Jump to content
Dogomania

Misiek za szybko odszedł...za TM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odchudzać to nie bardzo jest z czego. Myślę, że jest w sam raz. Nie za gruby, nie za chudy. Jakby stracil ze trzy kilo to też nic by się wielkiego nie stalo.

Zdjęcia będą, a jakże. Tylko on taki jakiś goly teraz :oops: .

Zmierzyliśmy Miśka - 73 cm w klębie. Tylko zważyć póki co nie mam jak. W przyszlym tygodniu do weta na ogólne macanie, to się wyjaśni ile tej masy jest do kochania.

A oczy ma rzeczywiście prześliczne. Na razie mają taki wyraz: "nie zostawiaj mnie". Ale na ten wyraz oczu mam nadzieję, że czas pracuje, no i ja troszeczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']wzrusza mnie to, że są jeszcze ludzie którzy biorą takie staruszki. Sama nie miałabym odwagi. [/quote]

Jak dla mnie to większą odwagę trzeba mieć żeby wziąć szczeniaka. A szczególnie wielkiego.
Jak sobie przypomnę te poniszczone meble, podrapane i brudne ściany, pogryzione kapcie, książki i wszystko co możliwe - to mnie ciary przechodzą :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Zosiu, wytrymowałaś mu lawią grzywę :lol: Ale się ciemny zrobił!!!
Mimo wszystko, to wciąż potężny piecho jest, robi wrażenie... A te uszy to mu tak stają, czy wiatr u Was taki silny dzisiaj???

Rybc!a, Misiu to jeszcze nie staruszek :cool3:, w średnim wieku jest!!!! I młodnieje z dnia na dzień, To fenomen pod każdym względem...

Link to comment
Share on other sites

Michu we własnym łózku!!!!!!:B-fly: :B-fly: :B-fly: :B-fly: Jak on tam pasuje!!!!! I jeszcze laptopa mu kupili!!!!! No nie, z tydzień sam będzie z nami posty wymieniał :Cool!:

Chciałabym, żeby te zdjęcia zobaczył jego były właściciel...
Zosiu :buzi: , za te fotki..., za misiowy RAJ!!!

Link to comment
Share on other sites

Zosiu jak on wypiękniał u Ciebie !!! Dla mnie szok, że on lubi skubanie. Moje jak widzą sprzęt: przecinak, grzebień i trymer to chowają się gdzie się da. Nie martw się, futerko mu odrośnie. Jak się psa regularnie skubie, to mu włos pięknie na grzbiecie leży i szybko odrasta.

Hmm, no i się jakiś kanapkowiec pojawił :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Ech......cudowne zdjęcia...........
Gęba mi się śmieje..........

Teraz Zosiu jak on już rozpoczął ten proces uczłowieczania, to naucz go posty pisać na dogomanii.....
Ty sobie w kuchni obiadek ....a Michu klik,klik....wszystko co mu dyktujesz..............:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...