Jump to content
Dogomania

Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!


rita60

Recommended Posts

[SIZE=2]Wiadomość o tych psiaczkach dostałam dzisiaj. Są to dwa młodziutkie psy rasy airedale terrier. Zostały wyrzucone we wsi pod ostródzkiej w maju tamtego roku jako szczeniaczki. W tej chwili nie ma już kto się nimi opiekować. Mieszkają na dworze na łańcuchach. [/SIZE]
[SIZE=2]Szukają domków.. [/SIZE]
[SIZE=2]Kontakt [/SIZE]
[SIZE=2]Aneta tel 500 299 493 [/SIZE]
[SIZE=2]e-mail [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#587ea5][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL]



[B]an-na - 50,- /m-c/v+VI[/B]
[B]olalolaa - 20,-/m-c/[/B]
[B]agata51 - 20,-/m-c/V + VI[/B]
[B]majuska - 20,-/m-c/ plus 50,- jednorazowo/v/+VI[/B]+ [B]20,-/JEDNORAZOWO/[/B]
[B]Igam - 20,-/m-c/ - /v/+ VI[/B]
[B]wire fox - 30,-/m-c/[/B] - [B]/v/[/B]
[B]Roland_De - 20,-/m-c/-/ v/+ 20,-/VI/[/B]
[B]KateKermit - 20,-/m-c od VI/VI[/B]
[B]kameralna - 10,-/jednorazowa/v[/B]


[B]terierkowo[/B]

[B]340,- /jednorazowo/[/B]
[B]320/- m-c plus[/B]
[B]VI-VII/50,-/[/B]



[B]WPŁATY[/B][INDENT]Wpłaty, które wpłynęły na konto:
Jednorazowe:

Kother 40 zł
Magnitudo 200 zł
Kameralna 10 zł
Majuska 50 zł
Bambi 50 zł
Minio 50zł

Stałe:

Ramir 30 zł
Marta J 30 zł
Roland_de 20 zł
Igam 20 zł
Wire Fox 30 zł
Majuska 20 zł
Andzia 100 zł
An-na 50 zł
Jacek W 20 zł - 5 m-c
Dorota M 50 zł

Zapłaciłam 500zł za hotelik
zostało w banku 270 zł [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/207599-Wycofane-airedale-terriery-ju%C5%BC-w-hotelu-czekaj%C4%85-na-odpowiedzialne-domki-%21%21%21%21/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
--------------------------
Wpłaty czerwiec
stałe:

[SIZE=2]Igam 20 zł [/SIZE]
[SIZE=2]Katarzyna Janina S 50ZŁ [/SIZE]
[SIZE=2]Marta J 30ZŁ [/SIZE]
[SIZE=2]Andzia 100zł [/SIZE]
[SIZE=2]Karina H 30zł [/SIZE]
[SIZE=2]Zair 40zł [/SIZE]
[SIZE=2]Majuska 20zł [/SIZE]
[SIZE=2]Katekermit 20zł [/SIZE]
[SIZE=2]An-na 50zł [/SIZE]
[SIZE=2]Agata51 40zł [/SIZE]
[SIZE=2]Roland_De 20 zł[/SIZE]

[SIZE=2]Jednorazowe: [/SIZE]

[SIZE=2]Kardusia 50zł [/SIZE]
[SIZE=2]Majuska 20zł [/SIZE]
[SIZE=2]---------------------- [/SIZE]
[SIZE=2]490,- [/SIZE]

[SIZE=2]Razem saldo 760,-[/SIZE]

zostało 760 z tego zrobiłam zwroty na 278zł łącznie. Zostało 482 zł. Dodałam swoją

deklarację stałą 50zł co daje 532zł.

I tyle przesyłam za chwilę handzi na konto .





[/INDENT][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3046/p1130931x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ritek, wg mnie ciężko będzie bardzo o adopcję prosto z tych łańcuchów, jakiś tymczas lub hotelik by się przydał, żeby psiaki do ładu doprowadzić. Fantastyczne są, jakby je dopracował jakiś fryzjer to domki murowane. No i przydałoby sie cokolwiek o nich wiedzieć , tzn. usposobienie, zachowanie. Czy widzisz na to jakieś szanse??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Rita, ale czy ja dobrze rozumiem, że te wyrzucone szczenięta ktoś przygarnął i wziął na łańcuch??[/QUOTE]
Tak rok temu ktoś je wyrzucił z samochodu,przygarnęli ci ludzie u których sa,a to starsi ludzie i mają pewnie typowe podejscie do psów,jak to ludzie ze wsi/nie obrażając nikogo/:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale spróbować możemy, bez DT czy hoteliku nie damy rady im pomóc, zmieniaj Rita tytuł wątku, przydałby sie jakiś banerek , trzeba próbować zbierać kasę, ja na pewno wyskrobię jakąś deklarację, pomóżcie szukać jakiegos DT lub hoteliku, myślę, że jak uda się je stamtąd wyciągnbąć to potem znalezienie domku będzie szybkie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Da radę na wątku coś więcej napisać? W jakiej miejscowości są, czy ci starsi państwo, którzy obecnie się nimi opiekują na pewna będą chcieli je oddać? Może jakieś fotki inne?[/QUOTE]
Wiecej info bede miala pozniej,ale napewno chca je oddac,tak to starsi ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Ale spróbować możemy, bez DT czy hoteliku nie damy rady im pomóc, zmieniaj Rita tytuł wątku, przydałby sie jakiś banerek , trzeba próbować zbierać kasę, ja na pewno wyskrobię jakąś deklarację, pomóżcie szukać jakiegos DT lub hoteliku, myślę, że jak uda się je stamtąd wyciągnbąć to potem znalezienie domku będzie szybkie[/QUOTE]

W niedzielę mój mały hotelowicz Miko jedzie do DS, mogę zapytać Tattoi, czy znalazłoby się miejsce dla dwóch psiaków. Hotel jest w Józefowie koło Otwocka. Jestem tam częstym gościem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']W niedzielę mój mały hotelowicz Miko jedzie do DS, mogę zapytać Tattoi, czy znalazłoby się miejsce dla dwóch psiaków. Hotel jest w Józefowie koło Otwocka. Jestem tam częstym gościem.[/QUOTE]
Spytaj cioteczko. Dzieki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Spytaj, spytaj kochana, może któraś zdolna ciotka zrobi im wydarzenie na FB i uda sie więcej osób pozyskać do pomocy[/QUOTE]
Ja nie umiem robic wydarzenia,wrzuciłam je tylko do swojego profilu na FB i NK.

Link to comment
Share on other sites

o matko i córko! :placz: ja tu Tokajem się gryzę i kombinuję nad argumentami, żeby go jednak zabrać do siebie a tu dwa następne! Nie mogę na to patrzeć :shake: moja ukochana rasa erdelki śliczne :placz:
to oba chłopaki rozumiem? pełnojajeczne oczywiście...

Link to comment
Share on other sites

Erdelki na łańcuchu , nie wyobrażam sobie !!!
:( :( :(
A te łańcuchy to chyba jakieś krótkie są bo one tak stoją w tym ... wszystkim :(.
No i one te łapinki tak razem podnoszą, są ja lutrzane odbicie.
Dam je na kudłacze do adopcji na fb.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']o matko i córko! :placz: ja tu Tokajem się gryzę i kombinuję nad argumentami, żeby go jednak zabrać do siebie a tu dwa następne! Nie mogę na to patrzeć :shake: moja ukochana rasa erdelki śliczne :placz:
to oba chłopaki rozumiem? pełnojajeczne oczywiście...[/QUOTE]
Cioteczko -czy o tym Tokaju ze schronu w Częstochowie piszesz może ? Czy on ma wątek może już ? :
[URL]http://www.czestochowa.schronisko.net/adopcja-id-69473.html[/URL]
[URL="http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/69473.jpg"][IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcja/1/250/69473.jpg[/IMG][/URL]
Przepraszam za wtrącenie,ale ten biedak też czeka na ratunek ...Mialam wlasnie pisać do cioteczki Rita60 w jego sprawie. Cioteczko Dogo07 - tego też trzeba by oglaszać ,gdzie tylko można -śliczny jest i duży,ale taka jego uroda.

Link to comment
Share on other sites

To jest Tokaj:
[url]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcja/1/250/69473.jpg[/url] ?
Ja mogę dawać na fb na profil Kudłacze do adopcji, tylko musze coś wiedzieć o psie i mieć jakieś dane do kontaktu.

Aha, zrobiłam tym dwóm erdelkom wydarzenie na FB.
Zaprosiłam Ciebie Rita :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...