Jump to content
Dogomania

Galeria mojego białego szaleństwa - Lenki :)


A&L

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest papillonek

[quote name='A&L']Uj, współczuję ;/ Ja już drżę na samą myśl... A nie chciałaś jej wystawiać?[/QUOTE]

Nie ona nie ma szans :p
A czemu drżysz?To nie takie straszne,naciągasz majciochy i trzy tygodnie z głowy najgorzej pod koniec kiedy suka ucieka :/

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nie ma szans? Jeszcze nie miałam suczki, tym bardziej w domu z cieczką, więc trochę się obawiam. Ale ta pierwsza pewnie nie będzie taka straszna. Swoją drogą 3 tygodnie to dłuuuuugo :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Jak możesz tak odstawiać westy na drugi plan :mad:. Jeszcze niedawno chciałaś drugiego westa, skąd te zmiany? :D[/QUOTE]
a skad:eviltong: wiesz to chyb było pod wpływem słodkiej małej Leny :D ale westy to chyba nie dla mnie:eviltong: border,border,border:loveu: już 100% pewność :D
[quote name='A&L']Dlaczego nie ma szans? Jeszcze nie miałam suczki, tym bardziej w domu z cieczką, więc trochę się obawiam. Ale ta pierwsza pewnie nie będzie taka straszna. Swoją drogą 3 tygodnie to dłuuuuugo :/[/QUOTE]
dokładnie majty i już:D gorzej tylko z tymi psami co łaża z Tobą :evil_lol: o tak czas jest długi moja Doti już tak nie plami, ale ma dni płodne i już sie nie odgryza wręcz przeciwnie i musze uważać szczególnie na Axla bo ten to już na nią włazi :mad:
a ostatnio w lesie całą droge lazł za nami jamnik i za nic sie nie chciał odczepic nawet jak go pacnełam patykiem w doope to ten nic i jeszcze Doti która sie ociągała i musiałam ją ciągnąć na tej smyczy masakra ...:/

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='westie_justa']a skad:eviltong: wiesz to chyb było pod wpływem słodkiej małej Leny :D ale westy to chyba nie dla mnie:eviltong: border,border,border:loveu: już 100% pewność :D

dokładnie majty i już:D gorzej tylko z tymi psami co łaża z Tobą :evil_lol: o tak czas jest długi moja Doti już tak nie plami, ale ma dni płodne i już sie nie odgryza wręcz przeciwnie i musze uważać szczególnie na Axla bo ten to już na nią włazi :mad:
a ostatnio w lesie całą droge lazł za nami jamnik i za nic sie nie chciał odczepic nawet jak go pacnełam patykiem w doope to ten nic i jeszcze Doti która sie ociągała i musiałam ją ciągnąć na tej smyczy masakra ...:/[/QUOTE]


Ty to umiesz pocieszyć mówię Ci :P Nie będzie tak źle my sobie radzimy jest jeszcze jedna opcja styrylka ;)
Nie ma szans ,bo jest za długa i ma za mało włosów ,ale i tak jest najlepsiejsza :D

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

Bo papillony są do siebie bardzo podobne nawet na dg widzisz jak bardzo ;)
A westy to w ogóle jakby postawic te z dogo tzn.twoją,Lenkę,Kleksika,Coodiego i Cerazka to ja miałabym poważny problem z rozróżnieniem ich ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No wiesz nie chodzi o szczegóły tylko jakby np.biegły za kotem wszystkie razem to wiedziałabyś którego masz wołać?
Papillony mają różne umaszczenia ,ale i tak budowa ,wyraz pyszczola ,uuuszy wszystkie są cudne :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Justyna[/B] jak to westy nie są dla Ciebie? Co Ci się w nich nie podoba? :mad: hehe Nie no każdy ma prawo lubić co innego, ale zdziwiłaś mnie. Co Ci się tak podoba w borderach? I w czym są lepsze od wsetów? Paula ma rację - umiesz pocieszyć :placz: Tak mnie nastraszyłaś, że chyba nawet siku (na podwórko) będę z nią chodziła na smyczy. Kurde nie wymyślili jeszcze pasa cnoty dla psów? :roll: :evil_lol:
Ogólnie zachowanie przy rui zależy też od psa. Suka mamy mojego chłopaka wcale nie ucieka, ani nie rwie się do psów. Jedyną oznaką jest nadstawianie się, kiedy pies do niej podejdzie albo kiedy się ją głaszcze w okolicach doopy :evil_lol: Mam nadzieję, że moja Lena pójdzie w ślady swojej imienniczki Leny Kasi :)
A tak jeszcze nawiązując do Dotki - nie chcesz jej wysterylizować?

Co do różnorodności - myślę, że każdy właściciel danej rasy mówi to samo. Mnie też się wydaje, że każdy west jest inny, a np. papillony są takie same, oprócz umaszczenia. Ja bym Lene odróżniła spośród tłumu, bo jest jeszcze mniejsza :eviltong:.
Powiem Wam, że byłam pewna, że cieczka trwa krócej... I przez całe te 3 tygodnie plami?

Link to comment
Share on other sites

Ojeje no jak Dominika :evil_lol: że nie chce drugiego westika tylko jakiegoś borda:eviltong: Po prostu kupując westa wile o nim nie wiedziałam, a Doti swoją energią i zapałem nie swici:evil_lol: no i czytając o borderach To jest pies dla mnie!! jest zupełnie inny niż westa a dla mnie lepszy:eviltong: ale Dotulex tez jest kochanym leniwym, zadziornym, niskopodłogowym, zbitym terierkiem :evil_lol:

Ymmm no pocieszyłam :diabloti: najgorsze są ni płodne bo wcześniej suka zazyczaj sie odszczekuje;) ale psy i tak łażą:evil_lol: za zapachem, z plamieniem jest różnie Doti na poczatku cieczki nie leciało a później usiadła na podłodze i plama no to gacie :evil_lol: teraz już ma te dni płodne, nie plami już prawie już jej majtek nie zakładam ale cieczkę ma;)... no niestety to cieczka:D i jeszcze pies na dworze :P
Ja to mam dopiero, teraz i Doti i Sara ma cieczke i to dopiero jest zabawa:evil_lol: Ja to bym Axlowi ciachnęła jajka ale coż....

Link to comment
Share on other sites

No wiesz co... Jak tak można :-D No proszę Cię - west są spokojne? Przecież to ADHDowce :-D Z resztą jak większość terrierów. Bordery chyba są zapalonymi agilitowcami z tego co zauważyłam. Ja tam kocham westy :loveu: I ogólnie teriery. Kupując teraz psa być może skusiłabym się na szkota, albo cairna. Ale kolejnego westa też bym chciała :lol:
To kiedy kupujesz tego bordera?
Co do tej cieczki, to proszę skończ mnie straszyć :D I pytam ponownie - nie chcesz wysterylizować Doti?

Link to comment
Share on other sites

hymmm.. no moze nie spokojna ale nie skacze jak wariat nie jest napalona na zabawe, no i budowa :P
Mówiłaś że za rok moze kupisz drugą westiczke?

kiedy kupuje Bordera? za tydzień jadę do hodowli i odbieram:D

To tylko cieczka :eviltong: czy ja wiem czy chce ja wysterylizowac?.... cieczka jest 2razy w roku, więc tragedii niema dobrze ze nie co miesciąc :evil_lol: a pozatym rodzice raczej uznaliby to za zbędne i nie zgodziliby sie:roll: ja bym Axla ciachnęła to by i pies miał spokój i suki i ja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak będę miała możliwość to kupię, ale zobaczymy, bo nie wiem czy to będzie najlepszy moment. Wiesz, pies żyje długo, a ja nie wiem gdzie będę mieszkać za 5 lat i czy gromadka piesków nie będzie za dużym obciążeniem. Z drugiej strony - 2 psy to jeszcze nie gromadka :evil_lol:.
Zszokowałaś mnie :D Mówiłaś, że będziesz musiała zbierać na drugiego psa, a tu hop siup i za tydzień border w domu ;-) Rodzice wiedzą w ogóle? Suczka czy piesek? I z jakiej hodowli, jeśli można wiedzieć.
No to Doti pójdzie w odstawkę, jak przyjedzie małe bordiątko.:roll:

[B]deer[/B] Witamy :) Zaraz zajrzę do Was :D

Link to comment
Share on other sites

Dwa psy nie są bardziej upierdliwe do ogarnięcia niż jeden. A ile korzyści z tego że są dwa. Ja bym mogła godzinami patrzeć jak one się bawią. Są do siebie przywiązane i za sobą tęsknią. Zdarza się czasem że na siebie warczą ale zazwyczaj się uwielbiają.

Justyna co z tym Borderem? Poważnie już za tydzień? Chyba nie? Wyprawki jeszcze nie masz, bo się nic nie chwalisz;)

Link to comment
Share on other sites

Tak tez mi się wydawało, że z 2 psami to podobny kłopot jak z jednym :smile: Myślę, że kupie drugiego, ale to za jakiś rok - dwa. Teraz chcę odchować Lenkę, jak odchowam, poszukam dobrej hodowli i kupię - czyli tak jak mówię - rok, dwa. Tylko tu pojawia się problem - jakiego psa kupić :evil_lol:. Jeszcze do niedawna byłam przekonana, że kupię drugiego westa, a teraz wolałabym chyba jakąś inną rasę (nie ze względu na to, że westy mi nie odpowiadają tak jak Justynie, tylko jest kilka ras, które mi się równie podobają). Ostatnio spodobały mi się teriery szkockie, cairn teriery i foxteriery. Co myślicie, który najlepszy? :D
No i kolejnym problemem jest to, że wolałabym jednak sprowadzić psa zza granicy, bo jakoś w te Polskie dobre hodowle nie do końca wierzę, a zdecydowałam już, że pies będzie z papierami. Tak, choćby po to, żeby się przekonać czy to rzeczywiście taka ogromna różnica.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam kilka ras które mi się podobają i przyznam się że się właściwie cieszę że nie mam na razie warunków na trzeciego psa. Miałabym wielki problem z wyborem. Kiedyś wydawało mi się że wiem jakiego psa chce, szukałam nawet hodowli. Jednak z czasem stwierdziłam że oprócz wyglądu nic w takim psie mi się nie podoba.
Cieszę się że mam swoje kundlice a nie jednego rasowca zbyt pochopnie wybranego.
Z Twoich wybranych ras najbardziej podobają mi się foksy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...