Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']a tak na marginesie ciekawa mysl mi sie nasunela : jakie zdanie na temat kary smierci, aborcji i eutanazji maja przeciwnicy kopiowania ? stawiam ze w wiekszosci powiedza NIE[/quote]

tak, tak, tak

Kara śmierci dla zwyrodnialców, pedofilów- dla takich nie widzę miejsca na Ziemi, a także ludzi znęcających się nad zwierzętami(ale to już mogę sobie pogdybać-np.gwałcicieli i oprawców zwierząt)...

Kobieta ma prawo wyboru czy chce nosić dziecko przez 9 miesięcy nawet jeśli potem odda je do adopcji...

Ludzie mają prawo decydować w przypadku gdy są sparaliżowani lub inaczej ciężko chorzy czy chcą żyć nadzieją w cud czy chcą zakończyć swoje cierpienia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']a tak na marginesie ciekawa mysl mi sie nasunela : jakie zdanie na temat kary smierci, aborcji i eutanazji maja przeciwnicy kopiowania ? stawiam ze w wiekszosci powiedza NIE[/quote]No właśnie, ja też jestem ciekawa, ale pewnie nie odpowiedzą, beda sie bały, gwarantuje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']No popatrz no, a jednak:diabloti:[/quote]Ale to ciekawa filozofia zyciowa. Psu dla jego dobra nie wolno obciąc ogonka , bo to boli, choc nie boli, a ludzi wolno zabijać, chos to znacznie bardziej boli. To jakaś paranoja:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']tak, tak, tak

Kara śmierci dla zwyrodnialców, pedofilów- dla takich nie widzę miejsca na Ziemi, a także ludzi znęcających się nad zwierzętami(ale to już mogę sobie pogdybać-np.gwałcicieli i oprawców zwierząt)...

Kobieta ma prawo wyboru czy chce nosić dziecko przez 9 miesięcy nawet jeśli potem odda je do adopcji...

Ludzie mają prawo decydować w przypadku gdy są sparaliżowani lub inaczej ciężko chorzy czy chcą żyć nadzieją w cud czy chcą zakończyć swoje cierpienia...[/quote]

podpisuje się pod tym, chociaż jestem przeciwna kopiowaniu,
gdybym do końca życia miała pozostać "warzywem" wolałabym nie żyć....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No właśnie, ja też jestem ciekawa, ale pewnie nie odpowiedzą, beda sie bały, gwarantuje:diabloti:[/QUOTE]
Ależ sie nie boja, musicie założyć taki temat i wtedy się wypowiemy. TAk samo jak o sterylce czy kastracji, jak jestescie przeciwni albo za walczcie a my Was poprzemy, albo nie wszystko zależy od Waszych argumentów. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Ale to ciekawa filozofia zyciowa. Psu dla jego dobra nie wolno obciąc ogonka , bo to boli, choc nie boli, a ludzi wolno zabijać, chos to znacznie bardziej boli. To jakaś paranoja:shake::shake::shake:[/quote]

KOBIETO!!! Zastanów się zanim napiszesz!
Ludzi wolno zabijać? Czytasz moje wypowiedzi czy tylko przelatujesz po nich wzrokiem i wyciągasz nieprawdziwe wnioski?!
Napisałam o zwyrodnialcach, pedofilach! Czy to są ludzie? Za kogo uważasz pedofilów i morderców? To nie jest porównywalne do obcinania ogonów i tak jak zauważyła LALUNA załóż nowy wątek to porozmawiamy...

Kara śmierci w drastycznych przypadkach jest dobrym rozwiązaniem. Wystarczyłoby oglądnąć dziś wiadomości. Pedofil wyszedł z pierdla po kilku latach i jeszcze tego samego dnia brutalnie zgwałcił i zabił 14letnią dziewczynkę.

Psy nie zasługują sobie niczym choćby na ucięcie ogona, bo nawet agresywny pies ma gdzieś kogoś kto jest za to odpowiedzialny(człowieka).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Ale to ciekawa filozofia zyciowa. Psu dla jego dobra nie wolno obciąc ogonka , bo to boli, choc nie boli, a ludzi wolno zabijać, chos to znacznie bardziej boli. To jakaś paranoja:shake::shake::shake:[/quote]

Według tego posta wnioskuję, że obcięcie ogonów według ciebie nie boli, a zaraz potem mówisz, że uśmiercanie ludzi ZNACZNIE BARDZIEJ BOLI z czego wynika, że obcinanie ogonów boli, a śmierć człowieka boli od tego bardziej. Sama sobie przeczysz...To nie są literówki tylko istotne pomyłki?:diabloti: TO jakaś paranoja:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem zdecydowanie przeciwko karze śmierci. Głównie dlatego, że jest nieodwracalna i nie ma możliwości naprawienia ewentualnej pomyłki. Nie chciałabym nigdy brać na siebie takiej odpowiedzialności i wydawać takiego wyroku :shake: Zamiast tego bezwarunkowa kara dożywotniego pozbawienia wolności i zero możliwości przedterminowego zwolnienia.

[quote name='Elitesse']
kurcze moze to dlatego znecam sie nad malutkimi bezbronnymi szczeniaczkami :roll:
w koncu po to mam hodowle coby zmuszac psy do rozrodu i miec egzemplarze do tortur :diabloti:[/QUOTE]

I za to Kocham Cię Misiu :lol: :lol: :lol: Pytałam przed chwilą TZta i on też chce takiego bezogoniastego malucha po znętach i traumatycznych przejściach :diabloti:
Jutro zabiorę trymer na działkę, żeby starą sukę torturować :diabloti: Niech ma za swoje :diabloti: Załatwiłam jej już wycięcie macicy, janików i przy okazji paru guków, bo jestem sadystką :evil_lol: I gonimy ją codziennie przynajmniej godzinę po lesie, żeby się męczyła :p

Link to comment
Share on other sites

[B]Draczyn[/B],Ty to juz nawet nie wiesz w jakim temacie sie wypowiadasz,upały tak Ci szkodzą kobieto?
Chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania to załóż inne watki i zapros nas na nie,będziemy konwersować,tutaj mamy o kopiowaniu jak juz tego nie pojmujesz to rzeczywiście ciężki przypadek jesteś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ty chyba faktycznie niegdy nie bylas przy takim zabiegu :roll: moje szczeniaczki z miotow Zadry dostawaly zastrzyk znieczulajacy u nasady ogonka :roll:[/quote]
Elitesse jaka szlachetność, napewno po tym lepiej się poczułaś. Nie wiem czy szczeniaki, ale Ciebie musiało to napewno uspokoić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador'][B]Draczyn[/B],Ty to juz nawet nie wiesz w jakim temacie sie wypowiadasz,upały tak Ci szkodzą kobieto?
Chcesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania to załóż inne watki i zapros nas na nie,będziemy konwersować,tutaj mamy o kopiowaniu jak juz tego nie pojmujesz to rzeczywiście ciężki przypadek jesteś:evil_lol:[/quote]Cieższego przypadku od ciebie to naprawdę trudno znależć. Mowimy tutaj o ogromnym bólu, jakoi według was hodowcy zadaja swoim psom, więc broniąć tej tezy, myz kolei mowimy, ze np sterylka , czy kastracja znacznie bardziej boli i tatuaże też. czy to tak trudno zrozumieć. Pytamy poprostu, dlaczego jedem ból wam nie przeszkadza, a inny tak bardzo boli. I radzę wypowiadać sie grzeczniej,m bo chamstwa nie toleruje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Elitesse jaka szlachetność, napewno po tym lepiej się poczułaś. Nie wiem czy szczeniaki, ale Ciebie musiało to napewno uspokoić :roll:[/quote]
Laluna, już wspólnie doszliśmy do tego, że szczeniaki uspokajają endomorfiny i w poczuciu euforii zapadają one w błogi sen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']I za to Kocham Cię Misiu :lol: :lol: :lol: Pytałam przed chwilą TZta i on też chce takiego bezogoniastego malucha po znętach i traumatycznych przejściach :diabloti:
Jutro zabiorę trymer na działkę, żeby starą sukę torturować :diabloti: Niech ma za swoje :diabloti: Załatwiłam jej już wycięcie macicy, janików i przy okazji paru guków, bo jestem sadystką :evil_lol: I gonimy ją codziennie przynajmniej godzinę po lesie, żeby się męczyła :p[/quote]

o ty sadystko !! ty lepiej nie pisz takich rzeczy !! :lol:




[quote name='LALUNA']Elitesse jaka szlachetność, napewno po tym lepiej się poczułaś. Nie wiem czy szczeniaki, ale Ciebie musiało to napewno uspokoić :roll:[/quote]

pierwszy miot byl kopiowany bez znieczulenia i szczerze mowiac nie zauwazylam roznicy - ale JA moglam ja zauwazyc bo BYLAM przy takich zabiegach juz kilka razy, trzymalam szczeniaki na rekach podczas gdy wet obcinal im ogonki i piate palce u przednich lapek

Link to comment
Share on other sites

Skoro już doszliśmy do 200setnej stronki może zamknąć temat? Chyba nikt nic wartościowego do niego nie wniesie. Na początku te kłótnie były ciekawe i śmieszne, teraz są po prostu nudne.
Idąc drogą rozumowania co po niektórych, powinno się zakazać trzymania psa w domu i wogóle patrzenie na niego, przecież to nie jest dla jego zdrowia... wogóle zakażmy wszystkiego, a co nam szkodzi... Ja się na razie żegnam, może później będzie coś ciekawszego. A więc "ciaŁo"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']poczekaj az laluna doczyta to i owo i bedzie mogla udzielic odpowiedzi :eviltong:[/quote]
Ja czekam, jak odniesie się do tego, że bazując na jej teorii można wnioskować, że finalnie kopiowanie ogonków sprawia szczeniętom przyjemność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']o ty sadystko !! ty lepiej nie pisz takich rzeczy !! :lol:
[/QUOTE]

Specjalnie to piszę, żebyś wiedziała, że jestem doskonałym właścicielem i będę kontynuować znęcanie nad szczylkiem :diabloti: Jeszcze sobie stół z tą, taką szubienniczką kupię, co to go trymerskim nazywają :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']Ja czekam, jak odniesie się do tego, że bazując na jej teorii można wnioskować, że finalnie kopiowanie ogonków sprawia szczeniętom przyjemność.[/quote]

buahahahah nie moge :lol: :lol:

ale fakt faktem z jej postow mozna wywnioskowac wiele ciekawych rzeczy na ktore bym nigdy nie wpadla np zaczne doliczac do ceny egzemplarzy kwoty za tytuly rodzicow :) no i oczywiscie musze wybierac reproduktory patrzac tylko i wylacznie na ich osiagniecia a nie tak jak do tej pory na jakosc szczeniat jakie daja, charakter itp

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Laluna, już wspólnie doszliśmy do tego, że szczeniaki uspokajają endomorfiny i w poczuciu euforii zapadają one w błogi sen.[/QUOTE]

TuathaDea, myslisz ze Elitesse po tym zastrzyku wpadła w euforię i zapadła w błogi sen? :razz:
To mogła od razu sobie ten zastrzyk a nie meczyć szczeniaki i im coś obcinac. Strasznie to perwersyjne, nie uwazasz? :cool3:
A wspólnie do niczego jeszcze nie doszilismy, nawet do wniosków. Nie pochlebiaj sobie. Masz przestarzałe dane i zbyt fantazjujesz. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beria']Specjalnie to piszę, żebyś wiedziała, że jestem doskonałym właścicielem i będę kontynuować znęcanie nad szczylkiem :diabloti: Jeszcze sobie stół z tą, taką szubienniczką kupię, co to go trymerskim nazywają :diabloti:[/quote]

ale trymuj koniecznie do lysa !! paluszkami !! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Cieższego przypadku od ciebie to naprawdę trudno znależć. Mowimy tutaj o ogromnym bólu, jakoi według was hodowcy zadaja swoim psom, więc broniąć tej tezy, myz kolei mowimy, ze np sterylka , czy kastracja znacznie bardziej boli i tatuaże też. czy to tak trudno zrozumieć. Pytamy poprostu, dlaczego jedem ból wam nie przeszkadza, a inny tak bardzo boli. I radzę wypowiadać sie grzeczniej,m bo chamstwa nie toleruje[/quote]

Udzielania grzeczniejszych wypowiedzi najpierw naucz samą siebie a zaraz potem pisania na temat i czytania ze zrozumieniem z którym jak widzę ciągle masz problem.Słodkich snów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...