Jump to content
Dogomania

Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!


Recommended Posts

[CENTER][SIZE=5][B]DOBRE WIADOMOŚCI!!!!!![/B][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][B]Nasz Ślepotek teraz ma na imie REJ [/B][/SIZE]
[SIZE=5][B]JUZ W NOWYM DOMU!!!![/B][/SIZE][/CENTER]

[quote name='hankasanok'][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=5][B]Ślepotek (Bono)[/B][/SIZE] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8914/pies001.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/QUOTE]


[SIZE=3]Rej zamieszkał w nowym domu, po tym co przeszedł ten pies, ile ciepienia zaznał od człowieka teraz moze mówic o wielkim szczesciu jakie go spotkało![/SIZE]
[SIZE=3]Zalazł nowy najwspanialszy dom na świecie!!!![/SIZE]
[SIZE=3]Zamieszkał u naszej Pani Prezes![/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i troche mniej ,,szczesliwe wiesci"

to suczka przywieziona do nas z miejscowosci Wujskie, gmina Sanok.
Suka jest bardzo wystraszona, smutna i apatyczna, nie chce nawet wchodzic do budy, dlatego dostał dodatkowa kołderke, i lezy w kojcu obok budy. Na dzien dzisiejszy szukamy własciceli, byc moze po prostu komus uciekła, jesli włascieil sie nie znajdzie zaczniemy akcje szukania domu

[SIZE=4][B]Mati[/B], wrzuc sunie na facbooka prosze![/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7121/dsc00742ka.jpg[/IMG]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9601/dsc00741ep.jpg[/IMG]

[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/686/dsc00739i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

już wrzucam i robie jej dodtakowe wydarzenie..... tzreba będzie pomyśleć nad "roboczym" imieniem dla smutaska pięknego :(

p.s. jakie namiary mam podać ?

p.s. 2 mam pytanie przy jakiej ulicy powstaje Wasz ośrodek ? tez prosiłabym o jakies dokłądne dane


pozdrawiam Haniu bardzo ciepło :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ośrodek super! I super, że Rey trafił tak dobrze- wspaniała decyzja:) Antenka jedzie do Żywca- Budrysek robiła wizytę- dom rewelacja! jestem przeszczęśliwa!!! Haniu można już zdjąć jej plakaty i ogłoszenie ze strony. Do dr Gajewskiego zadzwonię i zarezerwuję ofertę sterylizacji dla jakiejś innej suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matinestka']już wrzucam i robie jej dodtakowe wydarzenie..... tzreba będzie pomyśleć nad "roboczym" imieniem dla smutaska pięknego :(

p.s. jakie namiary mam podać ?

p.s. 2 mam pytanie przy jakiej ulicy powstaje Wasz ośrodek ? tez prosiłabym o jakies dokłądne dane


pozdrawiam Haniu bardzo ciepło :)[/QUOTE]


Mati bardzo Ci dziekuje, dane wszystkie jak najbardziej Ci podam ale to potem teraz

[B][SIZE=3]BARDZO PILNA SPRAWA!!!!!![/SIZE][/B]

dzisiaj poszłam z Belluska na spacer i......niestety szybko sie skonczył, dopiero wróciłam do domu!
znalazłam takiego biedaka! pies dosłownie słaniał sie na nogach, jeszcze ze 2 godzinki i po prostu spadłby z wycienczenia, przysypałby go snieg i biedak tak skonczyłby swój zywot! potem wiecej opisze. Piesek juz jest bezpieczny! ogrzałysmy go w domu, napoiłysmy, troszke dostał jesc i juz siedzi sobie w jednym z kojców w ocieplonej budzie i przyryty kołderkami! jutro przyjedzie do niego weterynarz, i obejzy.....nie wiem czy nie jest chory, pozatym jest strasznie wychudzony, przemrozony i osłabiony! wrzucam 3 zdjecia, reszta jutro

[SIZE=5]i prośba do ciebie![/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]NASZ APEL DO LUDZI!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black][B]JESLI KTOKOLWIEK POZNAJE TEGO PIESKA PROSIMY O KONTAKT, NAWET ANONIMOWY, MUSIMY SIE DOWIEDZIEC SKAD POCHODZI! ZOSTAŁ ZNALEZIONY NA BIAŁEJ GÓRZE W OKOLICACH SKANSENU W SANOKU![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3]TO STARSZY PIES, JEST STRASZNIE WYCHUDZONY, WIELKOSCIĄ SIEGA DO ŁYDKI, MAŚCI BEŻOWEJ.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]PROSIMY POMÓZCIE NAM USTALIC SKAD POCHODZI!!!!![/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=black][B]STOnZ w Sanoku[/B][/COLOR][/SIZE]

[B]KONTAK 602558442, 501428255 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]


tak miedzy nami to musimy znaleśc własciela[B] :angryy::angryy::angryy:[/B]

[B]a to piesek[/B]

[IMG]http://img831.imageshack.us/img831/451/dscf1059o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/521/dscf1060c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4497/dscf1065x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ludzka podłość nie zna granic.:angryy: Biedak z niego:-(
Dobrze,że już jest pod Waszą opieką.[/QUOTE]

sa okropni, dlatego chcemy za wszelka cene ustalic czyj to zwierzak!

[quote name='Becia66']jaki biedaczek...:shake: i te łapinki takie powykręcane :-(.[/QUOTE]

te łapeczki nie dosc ze powykrecane, to na dodatek sa golutkie, ona na nich nie ma siersci praktycznie, sa odmrozone. To chory psiak! i jest tak przeraźliwie chudy, to szkielecik obciagniety skóra ma tez odmrozone uszko! i wytarta skóre na szyji, bez sierci od za małej obrozy albo łancucha!! jak mozna w taka zime wyrzucic takiego psiaka!!!!!
my jak go zobaczylismy wczoraj to on przeciez juz ledwo szedł! prawie sie przewracał, po prostu nie miał siły!Az na boki go zarzucała jak sunał do przodu! Pozatym miał kiedys złamany ogonek i zle sie mu zrósł bo koncówka jest łysa i wykrecona, wyglada jakby miał jakas gliste na koncu ogona przyczepiona! Mowie Wam widok okropny na zywo! po południu Jola przesle mi wiecej zdjec które porobiłysmy,to wstawie bo wczoraj to czasu nie było na przerzucanie wszystkich, złapałysmy te na których widac psiaka zeby ogłoszenia porobic;

Link to comment
Share on other sites

Ten psiak został zabrany przez właścicieli (starsi rodzice znajomych). Psiak jest bardzo bardzo stary, dlatego w takiej kondycji a nie innej, w domu nie brakuje mu niczego. Stary ale jary, uciekł za suczką w cieczce. Szukali go, ale nie znaleźli- musieliście się rozminąć-cała historia. Nikt na stare lata nie wygląda najlepiej... ot co.
Ludzie w cale nie są okropni, dbali o niego i dbają przez te wszystkie lata. Zachciało mu się ganiać za suczkami w tym wieku.
Zgubił się koło godziny 11 więc nie spędził na zewnątrz dużo czasu.
Proszę Cię abyś usunęła oskarżenia pod kątem właścicieli. To na prawdę dobrzy ludzie.

Jakby do mnie zadzwonili jeszcze wczoraj to nie musiał by siedzieć w kojcu, na przyszłość- warto zawiadomić straż miejską o znalezieniu psa. Tam zadzwonili w pierwszej kolejności, ale nie potrafili udzielić im żadnej informacji...

pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Ten psiak został zabrany przez właścicieli (starsi rodzice znajomych). Psiak jest bardzo bardzo stary, dlatego w takiej kondycji a nie innej, w domu nie brakuje mu niczego. Stary ale jary, uciekł za suczką w cieczce. Szukali go, ale nie znaleźli- musieliście się rozminąć-cała historia. Nikt na stare lata nie wygląda najlepiej... ot co.
Ludzie w cale nie są okropni, dbali o niego i dbają przez te wszystkie lata. Zachciało mu się ganiać za suczkami w tym wieku.
Zgubił się koło godziny 11 więc nie spędził na zewnątrz dużo czasu.
Proszę Cię abyś usunęła oskarżenia pod kątem właścicieli. To na prawdę dobrzy ludzie.

Jakby do mnie zadzwonili jeszcze wczoraj to nie musiał by siedzieć w kojcu, na przyszłość- warto zawiadomić straż miejską o znalezieniu psa. Tam zadzwonili w pierwszej kolejności, ale nie potrafili udzielić im żadnej informacji...

pozdrawiam
Agnieszka[/QUOTE]

Agnieszko
nikt bezposrednio nie oskarzał konkretnych nam włascieli bo nawet nie widzielismy czyj jest pies.
fakty sa takie pies został znaleziony skrajnie wyczerpany, słaniajacy sie na nogach (co wynika prawdopodobnie z wycienczenia ze wzgledu na wiek i dlateo tez wyglada tak a nie inaczej) plotki sie rodza rózne, do mnie doszły informacje ze błaka sie pare dni, wiec tez nie wiadomo od kogo!Poztym nikt z nas nikomu nie mówił ze wiemy iz sypia na gołym betonie!bo takie pretensje tez były kierowane pod naszym adresem!
Pies potwierdzam wrócił do włascicieli, sprawdziłysmy równiez warunki w jakich mieszka(bo uwazamy to za nasz obowiazek) i faktycznie to dobry dom który sie o niego martwił i go szukał, ale najwidoczniej nie udolnie.Pozatym pies był daleko od domu, nie widomo jakim cudem az tam zawendrował.
wiemy tez ze ma 13 lat i jest pod kontrola weterynarza. jednak tych wadomosci nie mielismy wczoraj, gdyby nie został zabrany z miejsca w którym został znaleziony na pewno długo by nie pozył, nie miał siły juz isc do przodu, musiałysmy go rozgrzewac butelkami z woda. Do kojca trafił bo tylko takie mamy warunki.
a cała sytuacja nie miałaby miejsca gdyby był pilnowany bo ciezko, nie tylko zreszta mi uwierzyc jak pies w jego w wieku mógł uciec ! to nie jest zdrowy dwulatek, który pryska w mgnieniu oka!
co do oskarżen, nie były kierownae do konkretnej osoby, gdybys miała stycznosc non stop z psami odbieranymi interewncyjnie, przypuszczam ze twoje przypuszczenia byłyby podobne.
jesli ktokolwiek ma do nas pretensje o zbranie tego psa z ulicy, to prosze mi uwierzyc kazda z nas ma swoje rodziny, znajmoych i niedziele wolałaby spedzic w inny sposób niz taki jak wczorajsza, to nic przyjemnego! wiec wypraszam sobie jakiekolwiek oskarzenia pod naszym adresem.
pies sam nie dałby rady.
pies jest w domu, który o niego dba i to najwazniejsze!
i nie pouczaj mnie kogo mamy zawiadamiac a kogo nie w takich stuacjach(do naszych obowiazków nie nalezy powiadamianie strazy miejskiej o psach znajdujacych sie u nas), lepiej swoje rady skieruj do znajomych. Psy maja byc wyprowadzane na smyczy, powinny miec adresówki albo przynajmniej podpisane obroze, a unikniemy takich przykrych sytuacji


uawzam temat za zakonczony!

Edited by hankasanok
Link to comment
Share on other sites

Nikogo nie oskarżam i proszę nie mów, że nie wiem nic o psach w potrzebie, jak ludzie mogą być okrutni też zdaję sobie sprawę. Nie umniejszam żadnych Twoich zasług w tym, ze ten psiak żyje. Chwała Ci za to że zabrałaś tego psa.
Chodzi mi o opis. Po prostu mógł być krzywdzący w stosunku do właścicieli. Uważasz, że zdanie właściciele są okropni nie jest takie?
To, że pies powinien mieć adrsówkę też prawda.
Nie chcę się kłócić, bo to bez sensu. Nigdy nie miałam zamiaru podważać sensu ani idei działania STOZu.
To tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Nikogo nie oskarżam i proszę nie mów, że nie wiem nic o psach w potrzebie, jak ludzie mogą być okrutni też zdaję sobie sprawę. Nie umniejszam żadnych Twoich zasług w tym, ze ten psiak żyje. Chwała Ci za to że zabrałaś tego psa.
Chodzi mi o opis. Po prostu mógł być krzywdzący w stosunku do właścicieli. Uważasz, że zdanie właściciele są okropni nie jest takie?
To, że pies powinien mieć adrsówkę też prawda.
Nie chcę się kłócić, bo to bez sensu. Nigdy nie miałam zamiaru podważać sensu ani idei działania STOZu.
To tyle.[/QUOTE]

tez nie mam zamiaru sie tu z nikim kłócic, bo to nie o to chodzi.Z całym szacunkiem ale prosze czytaj dokładniej to co napisałam, nie powiedziałam ze nic nie wiesz o psach w potrzebie bo sie znamy i wiem czym sie zajmujesz, napisałam ze ...,,gdybys miała stycznosc non stop z psami odbieranymi interewncyjnie, przypuszczam ze twoje przypuszczenia byłyby podobne.." a to jest różnica.
Tym bardziej ze pies szedł w okolicy gdzie bywaja tego typu psy, psy źle traktowane przez własciceli, wiec nie dziw sie pierwszym naszym przypuszczeniom. Do głowy nam nie przyszło ze mieszka po drugiej stronie Sanu, na osiedłu i to w bloku.Okolicznosci na to nie wskazywały i jeszcze raz podkreslam, nikt oficilanie nie oskarzał tych konkretnych ludzi, nie wymienione zostały zadne nazwiska i nie mam zamiaru przepraszac za swoje przypuszczenia, nie uawazam ze kogkolwiek obraziłam.
I nie potrzbuje a tym bardziej nie oczekuje tu zadnych pochwał w stosunku do mojej osoby, bo w ratowanie tego psa było zaangazowane 4 osoby i zapeniam Cie ze zrobiły to całkiem bezinteresownie nie oczekujac niczego w zamian. Nie wiem kto komu opowiada i powtarza plotki bo na to tez dowodów nie mamy ale sie takowe zrodziły a doswiadczyłysmy tego zwłaszcza dzisiaj odwiedzajac dom w którym mieszka pies. Wiec na ten temat rozmowe koncze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szysz']Nikogo nie oskarżam i proszę nie mów, że nie wiem nic o psach w potrzebie, jak ludzie mogą być okrutni też zdaję sobie sprawę. Nie umniejszam żadnych Twoich zasług w tym, ze ten psiak żyje. Chwała Ci za to że zabrałaś tego psa.
Chodzi mi o opis. Po prostu mógł być krzywdzący w stosunku do właścicieli. Uważasz, że zdanie właściciele są okropni nie jest takie?
To, że pies powinien mieć adrsówkę też prawda.
Nie chcę się kłócić, bo to bez sensu. Nigdy nie miałam zamiaru podważać sensu ani idei działania STOZu.
To tyle.[/QUOTE]

a skąd niby Hanka miała wiedzieć którzy to są właściciele psa, .zeby ich ocenić czy porządni czy źli. Oceniła ich po psie, który słaniał się na nogach, błąkał sie sam na mrozie , bez opieki, bez adresatki, bez czegokolwiek co mogło pomóc w identyfikacji. Skąd mogła wiedzieć że ma właścicieli którzy go szukają, ja również pisałabym w ten sposób. Z drugiej strony skoro pies mieszka w bloku to jakim sposobem sam wybrał się na miasto i przeszedł na jego drugi koniec, gdzie wtedy byli jego właściciele ? czy oni samego wypuszczają go na spacery ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']a skąd niby Hanka miała wiedzieć którzy to są właściciele psa, .zeby ich ocenić czy porządni czy źli. Oceniła ich po psie, który słaniał się na nogach, błąkał sie sam na mrozie , bez opieki, bez adresatki, bez czegokolwiek co mogło pomóc w identyfikacji. Skąd mogła wiedzieć że ma właścicieli którzy go szukają, ja również pisałabym w ten sposób. Z drugiej strony skoro pies mieszka w bloku to jakim sposobem sam wybrał się na miasto i przeszedł na jego drugi koniec, gdzie wtedy byli jego właściciele ? czy oni samego wypuszczają go na spacery ?[/QUOTE]

dziekuje Ci bardzo Beciu, dobrze ze nie tylko ja mam takie zdanie na temat tej zaistniałej sytuacji.......

Link to comment
Share on other sites

O, wiadomości od Gabuni - dziękuję ślicznie w imieniu pewnie wszystkich, ale swoim szczególnie...
Gdybyście nie wzięli wtedy Gabuni, Ona u mnie czekałaby na swój domek...
Jak Ją zobaczyłam kiedy szukała domu od razu zawładnęła moim sercem.... Bardzo się cieszę, że Gabusia jest szczęśliwa!!!
A możemy prosić o jakieś zdjęcia dziewczynki? Prosimy....

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][B][SIZE=6][COLOR=darkorchid][B][IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_cv_4269363/6041635/tr/napis_zapraszam.gif[/IMG] [IMG]http://nelly96.blox.pl/resource/dsddd.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/221281-Mega-Kiermasz-dla-dw%C3%B3ch-chorych-jamniczek-do-31.01.2012r.-do-19.00"]Mega Kiermasz dla dwóch chorych jamniczek do 31.01.2012r. do 19.00[/URL][/B]

[SIZE=5][COLOR=darkorchid][B] Gabuni i Deli/Dusieńki[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Nie można nie kochac Gabusi, jest najbardziej sympatycznym zwierzaczkiem, jakiego kiedykolwiek znaliśmy. I nie jest sama, ma Kajtusia do towarzystwa. Gabusia i Kajtuś szaleją razem, rozrabiają i w ogóle robią co chcą, zero dyscypliny. Oba śpią w łóżku. My za to prawie na podłodze, ale co tam. Kochamy Gabusię tak samo jak Kajusia czyli najbardziej na świecie. Teraz zimą chodzą w czerwonych kubraczkach. Zdjęcia prześlę tylko teraz piszę z innego komputera. Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B]SZUKAMY NOWEGO DOMU!!!!!![/B][/SIZE][/CENTER]

Zgłosiła sie do nas Pani, która szuka nowego domu dla swojego pieska. Niestety nie moze sie nim opiekowac i poprosiła nas abysmy pomogli jej znaleśc nowy, dobry dom dla jej przyjaciela.

[B]A WIEC DO DZIEŁA![/B]

a oto piesek

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4030/azor.jpg[/IMG]

[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/54/azor1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1816/azor2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8578/azor4.jpg[/IMG]

i krótki opis Pani jesli chodzi o pieska

[FONT=Courier New]Jest to mieszaniec labradora i cocel spaniela[/FONT]
[FONT=Courier New]Cały czarny[/FONT]
[FONT=Courier New]Ma 5 miesiące, wszystkie wymagane szczepienia oraz założoną[/FONT]
[FONT=Courier New]książeczkę.[/FONT]
[FONT=Courier New]Piesek jest bardzo grzeczny umie prosić jak chce wyjść, potrafi chodzić[/FONT]
[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]na smyczy, reaguje nawet trochę na komendę leżeć i siedzieć.[/FONT]
[FONT=Courier New]Jest przyzwyczajony do dzieci i mieszkania w bloku.[/FONT]
[FONT=Courier New]Piesek nie boi się wystrzałów w czasie sylwestra był z nami na[/FONT]
[FONT=Courier New]podwórku [/FONT]
[FONT=Courier New]i w ogóle nie reagował na petardy grzecznie siedział i patrzył.[/FONT]
[FONT=Courier New] [/FONT]
[FONT=Courier New]Pieska oddajemy z pełnym wyposażeniem : smycze, obroże, miski, kaganiec,zabawki itp.[/FONT]
[FONT=Courier New] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...