jestem z Brzózką w kontakcie i rozmawiałyśmy ostatnio wielokrotnie o sytuacji Maliny...Po półtora roku Brzózka a także ja nie wyobrażamy sobie żeby Malina poszła do innego domu. Sprawa jest o tyle skomplikowana że Brzózka ma ładne stado u siebie w tym chore przewlekle na nerki koty, sama nie ma pracy. I jak tylko jej sytuacja się zmieni to malinę oficjalnie adoptuje..
Reasumując Brzózka kocha Malinę i wzajemnie. Malina nauczyła się po prostu zycia dzięki Agnieszce. Ufa tylko Brzózce, reaguje na jej słowa , to najbardziej zgrany duet jaki widziałam...
Mam nadzieję że darczyńcy nie będą mieć nic przeciwko i dla dobra tego psiaka zostanie to tak jak jest....
Ja trzymam kciuki bardzo mocno żeby sytuacja Brzózki się wyklarowała i sytuacja Maliny została przypieczętowana umową adopcyjną...
Jeśli ktoś wycofa się w tej chwili z deklaracji to zrozumiem....A jeśli zostanie i będzie wspierał nadal to bedziemy wdzięczne z całego serca....

Przez długi okres czasu Malina miała ciągle odnawiane ogłoszenia na początku była jedna Pani która raz zadzwoniła, brzmiała na żywo zainteresowaną , miała oddzwonić po rozmowie z rodziną i nie zadzwoniła już nigdy....


Nowe wpłaty Vasco- 80 zł za IX-XII
bric-a brac - IX-X- 10 zł
SBD - 10 zł X
malvaaa - 30 zł XIII-X

Dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

kinia, wiem , ze jesteś w stałym kontakcie, chodziło mi raczej o pustki na wątku.

co do malinki i brzózki - nie wiecie nawet, jak się cieszę!

jednak jeśli Brzózka jest zdecydowana, powinniśmy przenieść wątek i poprosić o wsparcie w nowym domu, takie sytuacje się zdarzają. regulaminowo będzie i fair.
a ja byłabym chyba ostatnim kłopotkiem, jakbym zrezygnowała z deklaracji, znając jej sytuację i malinki szanse adopcyjne. w końcu kto brzózce malinkę pokazał :-)?

co o tym sądzicie?


brzózka - duża buźka!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam i podtrzymuję wszystko, co napisała Kinia. Malinowa jest już tak zadomowiona, że nie wyobrażam sobie, aby rozdzielić ją i Smolika - to prawdziwe gruchające gołąbki. Jak ze Smolikiem było bardzo źle to Malina go ogrzewała, myła mu pycholka itd. Jak się wezmę i zgram filmik to zobaczycie gołąbki w akcji. Niestety, tak jak wspomniała Kinia, moja sytuacja od 2 lat jest koszmarna, a od tego roku wręcz dramatyczna. Nie mam nadal pracy, a ratowanie i leczenie Smolika kosztowało fortunę. Kilka rzeczy udało mi się sprzedać, ale teraz bazarki stoją :( Dopóki moja sytuacja się nie ustabilizuje, nie mogę oficjalnie zaadoptować Malinowej. Mam nadzieję, że pomimo tego Malinka jeszcze będzie mogła liczyć na Wasze wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Ten worek nie jest zamoczony, tylko tłusty - taką dostałam informację.
Zgadza się, wg Ciebie, Brzózko? Czy "cuś" krecą?[/QUOTE]

To by się mogło zgadzać, że to tłusta plama. Rozumiem, że nie ma się czym przejmować i spokojnie mogę go otworzyć za 2 ms i nic nie będzie się działo z karmą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brzózka']To by się mogło zgadzać, że to tłusta plama. Rozumiem, że nie ma się czym przejmować i spokojnie mogę go otworzyć za 2 ms i nic nie będzie się działo z karmą :)[/QUOTE]
Tak twierdzi dystrybutor - gdyby cokolwiek Cię zaniepokoiło, zmieniły się cechy karmy, to natychmiast dawaj znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...