Jump to content
Dogomania

Rex już za TM....


majafaja

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='przyjaciel_koni']Fajna Foczka Czarodziejko - wlazłam na jej wątek.
A jaki Foczy uśmiech na jednym ze zdjęć, miło popatrzeć.
Tylko jakoś tak (może mi się wydaje), wszystkie te Twoje "staruszki" dobrze się karmią....

[/quote]

....co dowodzi ich zapobiegliwości w trudnych sytuacjach losowych ;)
Rex i Frotka też przeszli przez łódzki schron, ale w postaci szkieletowej. Fokita to małe licho, które na pewno pokaże nam wachlarz swoich talentów. Już nie mogę się doczekać :loveu:
Odnośnie kojca - wczoraj nie mając innego wyjścia złożyłam zamówienie na cały steleż - 1500 zł. Na wszystko oczywiście będzie faktura. Zrobią w tydzień. Mam więc tydzień na uzbieranie pieniędzy.
Kiedy patrzę z pespektywy czasu, to myślę, że szybciej byłoby zamówić ten kojec, który znalazła Loozerka.

Link to comment
Share on other sites

150 PLN - AFN
500 PLN - Peter, Przyjaciel Koni, Avii
40 PLN - Zasadzkas
200 PLN - Hesia i Ybot
30 PLN - ania14p za bazarek
100 PLN - Gigi
50 PLN - Bushak
50 PLN - Przyjaciel Koni
150 PLN - Peter
60 PLN - warg2003 warg
30 PLN - AniaG
140 PLN - Evelin
100 PLN - BoraBora
140 PLN - Larysa
50 PLN - Przyjaciel Koni
10 PLN - nabyłam pasek od Pucki na bazarku

Z tego [B]200 PLN[/B] odejdzie wkrótce na weta.

[B]366 PLN[/B] wydałam na na materiały - cement, blachę na dach, śruby itp. Faktura jest na AFN

[B]Pozostaje 1234 PLN[/B]

[B]Potrzebne będzie 1500 PLN - stelaż [/B]
[B]Ok. 200 PLN - robocizna[/B]
[B]Wiązanie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, droga sprawa ten kojec, jak wyszukałam wtedy tamten, to tak pomyslalam, ze cena ogromna i ręczna robota bedzie duzo tansza...a tu kicha, niestety....
Czarodziejko, dam namiar na ten watek Greven, ona ma problemy ze swoim zwierzyncem i wiem, ze tez chce robic kolej, jest on jej niezbedby tez z uwagi na mocno rozrabiającego jednego z przygarnietych psów...

Link to comment
Share on other sites

Ja też myślałam, że taniej jest zrobić, ale...na początku chciałam zakupić pręty, kątowniki itp i dać do spawania, ale to też wyszłoby grubo ponad 1000 zł do tego spawacz - prąd, elektrody i inne drobuazgi, wyszloby ponad 1500 zł. Siatka jednak odpada - chyba, że specjalna, ale to znów trzeba gdzieś zamówić i czekać.
Materiały budowlanie bardzo poszły w górę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Nikt tu nie zagląda :cry:[/quote]

Zagląda, zagląda. Codziennie zagląda, ale co ja mogę ?? Poczytam sobie, poczytam, pomysle o Was cieplutko i tyle. Nawet finansowo nie moge wspomóc na razie (mam wydatki na swoje czworonogi a szczególnie jedną:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34614&page=46[/URL]).


więc pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Foczka jest kochana. A te jej śmierdzące całuski. :evil_lol: Ciekawe co Rex powie na przyjazd nowej damy dworu. :evil_lol:
Czarodziejko o kota mozesz być raczej spokojna. Ona ma ma koty w głębokim poważaniu, przynajmniej jak na razie. Zresztą przy jej foczych kształatach to kota raczej nie dogoni.

Link to comment
Share on other sites

Może i z Foczki wyjdzie mały diabełek. Z dnia na dzień jest coraz śmielsza. Już się nauczyła, że jak moje psy biegna poszczekać do furtki to należy udać się w tamtym kierunku chociaż hau to jeszcze od niej nie słyszałam. Może jak jej Saba pokaże jak się goni kota to się dziewczyna nauczy. Tak czy owak będziesz miała wesoło. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Zagląda, zagląda. Codziennie zagląda, ale co ja mogę ?? Poczytam sobie, poczytam, pomysle o Was cieplutko i tyle. Nawet finansowo nie moge wspomóc na razie (mam wydatki na swoje czworonogi a szczególnie jedną:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34614&page=46[/URL]).


więc pozdrawiam cieplutko[/quote]

A weszłam tam i widzę, że masz fajną sunię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...