Jump to content
Dogomania

Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]


Malwi

Recommended Posts

[quote name='Malwi']juz odpisałam .... :D


a tak jeszcze w kwestii formalnej bo małe nieporozumienia tutaj zaszły .... Karen jedzie do Syli na BDT ( dożywotni ;) )... ale to tak tylko w kwestii formalnej ;) :diabloti:[/QUOTE]

oooo!!!! to wiele wyjaśnia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 441
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']Syluś, jestes Aniołem:-) Kiedy mała przyjedzie do Ciebie?[/QUOTE]

Nie jestem aniołem.Malutką przywiezie mi Nikuś w sobotę.On jest tym Aniołem.Przywiózł mi Edziaczka i Majeczkę rok temu....dokładnie rok i Edi ma się super.Szkoda, że Majunia była tak krótko.Kurcze, już chodzę "cołkim we kwiotkach"Jadę na miasto po transporterek.Jeszcze muszę zapytać jaką suchą lubi.Mam kilka i to takich malutkich, ale może lubi inną.Poza tym gotuję Żabulinie i nie problem.Żeby tylko ślizgawicy nie dostała, po zmianie jedzenia.Smecta mi się skończyła, też kupię.Do weta pójdę z Karenką dopiero we wtorek, niech ochłonie, poczuje się pewniej, po drastycznej zmianie miejsca pobytu, tym bardziej, że nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Ciekawe czy uda mi się poznać Karenkę :cool3:[/QUOTE]

Czamu ni?Mogesz poznać.Przyjedź ku nam, do Glaiwitz.Bywosz tukej, przeca.To bydzie ta wizyta poładopcjno, bo nie było tej przudy.Moga tysz jo, łodwiydzić Ciebie, to cołkim istne jest.To jusz potym, po komuniji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Czamu ni?Mogesz poznać.Przyjedź ku nam, do Glaiwitz.Bywosz tukej, przeca.To bydzie ta wizyta poładopcjno, bo nie było tej przudy.Moga tysz jo, łodwiydzić Ciebie, to cołkim istne jest.To jusz potym, po komuniji.[/QUOTE]
A po kiemu Ty gawarisz towariszcz? :lol:

Ps. Zajrzyj na FB ;)

Link to comment
Share on other sites

Jezu , Syla , to ile Ty masz tych sierotek jak dobrze zrozumiałam ( doczytałam ) w mieszkaniu ( na ilu metrach kwadratowych? ) ? Ja myślałam , że z moimi czterema jestem jakaś oszołomka ( tak mnie na moim osiedlu pewnie postrzegają ;) ) , ale ja widzę , że całkiem normalna jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

WOW .No ale to już chyba w domku , z ogródkiem . Czemu nie mieszkacie na moim osiedlu ? Nie czuła bym się takim odmieńcem . Żartuję , nie czuję się odmieńcem, mam ich wszystkich w ... nosie :eviltong::eviltong::eviltong: ( to do tych dziwiących sie na moim osiedlu )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Jezu , Syla , to ile Ty masz tych sierotek jak dobrze zrozumiałam ( doczytałam ) w mieszkaniu ( na ilu metrach kwadratowych? ) ? Ja myślałam , że z moimi czterema jestem jakaś oszołomka ( tak mnie na moim osiedlu pewnie postrzegają ;) ) , ale ja widzę , że całkiem normalna jestem ;)[/QUOTE]

Skoro jestem wywołana do odpowiedzi, to melduję się.Na 36,40 m2 mieszkam ja i mój niepełnosprawny syn.Mam 2 psy.Edi, 13 letni śleputek, typu jamnika, od roku, jest cały mój.Mam też na BDT zabrzańską Żabcię.Innych psów nie posiadam, kotów też nie, nigdy ich nie miałam, tylko świniaka w klatce, ok 4,5 roku.Gołąbki przylatują na jedzonko, na balkon, bo im wykładam, ale one wolne są.Wkurzyłam się trochę.Czemu od razu Jezusa wzywać?Nie pracuję teraz, nawet dorywczo, mam czas i kocham takie stare malizny.Na chleb mi nie brakuje, na papu dla zwierzyńca też nie.Wystarczy o mnie zapytać osoby, które mnie znają osobiście.Możesz zrobić mi piesia wizytę przedadopcyjną i jaką tylko chcesz.Ze względu na chorobę syna, prawie zawsze jestem w domu.Żaden problem, a nawet zapraszam, lubię gości.Zapomniałam wspomnieć, że karmię osiedlowe koty, ale one u mnie nie mieszkają!!!Cieszę się, że normalna jesteś, piesia, ja siebie, za normalną też jeszcze uważam.

Link to comment
Share on other sites

Syla , ale mnie chyba źle zrozumiałaś . Na mnie się wkurzyłaś ? Poczułaś , że to oskarżenie ? Bardziej podziw , ale skoro inaczej to odebrałaś , to sorki , więcej nic nie powiem . Ja mam cztery na 52 m i zastanawiam się nad jakimś tymczasikiem . Dobranoc , bo widze że tu jakaś dziwnie nerwowa atmosfera panuje a ja w konflikty nie lubię na dogo wchodzic , wręcz je zwalczam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Syla , ale mnie chyba źle zrozumiałaś . Na mnie się wkurzyłaś ? Poczułaś , że to oskarżenie ? Bardziej podziw , ale skoro inaczej to odebrałaś , to sorki , więcej nic nie powiem . Ja mam cztery na 52 m i zastanawiam się nad jakimś tymczasikiem . Dobranoc , bo widze że tu jakaś dziwnie nerwowa atmosfera panuje a ja w konflikty nie lubię na dogo wchodzic , wręcz je zwalczam.[/QUOTE]
Przepraszam Cię piesia, bo chyba, a nawet, na pewno, źle zrozumiałam.Miałam dzisiaj niefajny dzień, a ten jutro całkiem do dupy będzie, więc naprawdę, bardzo Cię przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się , że wszystko sobie wyjaśniłyśmy . Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie lepszych dni i żeby się wszystko jakoś Tobie ułożyło . Trzymam kciuki za Twoje psiaki , koty:) , gołębie:) , świnkę , no i przede wszystkim syna . Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Jezu , Syla , to ile Ty masz tych sierotek jak dobrze zrozumiałam ( doczytałam ) w mieszkaniu ( na ilu metrach kwadratowych? ) ? Ja myślałam , że z moimi czterema jestem jakaś oszołomka ( tak mnie na moim osiedlu pewnie postrzegają ;) ) , ale ja widzę , że całkiem normalna jestem ;)[/QUOTE]

no ja tez teraz lepiej sie poczułam:-) moje 4 i dodatkowy tymczas to pikus:-)
a drugiej takiej Syli to ze świecznikiem szukać:-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj malutka.Mnie już nosi i nie umiem sobie miejsca znaleźć.Przywiezie cię jutro, do mnie, bardzo sympatyczny wujaszek Nikuś.Pożegna cię ciocia Malwinka.Bardzo się cieszę, że przyjedziesz i zrobię wszystko, co potrafię, żeby ci było, u mnie, jak najlepiej.Obiecuję.Żebyś tylko jadła i nie była bardzo chora.Z resztą, to sobie poradzimy.Pani Olimpia przyniosła mi dla Nolci fajne dywaniki i ciepły, milutki kocyk.Nolka już nie skorzystała, teraz wszystko czeka na ciebie Karenko.Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.Na spacerek pierwszy, pójdziemy odwiedzić Lejeczka i Nolcię.Majeczka leży trochę dalej.Dzisiaj akurat jest rok jak Nikuś przywiózł mi Ediego i Majeczkę.Edi to debeściak, kochany Wariatuńcio, ale Majunia była tylko cut, ponad 4 miesiące, niestety.Będziesz też miała koleżankę Żabcię.Ona jest troszkę mniej towarzyska niż Edziaczek, a on aż nadto, więc będzie ok, to się wyrówna :lol::evil_lol:Spodobałaś mi się, bardzo, już od pierwszego wejrzenia i widocznie tak miało być.Muszę tylko powiedzieć wujkowi Nikusiowi, żeby jutro bardzo ostrożnie jechał, z moim skarbem.Z wrażenia na pewno dzisiaj nie zasnę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...