Jump to content
Dogomania

Luna-niebieskooka- w swoim wspanialym DOMU !...ODSZEDL nasz Aniolek..(*)..(*)..(*)..


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka, i szuka,
I GDZIE TEN DOMEK JEST .................... ?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Cześć kochana Lunko:loveu: , jutro ciotka iga zrobi przelewik. Dopeiro dziś się trochę wzbogaciła :shake:[/quote]

Cioci [U][I]Igusi[/I][/U], widac Luneczka w serduszko zapadla gleboko......:loveu:
Moze sie cioteczka w swojej okolicy jednak rozejrzy za domkiem dla tej kochanej pannicy ? ? ?
Porosimy o pomoc w rozglaszaniu naszych podopiecznych.
I bardzo, bardzo dziekujemy :loveu: za pomoc w oplacaniu hoteliku dla Lunki.
Lunka w schronisku nie miala juz zadnych szans na adopcje......:shake:
Teraz, co prawda tez nie jest jeszcze w domku, ale przynajmniej ma sucho i cieplo.... i chodzi (!) - bo nie wiadomo, co by bylo, gdyby jeszcze jakis czas zostala na mokrych, zimnych , brudnych kaflach schroniskowego boksu .....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Seaside']MagYa^^ ślemy prosto do ZuziM, zaraz na PW prześlę ci jej nr konta,ok??
Zuzia opłąca hotelik Luśce[/quote]

Nie ma problema :) Pokochalam ta slicznotke juz ponad rok temu.. Myslalam, ze taki sliczny pies szybko znajdzie dom.. ale niestety :(
Nie wypuscimy jej juz spowrotem do schroniska, chodzby sie palilo i walilo! Bede wspierac ile bede mogla..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^'] Pokochalam ta slicznotke juz ponad rok temu..
Nie wypuscimy jej juz spowrotem do schroniska, chodzby sie palilo i walilo! Bede wspierac ile bede mogla..[/quote]

Prawda, ze mozna sie w Lunce zakochac :loveu: ?
A zebyscie wiedzialy , jakie ona ma przyjemniutkie futerko... mieciutkie i jedwabiste .... piekne :loveu: .
I nie ma mowy o oddawaniu do schroniska.... to prawda !
Dziekujemy [U][I]MagYa[/I][/U] za pomoc :Rose: :Rose: :Rose: .


Musimy sie skontaktowac z [U][I]daisy[/I][/U] - Luna ma juz szczepienie zrobione dawno temu.... mozna ja zabierac do Szwecji.... moze tam znajdzie sie dla niej szybciej domek ? [U][I]daisy[/I][/U] musi tylko ja oglosic.
[U]Co o tym myslicie ? ? ? ? ?[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']W sumie najważniejsze jest dobro psa a nie to w jakim języku będzie "mówił"[/quote]

:lol:..tez prawda ;)
Moj TZ czesto jezdzi do Szwecji a jestesmy z Wroclawia, wiec jesli zaistnialaby potrzeba przetransportowania suni do Ystad (o ile TIRem psa mozna..) to mozemy byc wyjsciem "awaryjnym" ;) albo chociaz dotransportowac ja do Swinoujscia..
W zasadzie nie wiem jakie sa zasady jesli chodzi o transport psiska do SZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']:lol:..tez prawda ;)
Moj TZ czesto jezdzi do Szwecji a jestesmy z Wroclawia, wiec jesli zaistnialaby potrzeba przetransportowania suni do Ystad (o ile TIRem psa mozna..) to mozemy byc wyjsciem "awaryjnym" ;) albo chociaz dotransportowac ja do Swinoujscia..
W zasadzie nie wiem jakie sa zasady jesli chodzi o transport psiska do SZ.[/quote]

Oj, to wspaniale wiesci ! Bo czesto brak transportu staje na przeszkodzie adopcjom...... bedziemy sie dowiadywac i .... bedziemy w kontakcie. Dziekujemy :loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Zrobiłam przelwik na Lunkę, jak w ubiegłym miesiącu. Nie pamiętam na kogo... :roll:
Buźki dla Lunki. Zabieram sie za robotę... :placz:[/quote]

Dziekujemy :loveu: ! Kochana cioteczko - czy placzesz dlatego, ze wspominamy o wyjezdzie ( ewentualnym ) Lunki ... do Szwecji ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...