Jump to content
Dogomania

Takie fajne suczki – wrocławskie schronisko


fochu

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i nie wiadomo, czy nasz plan się jednak nie posypie, bo wg słów pani Lidki z biura podobno p. dyrektor ma jeszcze kogoś chętnego... Będę dzwonić w pn do p. dyrektor. A dr Niedzielski jest już umówiony na wtorek... :(

Już raz suka była zarezerwowana i co z tego wyszło..... jak jest jakiś chętny to dlaczego pies jeszcze w schronisku?Podobno nie ma rezerwacji i kto pierwszy ten lepszy - w myśl tej zasady radziłabym jutro ją zabrać i tyle. Do wt moze być po ptokach:(

A jesli znów zaczną kombinować i odmówią wydania psa to zrobić tak jak wolf radził.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Pamiętacie jeszcze burą bez ogona, która tkwiła na 13-stce? była adoptowana, ale niestety przez totalnie nieodpowiedzialnego człowieka i z perypetiami i bez winy psa wróciła w maju do schroniska  - serce mnie rozbolało, gdy kilka dni temu zobaczyłam ją znów za kratami - bura bez ogona jest świetna, kontaktowa, stabilna emocjonalnie, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji - to pies gotowiec do wzięcia na już!

http://pokochajzwierzaka.pl/ziga/

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie jeszcze burą bez ogona, która tkwiła na 13-stce? była adoptowana, ale niestety przez totalnie nieodpowiedzialnego człowieka i z perypetiami i bez winy psa wróciła w maju do schroniska  - serce mnie rozbolało, gdy kilka dni temu zobaczyłam ją znów za kratami - bura bez ogona jest świetna, kontaktowa, stabilna emocjonalnie, potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji - to pies gotowiec do wzięcia na już!

http://pokochajzwierzaka.pl/ziga/

Wiedziałam że skądś znam ten pysk...niestety suki nigdy nie były moją mocną stroną:( Szkoda ze bura/ziga teraz na budach a nie tak jak kiedys w 13:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...