Jump to content
Dogomania

Mlody Golden szuka domu-mieszka na balkonie a "idzie zima" -MA JUZ DOM


ewa_m

Recommended Posts

Mam na imię Rudolf i jestem rocznym Goldenem. Proszę, pomóżcie znależć mi nowy dom. W tym, w którym teraz jestem nie mogę zostać. Nie pytajcie dleczego, nie chcę źle mówić o mojej właścicielce. Potrzebuję pomocy. Jestem chory, mam prawdopodobnie alergię. Chciałbym aby ktoś się mną zaopiekował, zaprowadził do lekarza, zrobił wyniki i kochał mnie.
W poszukiwaniu nowego domu pomaga mi sąsiadka i jak tylko będzie miała moje zdjęcia, zamieści je. Będziecie mogli mnie zobaczyć. Póki co mogę wam powiedzieć, że jestem dużym chłopcem koloru miodowego. Jestem trochę chudy i moje futerko do najpiękniejszych nie należy - to pewnie skutek choroby. Ale w rękach troskliwych i kochających opiekunów będę na pewno najpiękniejszym psem na świecie. Czekam na. Rudolf
Kontakt w sprawie Rudolfa [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rudolf jest w Szczecinie ale z transportem do innego miasta nie bedzie problemu. Co do wieku to ma 1 rok. Bardzo lagodny i przyjacielski.
Ze zdjeciem to jeszcze trzeba troche poczekac bo "pani" tego pieska nie wyslala do tej pory mi na maila.
Jest bardzo milusinski o smutnym spojrzeniu.

Koniecznie musi znalezc dom bo inaczej to najprawdopodobnie schronisko.

Dodam tylko, ze pies mieszka caly czas na balkonie (dzien i noc)
i jest sporadycznie wyprowadzany na spacer.

Prosze popytajcie wsrod znajomych moze ktos go uratuje.

Link to comment
Share on other sites

Kontakt tylko pod [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
To jest moja siostra, ktora mieszka obok tego pieska.
Mysle, ze domek tymczasowy to super pomysl.
Mialby pyszne jedzonko, spacery i opieke weta (pokryje koszty leczenia).


Jeszcze dodam, ze w tym domu mieszka roczne dziecko i nigdy nie bylo klopotu z tym pieskiem.
Rudolf uwielbia sie bawic.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam sygnał od Pana, chętnego do adopcji jakiegoś psiaka w typie labka lub godena - Pan mówił o mixie, nie o rasowym, do domu z ogródkiem w okolicy Torunia. W domu 4 letnie dziecko.
Jeśli chcecie, jak wrócę do domu - przekażę Wam kontakt do Pana, albo podam Panu kontakt do Was - tylko który. Może to dla niego domek.
Można sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wczoraj miałam sygnał od Pana, chętnego do adopcji jakiegoś psiaka w typie labka lub godena - Pan mówił o mixie, nie o rasowym, do domu z ogródkiem w okolicy Torunia. W domu 4 letnie dziecko.[/quote]

Gdyby Pan się nie zdecydował na Rudolfa, to zapraszam na forum organizacji "Szansa - na pomoc goldenom". Mamy tam kilka psiaków w typie goldena do adopcji
[URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Na balkonie ????!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:

Dzień i noc ?!!!!!!!!!!!!:angryy:

Dlaczego on jest na tym balkonie , a nie w domu?
I na dodatek nie wyprowadzany na dwór ??!!!!

Nie ma tam żadnej organizacji ,której możnaby to zgłosić ???
Oddział TOZu może?

Żeby chociaż przyszli i postraszyli panią .....
Dopóki nie znajdzie się dom ,żeby go zabrała do domu i wyprowadzała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Emi']Gdyby Pan się nie zdecydował na Rudolfa, to zapraszam na forum organizacji "Szansa - na pomoc goldenom". Mamy tam kilka psiaków w typie goldena do adopcji
[URL]http://www.pomocgoldenom.fora.pl[/URL][/quote]


Przekażę Panu namiar na Rudolfa oraz na goldenki. Może jakiś psiulek znajdzie domek.
Dzieki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa_m']Najprawdopodobniej na Rudolfa jest juz chtna rodzina i to ze Szczecina (wiec nie bedzie mial biedak stresu transportowego) - wiedzorem wszystko bede wiedziala. Rodzina jest bardzo zwierzeca wiec Rudolf trafi w dodre rece.[/quote]

No to świetnie - czekamy na dobre wieści wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...