Jump to content
Dogomania

Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!


Recommended Posts

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wrzucam kolejne zdjecia Żaby, ona jest przeswietna! to taka mała wariatka z ADHD. najwazniejsza jest zabawa dla niej, nie wazne nawet czy ktos ma na to ochote czy tez nie! biega skacze, wszedzie jej pełno, to jeszcze szczeniak, mysle ze nie ma nawet roku! Poatym uwielbia pakowac sie na kolana każdemu i rozdawc buziaki, po spedzeniu z nia poł godziny kąpieli brac nie trzeba :evil_lol:
wieczorkiem wstawie pare filmików z nia w roli głownej! Żeby zrobic jej jakiekolwiek zdjecia trzeba sie baaardzo natrudzic!!!!!!

[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3871/zaba1e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2188/zaba2d.jpg[/IMG]


i kolejny biedak
To tez psiak gminny ale przebywa w naszych kojcach.

[SIZE=5][B]Szarik[/B][/SIZE]
[FONT=Tahoma]Szaruś to młody pies, ok. 2 letni. Jest spokojnym i zrównoważonym psem, choć bardzo chętnym do zabawy jeśli ma odpowiedniego towarzysza. Bardzo szybko się przywiązuje do nowego człowieka, jak każdy psiak uwielbia być głaskany i przytulany, ma dobry kontakt z człowiekiem. To nie wielki kundelek, popielatego umaszczenia, bardzo sympatyczny.[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5371/szarus1.jpg[/IMG][/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Przyznam ze po półgodzinnym spacerze z Żaba miał jej chyba seredcznie dość!!!!!![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5394/p1110797.jpg[/IMG][/QUOTE]

[CENTER][SIZE=4]MIŚ juz w nowym domu!!!!!! :multi::multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=4]Zamieszka w Grabownicy, niedaleko Sanoka wiec bedziemy mieli go ,, na oku" [/SIZE]
[SIZE=4]Powodzenia Misiaku w nowym domu!!!![/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5]WRESZCIE SIĘ UDAŁO!!!!!! [/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5]FIKCJA STAŁA SIĘ FAKTEM:multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jak wszyscy wiecie, jednym z priorytetowych celów ostatnich lat naszej działalności było stworzenie oraz utrzymanie schroniska dla zwierząt na terenie powiatu sanockiego.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]W związku z powyższym w dniu [B]25 września[/B] (niedziela) na sanockim Rynku [B]odbędzie się happening oraz koncert charytatywny[/B], którego zasadniczym celem będzie wsparcie inicjatywy budowy schroniska. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Podczas przedsięwzięcia przewidziane są koncerty, rodzinne zabawy, pokazy zwierząt oraz liczne atrakcję.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Sanocki STOnZ zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie niniejszej inicjatywy. Przede wszystkim potrzebujemy pomocy finansowej, jednak także liczymy na pomoc związaną z codzienną działalnością potencjalnych sponsorów. Każde wsparcie pomoże nam zrealizować cel, który jeszcze przed kilkoma laty mógł być traktowany w kategoriach fikcji.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jeśli ktoś z Was zna potencjalnych sponsorów proszę o kontakt na pw, choć nie powiem większość firm w Sanoku już obeszliśmy, musze powiedzieć również, że pomagają nie tylko firmy z naszego miasta. [/SIZE][/FONT]
[CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Jak tylko będzie gotowy plakat wrzucę na wątek.[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Przyjdzie jeśli tylko będziecie mogli!!!!! [/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Weźcie ze sobą znajomych, rodzinę, sąsiadów i kogo się tylko da!!!!!![/SIZE][/FONT][/CENTER]
[SIZE=4][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']nie ostatnio sie Pan nie odzywał, musze sie z nim skontaktowac! moze jakies fotki dostane?!:cool3:[/QUOTE]

No! fajnie by było... Jakoś nie mogę Jej zapomnieć... Szczególnie zapadła mi w serce i pamięć...


[IMG]http://www.dogomania.pl/Piesia%21%20wy%C3%85%C2%9Blij%20histori%C3%84%C2%99%20i%20zdj%C3%84%C2%99cia%20Skubiego%20do%20kalendarza%20metamorfozy%202011.%20Po%20Jego%20metamorfozie%20z%20Twoim%20udzia%C3%85%C2%82em%20wg%20mnie%20miejsce%20niemal%20pewne.%20Zg%C3%85%C2%82oszenia%20tylko%20do%2015.09.%20Tu%20link:%20http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Haniu ja kupiłam 3 szt:lol: .Jedna jest Twoja:lol:Jak dostanę przesyłkę to poproszę o Twój adres.[/QUOTE]

[quote name='hankasanok']tak? to super :multi::multi::multi:, bardzo, bardzo Ci dziekuje :loveu:, przyda nam sie na 25 wrzesnia, chcemy nasze psiaki pokazac na scenie!!!![/QUOTE]

A co to będzie za imprezka.To ja się cieszę ,że mogłam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok'][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3871/zaba1e.jpg[/IMG]



[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5371/szarus1.jpg[/IMG][/FONT]
[/QUOTE]

[CENTER][B][SIZE=3]Ogłaszam wspaniałą wiadomość Żabka i Śzarik juz w nowych domach!!!!![/SIZE] :multi::multi::multi:[/B][/CENTER]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Żabeczce[/B] trafić się lepszy domek nie mógł. Będzie towarzyszką starszej Pani,pochodzącej ze Śląska a obecnie mieszkajacej w Zagórzu, Pani nie dawno straciła swojego psiego przyjaciela. Jej nowy dom to niemalże rezydencja z 30 arowa działką do biegania, położona niemalże na Sanem w miejscowości Zagórz. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Żaba od pierwszego wejrzenia zawładnęła sercem Pani, zresztą wcale się nie dziwie…… to przewspaniała sunią ! [/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Szarik[/B] zamieszka w Pisarowcach u bardzo sympatycznej rodziny, która cała wyszła na powitanie swojego nowego członka [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Życzymy Obojgu wszystkiego najlepszego w nowych domkach!!!!!![/SIZE][/FONT][/CENTER]

[quote name='baster i lusi']A co to będzie za imprezka.To ja się cieszę ,że mogłam pomóc.[/QUOTE]

tak moja droga, 25 wrzesnia oragnizujemy hepening wraz z koncertem na którym beda zbierane pieniązki na schronisko!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']to jest prezent a za prezenty się nie płaci:lol:[/QUOTE]

ach, to dziekuje bardzo!:Rose::calus: Powiedzmy ze bedzie to prezent dla Ślepotka, naszego dziewiecioletniego niewidomego staruszka, to on bedzie paradował w tej chusteczce na sanockim rynku w czasie imprezy!!!!!!! po całej akcji wrzucimy fote!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero tutaj trafiłam. Mieszkam w Sanoku dopiero od roku, mamy adoptowanego 10letniego setera irlandzkiego, prawie roczną weimarkę i jamnika szorstkowłosego miniaturę. Mieszkamy na Olchowcach, byliśmy raz w tamtych boksach koło brata Alberta. Przywieźliśmy karmę, ale nie wiem co się dalej z nią działo bo nie było tam nikogo kto by wiedział co z nią zrobić.
Mogę zaoferować pomoc przy spacerach, szkoleniu psów i w kwestiach organizacyjnych. Niestety nie mogę zaoferować DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska'][B]hankasanok[/B] gratuluje adopcji, widzę, że sama tu głównie się udzielasz na wątku i bardzo dzielnie sobie radzisz, oby tak dalej!!!!! Szariku i Żabko niech wam się szczęści w nowych domkach!!![/QUOTE]

mo niestety prawie sama, czasem Kasia zajrzy, ale to wszystko spowodowane jest tym ze nas na prawde jest mało!!!!

[quote name='baster i lusi']to jest prezent a za prezenty się nie płaci:lol:[/QUOTE]

prezencik dotarł, jeszcze raz bardzo dziekuje Grażynko! :loveu:

[quote name='Becia66']jak cieszy tyle adopcji, naprawdę jestem pod wrażeniem bo wiem jak trudno. Akcje macie wspaniałą i cel szczytny, gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego.[/QUOTE]

dziekuje bardzo, adopcje nawet ida sprawnie ale co z tego jak na miejsce adoptowanego psiaka przybywaja nastepne a miejsc cały czas brakuje,!!!! Mamu znowu jakiegos psiaka, podobno jakis jamnikowaty dzisiaj dopier wróciłą wiec jeszcze go nie widziała. Ale musze Wam powiedziec ze i w sprawie [B]Nerusia cos ruszyło, kroji sie fajny domek dla niego, jednak na razie sie nie cieszmy i poczekajmy na wyniki wizyty przedadopcyjnej, Domek jest w Warszawie, gdybyscie znały kogos odpowiedniego do tej wizyty to dajcie znac!!!!![/B]

[quote name='szysz']A ja dopiero tutaj trafiłam. Mieszkam w Sanoku dopiero od roku, mamy adoptowanego 10letniego setera irlandzkiego, prawie roczną weimarkę i jamnika szorstkowłosego miniaturę. Mieszkamy na Olchowcach, byliśmy raz w tamtych boksach koło brata Alberta. Przywieźliśmy karmę, ale nie wiem co się dalej z nią działo bo nie było tam nikogo kto by wiedział co z nią zrobić.
Mogę zaoferować pomoc przy spacerach, szkoleniu psów i w kwestiach organizacyjnych. Niestety nie mogę zaoferować DT.[/QUOTE]

Witam serdecznie, bardzo chetnie skorzystamy z pomocy, tak bardzo brakuje nam wolontariuszy!!!!!!! Czekam na kontak na pw!


[SIZE=5][B]a tutaj weklejam juz oficialnie:[/B][/SIZE]



[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/725/plakatstonz.jpg[/IMG]



[B][FONT=Tahoma]START GODZ. 14 25 WRZESIEŃ NA SANOCKIM RYNKU[/FONT][/B]
[FONT=Tahoma]Godz. 14 – rozpoczęcie imprezy[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 14.10 występy dzieci z przedszkola nr 4[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 14.30 występy dzieci z przedszkola nr 3[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz 14.50 Konkurs ,, Największy” oraz ,,Najmniejszy” pies w Sanoku ”,[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz 15.20 Występ Solistek z I LO w Sanoku[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz 15.40 Występ Zespołu smyczkowego Con Brio[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz 16.00 Konkurs: Tor przeszkód dla psów[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 16.20 Występ Zespołu Cewka Band (Sanok)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 17.00 Konkurs Wybór najbardziej uroczego psa w Sanoku ,, PsiStar 2011”[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 17.30 Występ zespołu Avariat Nato ( Nowy Sącz)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 18.20 Konkurs: Pokazy psich umiejętności[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 19.00 Przedstawienie inicjatywy budowy Ośrodka Adopcyjnego dla Zwierząt[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 19.20 Prezentacja zwierząt do adopcji[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 20.00 Występ Zespołu Smola a Hursky ( Słowacja)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Godz. 21.15 Zakończenie imprezy[/FONT]

[B][FONT=Tahoma]Wydarzenia towarzyszące:[/FONT][/B]
[FONT=Tahoma]- happening ,, Zerwijmy Łańcuchy”[/FONT]
[FONT=Tahoma]- pokazy Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Policji oraz GOPR[/FONT]
[FONT=Tahoma]- fotosesje dla zwierząt[/FONT]
[FONT=Tahoma]- konkursy i zabawy dla dzieci[/FONT]
[FONT=Tahoma]- malowanie twarzy[/FONT]
[FONT=Tahoma]- możliwość przekazania zwierząt potencjalnym właścicielom[/FONT]
[FONT=Tahoma]- pokazy koni huculskich[/FONT]
[FONT=Tahoma]- zorbing[/FONT]
[FONT=Tahoma]-darmowe porady weterynaryjne[/FONT]
[FONT=Tahoma]- pokazy paralotniarzy[/FONT]
[FONT=Tahoma]- wiele innych atrakcji[/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[CENTER][FONT=Tahoma][SIZE=4][B]ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE!!!!![/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Super że kolejne dwa psiaczki w domkach! Wysłałam wczoraj na mejla STONZ zdjęcia Antenki z Myczkowiec do adopcji, pokażcie je proszę na akcji, może ją ktoś fajny weźmie. Ja ją ogłoszę na allegro i kupię pakiet 50 ogłoszeń na Podkarpacie, najlepiej żeby nowy właściciel był z okolic, bo wtedy można by skontrolować jak się ma w nowym domku, poza tym kto z Polski przyjedzie w Bieszczady po psiaka, jak już to raczej po drodze jeszcze wyrzucają psy...Mam nadzieję, ze uda się ją stamtąd zabrać przed zima i przed cieczką...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Super że kolejne dwa psiaczki w domkach! Wysłałam wczoraj na mejla STONZ zdjęcia Antenki z Myczkowiec do adopcji, pokażcie je proszę na akcji, może ją ktoś fajny weźmie. Ja ją ogłoszę na allegro i kupię pakiet 50 ogłoszeń na Podkarpacie, najlepiej żeby nowy właściciel był z okolic, bo wtedy można by skontrolować jak się ma w nowym domku, poza tym kto z Polski przyjedzie w Bieszczady po psiaka, jak już to raczej po drodze jeszcze wyrzucają psy...Mam nadzieję, ze uda się ją stamtąd zabrać przed zima i przed cieczką...[/QUOTE]

pewnie ze bedziemy ogłaszac, a potrafisz cos o niej powiedziec? rozmawiałam z Jolą, podobno tam byłaś

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wszystko w mejlu:) Sunia 9 miesięcy cud miód, posłuszna, uległa super łagodna i przytulińska, do domu z ogródkiem bo bardzo żywa a poza tym nigdy dłużej nie mieszkała w pomieszczeniu, trzeba ją nauczyć chodzić na smyczy i dać czas na naukę czystości, może iść do domu z dziećmi, z kotami do przetestowania ale też raczej tak. Bardzo garnie się do człowieka. Mam nadzieję że uda się ją wyciągnąć przed cieczką bo nie wiem, czy dopilnują a obok niej jest w kojcu pies niekastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...