Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Anetka83'][B]OSTRZEŻENIE[/B]



To juz jest za alejami, w strone rynku. Jest tam kościółek Karmelitanek i zaraz za tym skwerek. Czyli jest to Łobzowska miedzy ul. Teresy i Szlakiem.[/QUOTE]

Moje psy bardzo nie lubią tego skwerku, ja z resztą też brudno tam i nawet brak koszy na smieci, ale w tej okolicy niestety zupełnie nie ma gdzie z tymi psami spacerować, a teraz jeszcze jakas kanalia wysypała trutkę!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w dniu 15 styczeń 2014 r.
[/FONT][/COLOR][SIZE=3]w [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=3]Braciejówce koło Olkusza[/SIZE]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ok. Godz.11.00. - 12.00.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaginął 4 letni pies,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rasy labrador[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]maści – biszkoptowej. Uczciwego znalazcę prosi[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
2,5 letnia właścicielka, która bardzo za nim tęskni.
Pies posiada niebieską obrożę .

Kontakt: 509 – 890 – 696[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][SIZE=4][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w dniu 15 styczeń 2013r.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ok. Godz.11.00. - 12.00.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaginął 4 letni pies,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rasy labrador[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]maści – biszkoptowej. Uczciego znalazcę prosi[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
2,5 letnia właścicielka, która bardzo za nim tęskni.
Pies posiada niebieską obrożę .

Kontakt: 509 – 890 – 696[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

[url]http://www.schronisko.krakow.pl/Kwarantanna_-_zgubiłeś_zwierzaka%3F_Zajrzyj_tu/48967-LABCIO.html|[/url]

moze to on? niestety nie widzialam ani jego ani zdjecia ale można sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

Wielka prośba do osób mieszkajacych w Bronowicach koło Auhana na Stawowej-Conrada blisko Ikei. Zwrócie uwagę na królika ze sklepu Zoo na parterze naprzeciwko kas i wejścia na główną salę. Najmniejszy beżowy królik jest niedopuszczany do jedzenia przez większe, sterczą mu żebra i wygląda fatalnie :( zwróciłam uwagę ekspedientce, obiecała, że go nakarmi na osobności,ale warto to skontrolować, bo biedak ma fatalny los :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][SIZE=4][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w dniu 15 styczeń 2014 r.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ok. Godz.11.00. - 12.00.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaginął 4 letni pies,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rasy labrador[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]maści – biszkoptowej. Uczciego znalazcę prosi[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
2,5 letnia właścicielka, która bardzo za nim tęskni.
Pies posiada niebieską obrożę .

Kontakt: 509 – 890 – 696[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

w Krakowie zaginął?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']W Braciejówce koło Olkusza . Już poprawiam bo wczoraj na szybko skopiowałam tylko z ogłoszenia na prośbę znajomej .[/QUOTE]

Nie masz zdjęcia?
Taki niedawno znaleziony w Sosnowcu:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251269-Lablador-Sosnowiec!powloczy-nozkami-zastraszony!juz-w-schronisku!bezpieczny[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Nie masz zdjęcia?
Taki niedawno znaleziony w Sosnowcu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251269-Lablador-Sosnowiec!powloczy-nozkami-zastraszony!juz-w-schronisku!bezpieczny[/URL]![/QUOTE]

Tylko czarno - białe , w dodatku w pdf . Zaraz wysyłam znajomej tego z Sosnowca .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Wielka prośba do osób mieszkajacych w Bronowicach koło Auhana na Stawowej-Conrada blisko Ikei. Zwrócie uwagę na królika ze sklepu Zoo na parterze naprzeciwko kas i wejścia na główną salę. Najmniejszy beżowy królik jest niedopuszczany do jedzenia przez większe, sterczą mu żebra i wygląda fatalnie :( zwróciłam uwagę ekspedientce, obiecała, że go nakarmi na osobności,ale warto to skontrolować, bo biedak ma fatalny los :([/QUOTE]

One nie mogą mieć długich przerw w jedzeniu, muszą jeść często. Może być nie tylko wychudzony, ale już chory, skoro nie może normalnie, regularnie pobierać pokarmu. To bardzo delikatne zwierzęta. Mam nadzieję, że go nie "schowali"...
Postaram się tam podejść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']One nie mogą mieć długich przerw w jedzeniu, muszą jeść często. Może być nie tylko wychudzony, ale już chory, skoro nie może normalnie, regularnie pobierać pokarmu. To bardzo delikatne zwierzęta. Mam nadzieję, że go nie "schowali"...
Postaram się tam podejść.[/QUOTE]

wielkie dzięki . właśnie wyglądał na chorego, nie tylko na zaszczutego :( warto ten sklep zoo mieć na oku. Moim zdaniem nie powinno być w ogóle tylu królików stłczonych i wciąż na widoku przechodzacych osób

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']wielkie dzięki . właśnie wyglądał na chorego, nie tylko na zaszczutego :( warto ten sklep zoo mieć na oku. Moim zdaniem nie powinno być w ogóle tylu królików stłczonych i wciąż na widoku przechodzacych osób[/QUOTE]

Byłam tam wczoraj - dwa razy - obawiam się, że takiego królika tam nie ma w tej chwili. Niestety ciężko określić, bo większość kłębiła się w grupie - jedne na drugich. Jeden najmniejszy - biało - beżowy zwrócił moja uwagę ze względu na mizerność, ale podchodził do miski i jadł. Jest ich 13(!) stłoczonych w szklanej witrynie na wystawie sklepowej. W pełnym świetle, z "super" wentylacja w szklanych ściankach :(. Miały brudno. Nie rozmawiałam z ekspendientka - zgłosiłam do Inspekcji Wet. Obiecali sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']Nie znam sprawy, nawet nie wiem gdzie to jest ale kto chciałby się tym zająć to podeślę na pw.gdzie można ta sytuacje zgłosić...[/QUOTE]

Dzięki za pw - do KTOZ zgłosiłam w pierwszej kolejności - odesłali mnie do Inspekcji. Do SPK napiszę. To dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Byłam tam wczoraj - dwa razy - obawiam się, że takiego królika tam nie ma w tej chwili. Niestety ciężko określić, bo większość kłębiła się w grupie - jedne na drugich. Jeden najmniejszy - biało - beżowy zwrócił moja uwagę ze względu na mizerność, ale podchodził do miski i jadł. Jest ich 13(!) stłoczonych w szklanej witrynie na wystawie sklepowej. W pełnym świetle, z "super" wentylacja w szklanych ściankach :(. Miały brudno. Nie rozmawiałam z ekspendientka - zgłosiłam do Inspekcji Wet. Obiecali sprawdzić.[/QUOTE]

wielkie dzięki. ciekawe, gdzie ten beżowy chuderlak zniknął. :( Oby inspekcja się zajęła tymi króliczkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][SIZE=4][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w dniu 15 styczeń 2014 r.
[/FONT][/COLOR][SIZE=3]w [/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=4][B][SIZE=3]Braciejówce koło Olkusza[/SIZE]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ok. Godz.11.00. - 12.00.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaginął 4 letni pies,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rasy labrador[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]maści – biszkoptowej. Uczciwego znalazcę prosi[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
2,5 letnia właścicielka, która bardzo za nim tęskni.
Pies posiada niebieską obrożę .

Kontakt: 509 – 890 – 696[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]

Kabi nadal poszukiwany :-(
[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1901930_613046898772753_2008610993_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1514965_613046945439415_1461535927_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1922220_613046992106077_1724477860_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę red. Magdy Hajdy z Gazety Krakowskiej wklejam petycję dotyczącą powstania cmentarza dla zwierząt w Krakowie. Osoby chętne, by się podpisać, proszone są o odsyłanie jej na podany adres lub adres gazety krakowskiej. Petycja do Prezydenta Krakowa

Prezydent Miasta Krakowa

Prof. Jacek Majchrowski

Plac Wszystkich Świętych 3-4

31 - 004 Kraków

Szanowny Panie Prezydencie!

Kiedy odchodzą nasi czworonożni przyjaciele, psy i koty, chcemy się z nimi godnie pożegnać, a nie oddawać ich do utylizacji. Nierozwiązany od lat problem braku grzebowiska dla zwierząt w Krakowie stawia mieszkańców w sytuacji bez wyjścia i zmusza ich do łamania prawa. Nie chcemy naszych zwierząt traktować jak odpady komunalne i nie chcemy ich bezprawnie, potajemnie zakopywać gdzieś pod płotem, pod osłoną nocy. W cywilizowanym świecie nawet w niewielkich miejscowościach cmentarze dla zwierząt są normą. Brak takiego
rozwiązania w dużym europejskim mieście jakim jest Kraków, to rzecz zawstydzająca. Dlatego domagamy się od władz Krakowa stworzenia miejsca, gdzie będziemy mogli w godny sposób rozstawać się ze zwierzętami, które były częścią naszego życia, czyniły je lepszym, czasami mniej samotnym.

L.P. IMIĘ NAZWISKO PESEL PODPIS

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Apel o pomoc w transporcie dla Białogonka
W sobotę wieczorem trzeba przewieźć z Mzyk ( 40 km od Sosnowca) do Krakowa Sonię, która zostanie tam dowieziona z północy Polski.
Iza błaga o pomoc, transport za zwrot kosztów.[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"]
[/URL][/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...