Jump to content
Dogomania

Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='mania1979']mogę zadeklarować 20 zł miesięcznie,Nessi na którą wpłacałam już jest w domku to mogę deklarację przenieść na Kamcię:lol: niech zmyka do domku,poproszę o dane i po 10 wpłacę[/QUOTE]

Bardzo dziękuję .
Dane do wpłaty wysyłam na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Hm nie wiem, czy dt. ma takie moce przerobowe?? co prawda wierze, ze [B]jak bysmy sie z Danusia przyparly to pieniadze by sie znalazly[/B]. [B]Przyklad dwupak i to samo zbieralam dla Kamelka i Faksi[/B], niestety juz za T.M. :(:([/QUOTE]
A wcześniej był obornicki dwupak [B]Lisio i Pieguska,[/B] też wyciągnięte razem do DT. Lisio juz tez niestety za TM:-(
[B]:multi:To przypierajmy Szarotko obie:multi:[/B] i dziewczyny też wysyłają zaproszenia.

[quote name='zuzka']Tak DT mamy pewny[/QUOTE]
Gdzie jedzie ewentualnie Kama?
Zaraz zajrzę na FB. Nie pamiętam, czy tam byłam i rozsyłałam.
[B][COLOR=red] Napiszcie coś więcej o Kamie. Może przeoczyłam, ale w zaproszeniu zawsze piszę coś bliższego o psiaku. Ile lat?, staruszek?, jak długo w schronisku?, jak zdrówko? Ludzie chcą wiedzieć, takie rzeczy i ja sama tez wolę, gdy ktos zapraszając mnie na wątek sprawi, ze mam przed oczami konkretny stan rzeczy, konkretnego psa i jego historię[/COLOR][/B].
[COLOR=black] Za wysyłanie zaproszeń wezmę się później; teraz niestety domowe sprawy mi to uniemożliwiają, ale potem postaram się. Oby ludzie nie oddawali się za bardzo wypoczynkowi w ten długi dla niektórych weekend i zajrzeli tutaj.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']Kama ma FB[URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=169590749765541"] http://www.facebook.com/event.php?eid=169590749765541[/URL][/QUOTE]
Wchodźcie na FB.
[B] Na FB jest pytanie, gdzie wpłacać pieniążki? Dopiszcie tam. To ważne.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeździłam kiedyś do Orzechowców więc zaglądam tu z ciekawości..
W obliczu tego co sie dzieje na dogo strach wyciągac każdy grosz z kieszeni, jak dla mnie info:
[QUOTE]Tak DT mamy pewny[/QUOTE]
to o wiele za mało:roll:
Orzechowce to bardzo dobry schron, psy mają tam dobre warunki, porównywalne z niektórymi hotelami, żeby było sens wyciągać stamtąd Kamę trzeba mieć dla niej domowy DT z kims kto poświęci jej czas, biorąc pod uwagę jej charakter...Czy schronisko wie o tym, że planujecie DT dla Kamy, jak wyglądałaby sprawa transportu??

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że na orzechowskeij stronce jest wpis o wyjeździe Kamy do DT:
[url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=164:kama-wyrusza-w-drog&catid=1:aktualnocigowna[/url]
tak więc wszystko pewnie uzgodnione, w takim razie powodzenia życzę!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...