Jump to content
Dogomania

Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]


anouk92

Recommended Posts

dziekuje Wam, a Koboldowi szczegolnie za psiaka, swietny :multi:
Filip lepiej, leki przeciwbolowe chyba dotarly gdzie trzeba, poza tym u mnie przymrozilo i jest duzo przyjemniej, zamiast blota ciapy i ohydztwa z nieba mamy bialawa szadź na łąkach i twarde podłoze.
A ponoc nadciagaja opady sniegu....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][quote name='Dorothy']najlepsza bylaby derka przeciwdeszczowa, sa takie kubraki dla psow mysliwskich i pracujacych z końmi, dereczka z nieprzemakalnego mocnego ortalionu czy czegos w tym stylu, ocieplane. Nie drze sie, nie moknie, itd.[/quote][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Dorotko napisałaś to w wątku Dianki.Proszę jeśłi wiesz gdzie można kupić taką derkę napisz na wątku bo [B]BetakaJ [/B]się pyta.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']to superowo :multi:
ja tam lubie snieg.... a Filip? zobaczymy. Chyba lepszy dla niego snieg od ciapy.[/quote]

Tez tak sądzę, że w lekkim mrozie bedzie mu się lepiej funkcjonowac niz w takiej chlapie, szczególnie, ze na dwór tylko na chwile, a w domu ma ciepło :)

Link to comment
Share on other sites

zasypalo! zebys wiedziala!! Mam na podworku 40 cm sniegu !! :crazyeye:
jak nie ma to nie ma, a jak spadnie to od razu ciezarowka na moje podworko?? nie ma polsrodkow?? :mad:
z mojej ulicy nie da sie wyjechac autem bo jest pod gorke i auto sie slizga! Boze zeslij jeszcze z nieba jaka solniczke w komplecie do tego sniegu...:shake:
ladny jest lepszy od blota byle mnie w domu nie uwiezil....
Widze ze chyba jednak chodzenie po lodowatym sniegu tez Filipowi nie sluzy :-(:-(:-(

tak, postanowilam dac Filipowi jeszcze jedna kuracje, choc lekarz jest troche sceptyczny czy to ma sens, ale tonacy brzytwy sie chwyta, nie chcialabym kiedys pomyslec - "a moglam mu zrobic jeszcze jedna kuracje...."

Link to comment
Share on other sites

Dorothy to mozesz ulepic bambanka hihih albo nawet dwa bambanki:lol:
Uwazam ze Twoja decyzja odnosnie kontynuowania kuracji jest sluszna, ja caly czas zaluje ze nie zrobilam Bercikowi ciachuciachu- moze bylby spokojniejszy.......
I ten zal jest ogromny, nie maleje z czasem, wrecz przeciwnie - tak wiec podejmuj decyzje jakie uwazasz za sluszne.Serce dobrze podpowiada......

Link to comment
Share on other sites

Jasne ze sie wybieram:lol:
Juz sie doczekac nie moge!!!! Jestem tylko tydzien - od 20 lutego, sie zaraz skomunikuje jak dotre i gdy bedziesz miala czas- sie zjawimy:lol:
Dlatego pytalam jaka karme je Filipek, chcialam mu przywiezc ze dwa wory.Ale nie wiem czy ze wzgledu na zabki je suche? Ew. suche namoczone?

Link to comment
Share on other sites

Filip je suche, zalewam mu rosolkiem.
to najlepsze dla niego bo nie wolno mu utyc.
Alaa DZIEKUJE, karma jak najbardziej MILE WIDZIANA... nie masz pojecia ile te potfory żrą :-(
w ogole rozgladam sie za jakas mozliwoscia hurtowego zakupu taniej.

Ja im dawalam Royal Canin ale ta tansza wersje costam Club, nie pamietam. Normalny worek 15 kg kosztuje 49 euro, a ten club costam 27.
takie wory jasne w czerwona siatke-kratke.W Polsce tego nie ma.
Kupowalam to bo porzadna firma nie dziadostwo a niedrogo, w Polsce nie da sie kupic porzadnej karmy za 100 zl.
Ale teraz chwilowo nikt z N mi nie przywizie i mam zgryza, psy jedza purine. Na worek za 200 zl mnie nie stac, worek starcza moim psom na jakis tydzien, jak dobrze pojdzie i jak dobra wydajna karma.

Filip powinien jesc royala dla psow z problemami z aparatem ruchu, taka bialo-srebrna. Ale nie znalazlam, moge zamowic, za jedyne 240 zl :crazyeye:
załamka....

a propos moze ktos ma dostep do tanszej karmy....

Filipek bryka po sniegu jak zajaczek!!
Troche go meczy to ze sniegu jest duzo i grzezna mu nogi, ale widze ze cieszy sie wraz z innymi psami :-)
jakos daje rade chlop :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']

Filipek bryka po sniegu jak zajaczek!!
Troche go meczy to ze sniegu jest duzo i grzezna mu nogi, ale widze ze cieszy sie wraz z innymi psami :-)
jakos daje rade chlop :-)[/quote]
Dorotko uważaj bardzo na Filipka bo ja rozmawiałam z Konisia i jej pies tesz był chory na spondyloze i lekarz zakazał jakich kolwiek gwałtownych ruchów psu.Wiem że to wiesz ale napisz na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

Dorothy,
obawiam sie ze w A. nie ma tego RC costam Club, bylam niedawno we Fressnapfie i nie widzialam. I tego drugiego tez nie widze:cool3: Tutaj jest troche inna karma - popatrz na linka, moze znajdziesz cos dla Filipka?
[URL]http://www.royal-canin.at/hundenahrung/size_health_nutrition/[/URL]

Lomatko a moze ja zle cos szukam?
To moze jakas inna dla psow z problami narzadow ruchu? Cos poszperam,
popatrze dzisiaj w necie.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/558/000718jd.gif[/IMG][/URL]

[quote name='Dorothy']Filipek bryka po sniegu jak zajaczek!![/quote]

Slonko swieci, Filipek tupta no i czego trzeba wiecej by dzien stal sie radosny :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Dorothy,
obawiam sie ze w A. nie ma tego RC costam Club, bylam niedawno we Fressnapfie i nie widzialam. I tego drugiego tez nie widze:cool3: Tutaj jest troche inna karma - popatrz na linka, moze znajdziesz cos dla Filipka?
[URL]http://www.royal-canin.at/hundenahrung/size_health_nutrition/[/URL]

Lomatko a moze ja zle cos szukam?
To moze jakas inna dla psow z problami narzadow ruchu? Cos poszperam,
popatrze dzisiaj w necie.[/quote]

faktycznie nie ma na tej stronie. W dojczland to sie dostaje u weterynarzy
tu link
[url]http://www.royal-canin.de/hund/produkte/beim-tierarzt/veterinary-diet/trockennahrung/mobility-support.html[/url]
i to jest ta karma

a tego tanszego tez na stronie nie znalazlam :-(

ale ja mysle ze wiele firm produkuje dobre karmy i takie specjalistyczne napewno tez, tyle ze nie znam sie na tym kompletnie:shake:

Kobold skad Ty bierzesz te pieski??:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Moja Saba dziś dostała 3 zastrzyk bonharenu.
U nas śnieżek i ona skubana cwałuje po nim, parska i tratuje łapkami :loveu:
Wiem, że przy spondylozie musi unikać gwałtownych ruchów, ale ona tak się cieszy, że chyba instynktownie wyczuwa, gdzie granica możliwości. Ja się roztapiam patrząc na nią.
Chciałabym, żeby Filipowi też się poprawiło. Saba przyjmuje równolegle arhoflex...Mam nadzieję, że to da długotrwały efekt...

Link to comment
Share on other sites

wywalili mi z allegro aukcje Filipa :-(:-(:-(

tu nowy link, ja juz taka jestem ze im trudniej tym bardziej jestem uparta :p

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=160641686[/url]

Był u nas Peter!! Kochany facet!! :multi::multi::multi:
Filip dostał szanse na następną kuracje!
W piątek jade do Cieszyna odebrać Bonahren!!
Czarodziejko i dla Ciebie i Rexa też!
nie wiem, powinnyśmy nosić Petera na rękach ale to duuży facet....:shake:
Ogromnie sie ciesze i jeszcze raz Peter
- WIELKIE GORACE PODZIEKOWANIA -:calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...