Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niunia jest nie do poznania.

Telimeno, zadne slowa uznania nie oddadza tego, co zrobilas dla tej suni.

Potwor powienien trafic do najciezszego karceru; tak ciezko mi to pojac, gdzie podzialy sie zwykle, ludzkie odruchy ...?

Link to comment
Share on other sites

witajcie dziewczyny-dopiero dzis zajrzałam na watek Norusi i z jedenj strony ręce opadaja nad bestwialstwem ludzi a z drugiej strony takie osoby jak wy przywracaja mi wiarę w CZŁOWIEKA -wielkie dzięki za to bo inaczej mozna by się załamać-trzymaj się Norusiu (a tak przy okazji poproszę o numer konta dla dziewczynki to coś wspomogę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']witajcie dziewczyny-dopiero dzis zajrzałam na watek Norusi i z jedenj strony ręce opadaja nad bestwialstwem ludzi a z drugiej strony takie osoby jak wy przywracaja mi wiarę w CZŁOWIEKA -wielkie dzięki za to bo inaczej mozna by się załamać-trzymaj się Norusiu (a tak przy okazji poproszę o numer konta dla dziewczynki to coś wspomogę)[/QUOTE]

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56,
50-312 Wroclaw

Nasze konto:
PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: PKOPPLPW

Koniecznie z dopiskiem: "na ratunek dla Nory"

Aukcje Allegro:

[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1585978053"]http://allegro.pl/show_item.php?item=1585978053[/URL]

:)

Link to comment
Share on other sites

Norka dobrze choć ma katar z prawej dziurki nosa. Dzisiaj zakończyłyśmy serię Cocarboxylasy i witamin z grupy B, od środy startujemy z Nivalinem. Wyciągnęłyśmy venflon. Dzisiaj wcale nie chciała Agnieszce leżeć na swoim materacyku tylko ambitnie uczestniczyła w przyjmowaniu pacjentów. :) Jak widzi jakiegoś psa to stoi i merda ogonem. Próbowała nawet szczekać do jednego pieska, żeby zachęcić go do zabawy ale niestety krtań chyba też ma trochę porażoną, bo z prób szczekania nic nie wyszło :(. Po ogrodzie Pana Adama zasuwa tak szybko, że niemal nogi pogubi :). Waży 14kg ale teraz już nie będzie przybierać szybko na wadze. Teraz przybiera na wadze, jak inne psy. Organizm już nie jest odwodniony i nie przyswaja płynów w takim stopniu jak na początku. Wygląda dobrze i czuje się dobrze. Pozdrawia wszystkie Cioteczki merdaniem ogonka :).

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, proszę zaglądnijcie i wesprzyjcie pomysłem - piękny młody ONek we wrocławskim schronie, potężna dysplazja, pies ma termin eutanazji na 4 maja! Pilnie szukamy DT!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207080-onek-z-dysplazj%C4%85-do-uspienia-lub-operacji[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Ciotki, proszę zaglądnijcie i wesprzyjcie pomysłem - piękny młody ONek we wrocławskim schronie, potężna dysplazja, pies ma termin eutanazji na 4 maja! Pilnie szukamy DT!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207080-onek-z-dysplazj%C4%85-do-uspienia-lub-operacji[/url]![/QUOTE]

jakaś masakra :( z tym psiakiem

no nic, ja standardowo idę do pracy... jakiś sezon na pogryzienia jest, a dzisiaj nawet Norki nie będzie, Sunia czuje się na tyle dobrze, że tylko Pan Adam da jej dzisiaj antybiotyk i lekarstwo "dopyszcznie" :)

Link to comment
Share on other sites

Telimeno ostatnio czytam o wielu podobnych przypadkach, psa chce się uśpić bo już nie potrzebny do pilnowania, bo kupiono kamery. Gdzie indziej kobieta chce uśpić kota którym bardzo troskliwie się opiekowała do tej pory, a dlaczego? Bo stwierdziła że przynosi jej pecha. Nie no co tacy jeszcze wymyslą?!?!?! To przerażające.
Pozdrawiam Ciebie, Norusie i całą resztę.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są okrutni wobec zwierząt, traktują je jak rzeczy, a one dają przecież tyle miłości. Przykre jest to, że zmiany nie nadejdą tak szybko, tu chodzi o mentalność społeczeństwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...