Jump to content
Dogomania

Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]


Malwi

Recommended Posts

oto Karen ... waży może z 3 kg, jest maleńka, staruteńka ( minimum 16 lat ) , śleputeńka ( mooooocno zaawansowana zaćma na obu oczkach )... i prawdopodobnie głucha ... została wyrzucona przez właściciela .. 2 dni spędziła na niezamieszkałej działce... całe szczęście że już nie ma mrozów....

Suńka na pewno ma do obcięcia pazurki ( będzie to zrobione jak tylko wet będzie w schronisku ), ząbki do sprawdzenia i jeśli jakieś popsute do wyrwania ( nie zaglądałam jej dokładnie w paszczę, ale kiełki miała w stanie strasznym )

[IMG]http://ostrowschronisko.pl/animal/KAREN-karen-1303232988.jpg[/IMG]
[IMG]http://ostrowschronisko.pl/animal/KAREN-DSC_1316-1303320764.jpg[/IMG]
[IMG]http://ostrowschronisko.pl/animal/KAREN-DSC_1317-1303320766.jpg[/IMG]
[IMG]http://ostrowschronisko.pl/animal/KAREN-DSC_1318-1303320769.jpg[/IMG]

co mnie bardzo zaniepokoiło, sunia cały czas śpi , praktycznie non stop .... nie wiem czy to przez jej wiek, czy jakaś choroba ją dręczy.

suńka jest co prawda na kwarantannie, ale myślę że nie będzie problemu jakby się znalazł dom dla niej, wziąć ją jak najszybciej.


[url]http://ostrowschronisko.pl/animal_info-203.html[/url] - jej profil na stronie schroniska

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][I][U]WPŁYWY:[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2]

[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][U][COLOR=black]2011[/COLOR][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=darkgreen][FONT=Comic Sans MS][B]kwiecień[/B][/FONT][/COLOR]
[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][COLOR=black]28.04[/COLOR] - [COLOR=red]40zł[/COLOR] - [COLOR=magenta]inga.mm[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=2]
[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]
[COLOR=darkgreen]maj[/COLOR]
13.05 -[COLOR=red] 84zł[/COLOR] - [COLOR=blue]BAZAREK - [COLOR=magenta]Agucha[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS]31.05 - [COLOR=red]106,20zł[/COLOR] - [COLOR=blue]BAZAREK[/COLOR] - [COLOR=magenta]Agucha
[COLOR=black]31.05[/COLOR] -[COLOR=red] 33,60zł[/COLOR] -[COLOR=blue] BAZAREK[/COLOR] - Agucha
[/COLOR] [/FONT][/B][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]------------------------------------------------------------------------[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]----[/SIZE][/FONT][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS]
13.05: [COLOR=darkorchid]- 84zł [/COLOR] (transport Karenki do BDT Syli)
[COLOR=green]
czerwiec[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS]7.06 - [COLOR=red]28,05zł[/COLOR] - [COLOR=magenta]Agucha[/COLOR] (nadwyżki z przesyłek bazarkowych)
28.06 - [COLOR=red]255zł[/COLOR] - [COLOR=blue]BAZAREK[/COLOR] - [COLOR=magenta]inga.mm
[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][COLOR=black]--------------------------------------------------------------------[/COLOR][/COLOR][/FONT][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]
[COLOR=black]28.06:[/COLOR] [COLOR=darkorchid]- 200,88zł[/COLOR] [COLOR=black](uregulowanie faktury za operację guzów)[/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/B]
[/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][COLOR=magenta][COLOR=black]
[COLOR=green]lipiec
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][COLOR=magenta][COLOR=black][COLOR=green] [COLOR=black]13.07 -[/COLOR] [COLOR=red]50zł [/COLOR]- [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=magenta][B]malenkauk[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][B][COLOR=magenta][COLOR=black]
SUMA: [COLOR=red]31[/COLOR][/COLOR][COLOR=red]1,97zł[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=green]----------------------------------------------------------------------------------------

SYLA PROSIŁA O NASTĘPUJĄCY PODZIAŁ PIENIĄŻKÓW KARENKI:
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=5]
-[B]100zł[/B] - Ostrowieckie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
[COLOR=red](WPŁACONE - 22.11.2011)
[/COLOR][/SIZE][quote name='Syla']8 grudnia, czyli 2 dni temu, dostałam sms-a od pani Magdaleny ze Stowarzyszenia, że wpłynęło 100 zł na ich konto.[/QUOTE]


[SIZE=5] ------------------------------------------------------------------------------

[COLOR=green]- [B]40zł[/B] [/COLOR]- Szarutka [COLOR=red](WPŁACONE - 17.11.2011)[/COLOR]
[/SIZE][quote name='Syla']Dostałam sms-a, że doszły na schronisko pieniążki dla Szarutki, po Karence.
[/QUOTE]


[SIZE=5] -------------------------------------------------------------------------------------
[/SIZE][SIZE=5][COLOR=green]- [B]40zł[/B][/COLOR] - inga.mm[COLOR=red] (WYPŁACONE - 28.09.2011)
[/COLOR][/SIZE][quote name='inga.mm']Oj, tak!
Bardzo przepraszam, że nie potwierdziłam, ale nie zaglądałam kilka dni do banku.
Przekażę te 40 zetów na [FONT=Georgia][SIZE=3][I]Tośkę z [/I][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm%28temat"]Sieropsińca[/URL]
[/I]Dziękuję w imieniu Tośki
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

[SIZE=5]
[/SIZE][SIZE=5] - [COLOR=green][B]40zł [/B][/COLOR]- Ziutka [COLOR=red](WYPŁACONE - 27.09.2011)
[/COLOR][/SIZE][quote name='Anja2201']Bardzo dziękuję za przekazanie pieniążków Karenki dla Zuzi , pieniążki dotarły .[/QUOTE]
[SIZE=5]
[COLOR=green] [B]51,97zł[/B][/COLOR] - Mikro-Bank [COLOR=red](WYPŁACONE - 28.09.2011)
[/COLOR][/SIZE][quote name='Agucha']Potwierdzam wpływ pieniążków -[SIZE=5][SIZE=3][B]51,97zł [/B][/SIZE][SIZE=2]- na konto Mikro-Banku :)
Bardzo dziękuję w imieniu Mikrusków[/SIZE][B] :Rose:
[/B] [/SIZE][/QUOTE]


[SIZE=5][COLOR=seagreen][COLOR=green][B]40zł[/B][/COLOR] [/COLOR]- Satyrek [COLOR=red](WYPŁACONE - 14.10.2011)[/COLOR][/SIZE][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=green]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][quote name='Syla']Potwierdzam, że na konto Satyrka wpłynęło 40 zł (17.10.)
Dzięki Agucha :lol:[/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=green]-----------------------------------------------------

~~ 02.06.2011 ~~
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][quote name='Syla'][COLOR=black]Informuję, że [SIZE=3][B][COLOR=red]Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt[/COLOR][/B][/SIZE] zapłaciło Karence za [B]dotychczasowe wizyty u weta, badania, 150 g Ipatikine i 2 kg paczkę Renala.[/B]

Chcę tutaj podziękować [SIZE=3][COLOR=blue][B]pani Magdalenie[/B][/COLOR][/SIZE] za zainteresowanie, życzliwość i pieniądze.

Wysłałam 2 faktury na adres Stowarzyszenia i dzisiaj [SIZE=3][B]dostałam [COLOR=red]210,60 zł[/COLOR][/B][/SIZE].

To duża kwota i bardzo jestem wdzięczna za pomoc.[/COLOR]

[/QUOTE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B][COLOR=green]----------------------------------------------

DEKLARACJE STAŁE:[/COLOR]

----------------------------------------------

[COLOR=darkorchid]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

----------------------------------------------

[COLOR=teal]BAZARKI:[/COLOR]
[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=4][COLOR=magenta]1.[/COLOR][/SIZE] MISZ MASZ [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208087-MISZ-MASZ-OBNI%C5%BBKA-CEN-na-Starowink%C4%99-Karen-i-Mikro-Bank-9.05-28.05-GODZ.22-00?p=16909667#post16909667[/URL]

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]2.[/COLOR][/SIZE] FATAŁASZKI[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207497-FATA%C5%81ASZKI-na-babci%C4%99-KAREN-i-MIKRO-BANK-9.05-21.05-22-00[/URL]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]WYDATKI:[/COLOR]

[COLOR=black][COLOR=magenta]1.[/COLOR]
[SIZE=3][U]13.05.2011[/U] - [/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]160, 79zł[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] - Transport Karenki do DBDT Syli (wiózł Nikus)
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=black]84zł - z bazarku
76,79 - z Mikro-Banku
--------------------------------------------------------------------------------------
Nikus "kasuje" 130zł i przekazuje 30,79 na Mikro-Bank :loveu:

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=black][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Faktura:[/B][/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[URL]http://i55.tinypic.com/2h5i2h1.jpg[/URL]


[SIZE=3][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta]2.[/COLOR][/SIZE]
[U]28.06.2011[/U] - [COLOR=red]200,88zł[/COLOR] - uregulowanie faktury za operację guzów

[COLOR=green]Faktura:[/COLOR]
[/FONT][/B][/SIZE]

[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja na wezwanie Syli.
Proszę o szczegóły po wizycie u weta.
Proszę też o bardzo "sercowe" przebadanie jej, a nie pobieżne, bo staruszka.
Czy wytrzyma podróż, jakie leczenie, krew koniecznie po całości łącznie z trzustką.
To takie moje pobożne życzenia.
Może spełnią się świątecznie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']jestem i ja na wezwanie Syli.
Proszę o szczegóły po wizycie u weta.
Proszę też o bardzo "sercowe" przebadanie jej, a nie pobieżne, bo staruszka.
Czy wytrzyma podróż, jakie leczenie, krew koniecznie po całości łącznie z trzustką.
To takie moje pobożne życzenia.
Może spełnią się świątecznie?[/QUOTE]

niestety zaawansowane badania można zrobić jak już będzie w DT ... nie wiem kiedy w schronisku będzie wet ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Krew w żyłach sie burzy. Stara jest to, za drzwi.Tego samego na starośc życzę "WŁAŚCICIELOWI"[/QUOTE]Ja tez:angryy:Taka drobinka,jak mogla komus przeszkadzac.Pewnie wymiana na inny model.Jak zawsze.A PIES CIERPI:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']biedactwo malutkie starutkie...
ludzie to potwory!![/QUOTE]

To prawda i zgadzam się z Tobą.Malwi, czy Karenka ma wydarzenie na FB?Na wątku Nolci, gdzie dałam linka do wątku, ktoś mi napisał, że widział malutką już na FB.Może podaj tutaj i poudostępnia się dalej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Chyba nie ma wydarzenia, jest tylko to:
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=142631442473221&set=a.114633515273014.14952.100001790997578&type=1&theater[/url][/QUOTE]

Dziękuję joaaa, bardzo dziękuję, już tam lecę.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nawet nie zajrzał do Karen, przez tyle dni :shake: Dzwoniłam do schroniska.Ma się dobrze, miała USG zrobione i widział ją wet.Podobno jest ok, jak na jej wiek.Bardzo miła pani powiedziała, że zrobiła się szczekliwa, jak inne psy szczekają....to ona też :loveu:Poza tym ładnie je i dreptusia na spacerki.Malwi na pewno dowie się i napisze więcej o malutkiej.Gdyby ktoś chciał dołożyć się na transport, który będzie kosztował ok 160 zł (tylko zwrot za paliwo), wykupienie ze schroniska 25 zł, to byłabym wdzięczna.W bardzo krótkim czasie, wydałam na leczenie innej sunieczki, Nolci, kilka stówek i nie ukrywam, że tym razem, po prostu jestem, wiecej niż, spłukana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...