Jump to content
Dogomania

Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]


anouk92

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']


BOZE gdzie jestes......[/quote]

W Twoich działaniach, Dorotko, we wszystkim, co zrobiłaś dla cierpiących bezbronnych, w Twoim wielkim sercu...

Miłosz napisał w takim wierszu - modlitwie:

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Zbudź więc jednego człowieka, gdziekolwiek na ziemi
(nie mnie, bo jednak znam co przyzwoitość)
i pozwól abym patrząc na niego podziwiać mógł Ciebie.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=+2][/SIZE][/FONT]

To też o Tobie.

Link to comment
Share on other sites

dorota napisalam ci na priva nt sterydow przeczytaj - sterydy sa podawane w stanie ostrym - w przewleklym nic nie daja !!
[FONT=Courier New]Sterydy podaje się tylko w stanie ostrym - w przewlekklym nie ma sensu - tylko rabie wątrobę i nery!!! [/FONT]
[FONT=Courier New]Nie trzymani emoczy mogla sie wziazc z tego ze pies nie chodzi w dal się stan zapalny - zbadaj mocz !! to istotne czy nie ma szczawianow magnezowo amonowych i nie SA walnięte nery lub tez jest stan zapalny - a może wdala się atonia pęcherza to znaczy si przelewa !!! czy filip wiez ze sika czy tez robi to bezwiednie !! cholera to w wawie mam super lekarza neurologa który mojej Andzie pomagal w sytuacji sikania bądź czasem jego braku. [/FONT]
[FONT=Courier New]Powiedz lekarzowi żeby zbadal mocz i nie podawaj mu sterydow bo to nei pomoze !!!!! [/FONT]
[FONT=Courier New]Sterydy podaje się tylko jeśli np. nagle pies przestaje chdzic a np. wczoraj chodzil a nie w takim stanie - po sterydach kora nadnerczy jest uszkadzana i może się wdac zespol cousinga !!! [/FONT]
[FONT=Courier New]Steryd nie pomoze a może zaszkodzic - pobiez krew - zbadaj mocznik i kreatynine często pies nie wstaje jeśli ma po prostu chore nerki i to tez może być powod a my szukamy tylko kosci - koniecznie nery zbadaj\iwona [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedno Dorotko - wiem przez co przechodzisz - mialam to n apozadku dziennym przez dwa lata - jesli ten moment nadejdzie ze Fiip bedzie chcial odejsc bedziesz o tym wiedziec - sam bez mowienia da ci znac.
Pomysl tylko ze tam za mostem czeka na niego swiat bez bolu i jesli bedzie chcial go przekroczyc pozwol mu .....
ja doskonale wiem jak ci ciezko - sprobuj na cito zbadac nery - daja bardzo podobne objawy jak kregoslup w pewnym momencie pies nie chce wstac bo bol nerek mu nie pozwala - a sikanie takze na to wskazuje Doti ...
sprobuj jeszcze to ...
te wszystkie leki na kregoslup bardzo rozwalaja nerki i watrobe niestetyz....

wielkie usciski
Anda

Link to comment
Share on other sites

wiem...:-(:-(

to JEST stan ostry bo Filip do przedwczoraj chodzil, pomalutku sobie kustykal. Nagle przestal. Boje sie ze gdzies cos zrobil, jakis gwaltowny ruch, cos sie przestawilo, urazilo rdzen, tak jak ludziom sie dzieje przy korzonkach, i dlatego przestal. Stad te sterydy.
Filip juz 3 razy dostal sterydy, w ten sposob lekarz w ogole podniosl go jak do mnie przyjechal... tez przestal chodzic po transporcie z Wa-wy.
NIe wiem juz, nic nie wiem... :-(:-(:-(
ile razy tak mozna "podnosic" psa... obserwuje go, jest bardzo smutny, odwraca wzrok... :-(

Link to comment
Share on other sites

podnosilam ande przez poltora roku wiec wiem przez co przechodzisz dzielna dziewczynko !!!!
koniecznie zbadaj mocznik i kreatynine i pbierz mocz do badania to jest wazne zeby nie przeoczyc rzeczy obok - mowie z doswiadczenia bo pies ktory nie chodzi czesto wlasnie ma problem z pecherzem i nerkami.
a takie nagle nie wstanie takze moze wskazywac wlasnei na to
zmacaj go w dole brzucha delikatnie ucisnij i zobacz reakcje
zmacaj tez pecherz czy jest pelny ??
potrafisz oproznic pecherz przez uciskanie ?? ja musialam to robic przez ostatnie 4 miesiace bo jesli pecherz jest pelny tworza sie zlogi i najpierw stanzapalny a potem mocznica ktore truje ogranizm od wewnartz

anda

Link to comment
Share on other sites

Jest nam strasznie przykro.
Śledzimy ten wątek od wielu wielu dni, choć nigdy nie pisaliśmy.
Zawsze cieszy nas każda dobra nowina i wzrusza każde zdjęcie
Mamy nadzieję, że nie nadszedł jeszcze koniec dni tego wspaniałego Psiaka.
Jest on dla nas wyjątkowy, bo dopiero wykupując dla niego cegiełki na allegro, trafiliśmy na dogomanię.
Dorothy jesteś wspaniała i wiemy jak cierpisz. Nie mniej niż Filipek.
Oby jego stan jeszcze sie poprawił i przeżył z Tobą choć trochę pogodnych dni. Jedno jest pewne - dałaś mu miłość, bezpieczeństwo, radość i opiekę. Wszystko czego potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

quasimodo, Joanna - dziekuje za pamiec.
Filip nadal nie wstaje. Sioosioo cieknie pod niego caly czas, mata juz zupelnie namokla, polozylam go na grubym reczniku i podlozylam cos w rodzaju pieluszki.
Jest bardzo zawstydzony i bardzo smutny....:-(:-(:-(
do lekarza jedziemy o 16...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...