Jump to content
Dogomania

Malutka Liska sunia wyciągnięta ze śmietnika - została Jaworznianką!!


Jasza

Recommended Posts

Wreszcie jestem i czytam szybko między wierszami. Super wiadomości. A sterylka faktycznie kosztuje różnie. Mój wet bierze od małej suni od 170 do 200 zł. i to też trochę z uwagi na to, że wie, ze zajmujemy się biedami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro wielki dzień.
Haniu - uściska jeszcze małą mocno, ona na szczęście nie wie, że to jej ostatnia noc z Wami...
Na początku może być troszkę oszołomiona, zdziwiona nowym miejscem, wystraszona, ale mam nadzieje, że u Pani Irenki szybko poczuje się jak u siebie i zrozumie, że to już teraz jej prawdziwy, taki na zawsze DOM.
Ale pożegnania jutrzejszego nie zazdroszczę...
Ech, smutno trochę...

Link to comment
Share on other sites

Haniu - jeszcze jedno: będzie jeszcze wpłata z bazarku - od Rozi - 55 PLN.
Więc jak się rozliczysz z Dodą, to potem 200 PLN prześlij na konto Javeny proszę, a to co zostanie, to potem się zastanowimy, nie będzie tego dużo, chyba 35 PLN jeśli dobrze liczę, może przyda się dla Liski-bliźniaczki, która jest w BDT u Pani Tereski?
Ale to już potem.

Link to comment
Share on other sites

no ok co do kosztów, to najpierw chcę jutro Lisę wyprawić, potem i dam Javenie 90zł, potem policzę resztę i dalej poprzesyłam.
Mój synek już płacze, bo musiałam mu wspomnieć, że LIsy jutro już nie będzie. Oj ciężkie te chwile dla nas

Link to comment
Share on other sites

Jesteście niesamowite! Tylko tygodnia potrzebowałyście , zeby znaleźć psince domek. Mam nadzieję , że wspaniały!
Cieszę się, tym bardziej, że to właśnie ufna mordka Lisy spowodowała mój pierwszy post na Dogo.
Lisuniu, piesku! Niech przez resztę życia szczęście dopisuje ci tak ,jak w ostatnim tygodniu!
(I czemu ja znowu płaczę???)

Link to comment
Share on other sites

poczekajcie z tym płaczem, ja jutro dopiero odstawię pokaz wycia.
[B]Aniu[/B] dziękujemy serdecznie za 1 post u nas i zapraszamy na kolejne nasze wątki - chociaż wolę, żeby ich było jak najmniej, z uwagi na nadzieję, że nie będzie tak dużo psinek pozbawionych domów

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek jest naprawde niesamowity !!

Nie tylko [B]Lisi[/B] ale i[B] Elwirce[/B] z mojego podpisu kroi sie domek. I to jaki ????
[B]Feliksiku [/B]! dziekuję że mnie tu zaprosiłaś .
[B]Jasza....:loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeju, to już dzisiaj....Haniu, nie zazdroszczę...
Ja juz wczoraj z mama rozmawialam przez telefon i jak jej powiedziałam, że potwierdzone, że Liska jedzie, to mama plakała i ja też...
Żeby nie padało i żeby Doda z małą dojechały szczęśliwie i żeby Pani Irenka malutką uściskała i była dla niej wyrozumiała na początku...
Synkowi podziękuj ode mnie Haniu, od nas, za to że tak Liską się opiekował i że był dla niej taki kochany!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Jasza[/B] ja już ryczę teraz jak czytam twój wpis, bo to takie pożegnanie z małą. W nocy wyspała się z nami pod kołderką, wytulona, wygłaskana - rano przywitała z kotami szczeknięciem i wąchnięciem. To było wielkie szczęście mieć ją w domu - kochana sunia. Oby wszystko się jej ułożyło.

[B]togaa[/B], to my dziękujemy za przybycie - a Elwirce mam nadzieję, też się tak poszczęści i niedługo będzie w domciu

Link to comment
Share on other sites

[B]Jasza[/B] ja nie kupowałam tej smyczy, bo i tak miało nie starczyć kaski - tą smyczkę mocno pozszywałam, więc Lisa jej nie nie przerwie, tylko trzeba Pani przekazać, zeby ściągała jej smycz i szelki i nie zostawiała w pobliżu i na spacerach trzeba ją obserwować, bo każdorazowe zatrzymanie na dłużej to mała się już nudzi i trochępróbuje obgryzać

Link to comment
Share on other sites

no i tu tez cudowne wieści bo i cioteczki super, ale działanie ! mam nadzieję że te dobre energie udziela się i naszej Lisuni z wnyków, prawie blizniaczki, cudna coteczka Jasza właśnie pomaga zorganizować jej ogłoszenia na niemal wszystkie portale, zapraszam z waszymi fluidami na jej wątek, !

Liska, szczęścia w tej cudownej odmianie twego życia, powodzenia w opiece dla nowego domku!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani Teresko, ja tylko wysłałam mail, niech Pani nie przesadza!
A przy tylu psach, którymi się Pani tak opiekuje, to nic tylko kłaniać się nisko.
Liza jako trzecia będzie niesamowitą szczęściarą!!! ( Choć już jest w zasadzie!!!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...