Jump to content
Dogomania

Galeria mojego białego szaleństwa - Lenki :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Misia&Ruby']Same pogaduszki a nowych fotek ni ma :razz:
Kiedy mogę na takowe liczyć? :D

Buziaki dla Leniuszka! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Molowe']no właśnie nagadane a fotek nie ma :([/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Se dziewczyny pogadały nt. karm:)
A teraz czas na fotki:)

pzdr.[/QUOTE]

[quote name='papillonek']Potwierdzam :D[/QUOTE]

Nagadane, a ja nadal w czarnej d***... Jeżeli chodzi o karmy, ale nic, będziemy próbować ;)
A fotki postaram się wrzucić jakieś przy weekendzie :)

[quote name='Rose_']Przejrzałam cały wątek.
Lenia urocza, śliczny z niej west. :mdrmed:
Czekamy na nowe fotki. :razz:

Buziaczki dla Leniuszka. :loveu:[/QUOTE]

Witam i dziękuję za pochwały dla Lenki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://zdrowakarmadlapsa.site88.net/index.html#czemu[/url]
Co do tej strony, to właśnie znajoma brała psa z tej rodzinnej hodowli i faktycznie facet ma pojęcie o karmieniu i o dietetyce psiej. Psiaki z jego hodowli są na joserze i koleżanka chwali sobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa'][url]http://zdrowakarmadlapsa.site88.net/index.html#czemu[/url]
Co do tej strony, to właśnie znajoma brała psa z tej rodzinnej hodowli i faktycznie facet ma pojęcie o karmieniu i o dietetyce psiej. Psiaki z jego hodowli są na joserze i koleżanka chwali sobie.[/QUOTE]

[quote name='Molowe']to życzę powodzenia w wyborze karmy i czekam na fotki :)[/QUOTE]

Mamy jeszcze sporo Orijena, więc póki co przystopowałam z tematem, za około miesiąc zdecyduję.
Co do tego Pana, to podoba mi się jego wypowiedź i fajnie wszystko opisał, widać, że ma pojęcie.

Do tych co czekają na zdjęcia:
Ja się buntuję i zdjęcia będą, jak zrobi się ładnie :D Mam dosyć tej ciapy zimowo-wiosenno-jesiennej...No, chyba, że będę się nudzić i coś porobię, ale raczej się nie zapowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Jest ladne sloneczko co Ty jeszcze chcesz? :diabloti:[/QUOTE]
Ty tam w tej seojej Szwecji może i masz słoneczko, a u mnie buuurooo :( Właśnie wróciłam z wieczornego spaceru i jest całkiem ciepło, zobaczymy jak będzie jutro :)
[quote name='cockermaister']u nas nie ma :( teraz mamy brzydką pogode :([/QUOTE]
Ja teraz w Łodzi jestem, ale podejrzewam, że w Poraju podobna pogoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']No to czekamy na lepszą pogodę.[/QUOTE]
Z utęsknieniem :)


Muszę się Wam pochwalić. Byłyśmy przed chwilą na popołudniowym spacerze w parku. Zaczęłam rzucać Lence patyka, bo ona uwielbia aportować. Miałyśmy się przejśc wokół stawu, ale było błoto, więc zrezygnowałam i zastanawiałam się co by z nią porobić.
W parku jest taka alejka szerokości około 10 metrów i z obu stron jest betonowy murek, który gdyby nie alejka, tworzyłby koło. Rzucałam Lenie patyka tak, żeby przeskakiwała przez murek, co jej się bardzo spodobało, w mig nauczyła się wskakiwać na murek na komendę. Później kazałam jej wskakiwać, ja biegłam trzymając patyk na jej wysokości, a ona za mną, później zeskakiwała z jednego murka, a ja biegnąc naprowadzałam ją na kolejny i ta w biegu wskakiwała :loveu:
Strasznie się nakręciła i co dla mnie dziwne, to nie na jedzenie, a na patyka! Wiedziałam, że lubi aportować, ale żeby ją patyk bardziej nakręcał od pysznych przekąsek, to naprawdę dla mnie szok :crazyeye:
Biegałyśmy tak dobrą godzinę, a ona dalej nakręcona. Nie poznaję mojego psa :lol:
Ja już nad nią ręce rozłożyłam, że leń i jej się nie chce uczyć, a tu taka niespodzianka :multi:W piątek wracam pod Częstochowę, tam mam duże podwórko i już umówiłam się z siostrą, że spróbujemy stworzyć jakiś prowizoryczny tor agility :) No, o ile będzie pogoda.... Więc być może w weekend przekonam się czy dzisiaj miała dobry dzień, czy rzeczywiście ćwiczenia umysłowe ją nie kręcą, a za to lubi pomęczyć się fizycznie.
I tak sobie pomyślałam jeszcze ostatnio, że skoro lubi aportować, to może spróbujemy z frisbee :razz:
Nie ważne co się okaże, dziś jestem z niej taaaaaaaaakaaaaaaaa dumna :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Chzba podobne te nasze białasy :evil_lol:
A czemy frisbee niet? :razz:[/QUOTE]
Bo Dot ma taką zasadę że łapie to się łapami :evil_lol: i ona nie uzywa ryjka do rollerów, więc niema o czym mówić o łapaniu w locie;)
wzielam 2 fotki do banerka :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...