Jump to content
Dogomania

Kraków - 6 czarnych szczeniaków, będą małe + mama. Czyli przyszła suka na budowę...


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Javena']Mają jakieś ogłoszenia.? Mogłabym zrobic parę,tylko nie wiem ,czy razem ,czy osobno?[/QUOTE]
Javena, ogłoszenia robiła póki co tylko aniorek i nie wiem na jakich portalach ale odzew był, te dwa domy właśnie z tych ogłoszeń są.
Można dziewczyny dwie razem tylko nie wiadomo, które :)
Może ja w sobotę zrobie nowe foty, tym które zostają i wtedy możnaby porobić już ogłoszenia, że są gotowe do kochania, bo będą już od strony medycznej gotowe i wiekowo też, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']No własnie widziałam, ale nie wiem czy Dede jeszcze ma pokarm, bo w sobotę już widziałam, że jej się brzuch bardzo widocznie zmniejszył, a maluchy jedzą suchą karmę, a to było 1,5 tyg temu...

I jest problem znowu, bo jesteśmy na minusie, a w sobotę szykuje się szczepienie wszystkich, jestem przerażona, bo za samą Dede wyjdzie 80 zł, nie mówiąc o dzieciarni... :shock: A za hotel... ostatnio zapłaciłyśmy za marzec... Może ktoś ma ochotę zrobić bazar jak dam mu fanty? :oops:[/QUOTE]
Dzięki Jaga, dzięki :loveu:
Osesek jest karmiony przez Wetki ..i na razie mają się dobrze:):)

I jak mówisz, w sobotę Pani prawdopodobnie zdecyduje się na Zorkę :loveu:
Kciuki trzymam;);)

Link to comment
Share on other sites

[B]andanka[/B] bardzo dziękuję za 40 zł dla Zorki!!! :iloveyou:

Już się soboty doczekac nie mogę... która z dziewczyn będzie miała szczęście...
Jest trochę zapytań jeszcze, ale ostatnio tylko na zewnątrz... :sad:

Dzisiaj mi Pan powiedział, że póki będzie szczeniakiem to będzie w domu, a potem absolutnie nie na łańcuchu, tylko będzie miała postawiony kojec bez ogrodzenia... hmmm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']a jak wygląda kojec bez ogrodzenia? bo wg mnie to chyba tylko buda w takim razie[/QUOTE]
Powiem Ci, że sama jestem ciekawa :D Nie mam pojęcia, ale z Panem nie dyskutowałam, powiedziałam mu grzecznie, że musi uszanować to, że jestem walnięta na punkcie psów i na zewnątrz nie oddam, że szczyle mają być na kanapach a nie w budach i tyle i musi szukać dalej... ale chyba tak, chyba sama buda...

Link to comment
Share on other sites

Do wspaniałego domu pojechała Zorka :loveu:
Była walka między Beri a Zorką, ale w końcu gałganowaty charakter zwyciężył :evil_lol:
Dzieciaki zaczynają już dawac w kość Dede, która powoli zaczyna się od nich opędzać, może więc i dobrze, że jeden z dwóch zakapiorów pojechał łobuzować do Chełmka :multi::loveu:
Państwo przyjechali całą rodziną, Dominika wiem, że zagląda na dogo, może więc będzie sama relacjonować postępy Naszej gwiazdy.

Dzieciaki zostały zaszczepione po raz pierwszy, za trzy tyg jeszcze odrobaczanie, tydzień póxniej druga dawka szczepionki i po miesiącu wścieklizna...

Szczepienie dzieciaków kosztowało 135 zł, nowi Państwo Zorki pokryli większość, bo zapłacili aż 100 zł :-o!!!! Dodatowo matka chrzestna zytta dała na Beri 50 zł :crazyeye:, więc dzieciaki są na plusie, jeszcze trwają bazarki, więc jestem spokojna, jeżeli chodzi o dalsze medyczne wydatki, bo mamy zapas.

[B][SIZE="4"]Bardzo dziękuję!!!!!!![/SIZE][/B] :iloveyou:

Mam fotki panienek, które zostały i są do ogłaszania, zaraz wstawię na wątku.

Link to comment
Share on other sites

8 tygodniowe czarne szczeniaki-sunie szukają domów od zaraz. Będą małe lub średnie, wychowane przez wspaniałą młodą czułą Mamę, która ich wiele nauczyła. Są rozbrykane i radosne, Beri jest spokojniejsza i bardziej nieśmiała, Melisa jest typowym ciekawskim świata szczeniakiem. Dziewczyny zostały odrobaczone i zaszczepione. Szukają najlepszych domów, ponieważ ich życie chociaż tak krótkie już dało im się we znaki, urodziły się na budowie, w budzie zrobionej ze sklejki, wśród tłumu ludzi i halasu maszyn. Jeżeli szukasz przyjaciela, dzwoń! 505 929 773

Kurcze, jakoś trudniej napisać tekst szczeniakowi, może mnie wieczorem Javena najdzie to coś spróbuje sklecić...

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Zorki:
"Witamy !
Dojechaliśmy bez problemu, nie wymiotowała ani nic. Po przyjeździe do domu zrobiła furorę wśród sąsiadów. Cały dzień spędziła na podwórku, bawiąc się ze wszystkimi :) Oczywiście jej ulubioną zabawą stało się chodzenie po schodach i turlanie małego jabłka z ogrodu. Nie chce spać na kocu tylko na płytkach. Złośliwie załatwia się na kostce a nie na trawie jak ją wszyscy proszą :) Widać że jest bardzo mądra, już przychodzi jak się na nią cmoka. Dostała nową obrożę i chyba jest zadowolona. Cały czas je, głodomor mały. Na razie tylko troche piszczy, zobaczymy jak będzie w nocy. Imie raczej zostaje, bo jakoś nikt nie ma pomysłu. W załączniku zdjęcie na ukochanych schodach :D"

Mały Zorulec tyle tygodni spędził w kojcu zamknięty to teraz za wsze czasy musi się trawą nacieszyć, a pewnie! Ale musi być psie szaleństwo :loveu:

[IMG]http://i54.tinypic.com/2ewl5ae.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Dwie pozostałe czarnulki też są piękne, więc mam nadzieję, że szybko znajdą się chętne domki :)
Wpłaciłam w piątek na poczcie kasę na szczepienie Meliski, więc licze , że dziś kasa wpłynie na konto.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :loveu:

Nowe wieści od Zorki:
"(...) Zorka przyzwyczajona do towarzystwa innych psów czy ludzi uwielbia towarzystwo. Im więcej ludzi tym mocniej śpi, najlepiej wtulona w kogoś. Bardzo lubi spać w altance na hamaku, oczywiście w towarzystwie! Wczorajszą noc trochę płakała, dzisiaj dostała maskotkę do której zaczęła się przytulać kiedy śpi sama. Myślę, że z czasem się przyzwyczai i będzie potrafiła spać sama na swoim miejscu.
(...) Zorka jest otoczona opieką na okrągło, wszyscy jesteśmy w niej zakochani, jest traktowana jak małe dziecko w rodzinie. Jest gwiazdą i małą przylepką.Pokochaliśmy ją.
Dzisiaj była pierwsza próba nawiązania kontaktu Zorki z Marshalkiem, szczurkiem, bardzo byli sobą zainteresowani, myślę, że się zaprzyjaźnią.
Zorka dostała dziś swoją pierwszą zupkę, wsunęła w sekundę, bardzo jej zasmakowała."

"Witam!
(...) Dzisiejsza noc była spokojniejsza od poprzedniej. Zasypia przytulona do swojego kotka, maskotki. Jest taka słodka!Że można by ją schrupać;)
Nie mamy nic przeciwko umieszczaniu na forum naszych wiadomości. Dominika nie ma czasu się zarejestrować, bo Zorka jest prawdziwym złodziejaszkiem czasu:) Dobrze, że są wakacje."

[B]Javena[/B] czy ja Ci już dziękowałam za wizytę??!! I za ogłoszenia!!! Już się odezwali pierwsi chętni z Twoich ogłoszeń. Państwo są z Katowic, mają domek, psiak do środka oczywiście, zgadzają się na sterylizację, na umowę... [B]caldien[/B] :loveu: ma się dzisiaj umawiać na wizytę. Tfu tfu... żeby nie zpaszać!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam przeprosic ,ze tak zaniechałam ogłoszeń. Zajeta byłam bazarkami .Na szczeniaczki uzbierało się sporo ,78 zł +jeszcze plusikowe od niektórych kupujących.Będzie ponad 80 zł .Gdyby jeszcze jakiś szczeniak został ,to oczywiscie bedę ogłaszac. Podajcie mi prosze też ,nr konta na jaki mam wysłać kaskę.

Ciesze sie ,ze Zorka ma taki wspaniały domek i tyle wiadomosci na bieżąco. Mam nadzieję ,ze ją wkrótce zobaczę na żywo.?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...