Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Zbiórka darów dla krakowskiego Schroniska dla Zwierzat.



W Krakowie W DNIACH 6-9 GRUDNIA (czwartek-niedziela) karmę zbierają:

Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5

Herbaty Świata i Twoja Herbaciarnia-sklep internetowy, ul. Jana 24
Carpe Diem II, ul. Sławkowska 6
Dym, ul. Tomasza 13
Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27
Miejsce, ul. Estery 1
Bal, Ślusarska 9 (Zabłocie)
Eszeweria, ul. Józefa 9
Spokój i Cisza, ul. Bracka 3-5 (w bramie)
Ambasada Śledzia, ul. Stolarska 8/10
Czekolada, ul. Bracka 4
Kolory, ul. Estery 10
Mleczarnia, ul. Meiselsa 20
Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10
Galeria Onamato, ul. Bracka 7/4
Pauza, ul. Floriańska 18
Cafe Manekin, ul. Tomasza 25
NapNap Cafe, ul. Zwierzyniecka 4
Siła Smaku , Wielopole 14
Twoja Herbaciarnia – sklep internetowy
Kotkarola, Rynek Główny 6
Rozrywki Trzy, ul. Mikołajska 3

W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają:

Biuro Parlamentarne Róży Thun, ul. Pijarska 5
Gabinet Weterynaryjny „Zdrowie Czterołapa”, ul. Grenadierów 7D
Pod Chochołami Cafe, ul. św. Łazarza 16

W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają następujące filie Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej:

* filia nr 2, ul. Bobrowskiego 11
* filia nr 6, ul. Dobrego Pasterza 6
* filia nr 7,ul. 29-Listopada 59
* filia 8, ul. Studencka 19
* filia nr 10, ul. Łąkowa 27
* filia nr 11, ul. Dzielskiego 2
* filia nr 16, al. Pokoju 33
* filia nr 17,ul. Brodowicza 1
* filia nr 18, ul. Ugorek 14
* filia nr 19, ul. Dobrego Pasterza 100


[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: gensmall, align: right"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Witam Kraków :smile:

Czy przyda Wam się moja pomoc w schronisku? Od prawie 5 lat jestem związana z wolontariatem w schronisku w Pabianicach w ostatnim roku niestety mniej ale powracam właśnie do żywych :smile: I chociaż sercem jestem z moim miastem to wiem, że pomoc potrzebna jest wszędzie a właśnie przeprowadziłam się do Krakowa (wyjazd na studia). Możecie mi napisać czy potrzeba jest wam pomoc w schronisku? Jeśli tak to jak wygląda u Was wolontariat, w jakie dni przychodzicie? Kiedy mogłabym się u Was zjawić? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Witam Kraków :smile:

Czy przyda Wam się moja pomoc w schronisku? Od prawie 5 lat jestem związana z wolontariatem w schronisku w Pabianicach w ostatnim roku niestety mniej ale powracam właśnie do żywych :smile: I chociaż sercem jestem z moim miastem to wiem, że pomoc potrzebna jest wszędzie a właśnie przeprowadziłam się do Krakowa (wyjazd na studia). Możecie mi napisać czy potrzeba jest wam pomoc w schronisku? Jeśli tak to jak wygląda u Was wolontariat, w jakie dni przychodzicie? Kiedy mogłabym się u Was zjawić? :)[/QUOTE]
Wolontariat u nas polega głównie na spacerach z psami lub siedzeniu i sprzątaniu u kotów (my zajmujemy się głównie psami, biorąc pod uwagę forum na którym piszesz Ty pewnie też z 'spsionych' :D ). Czasem trzeba coś pomóc pracownikom, w posprzątaniu szpitala, wymianie słomy w bodach etc, ale raczej rzadko się to zdarza.
Jeśli chodzi o to kiedy my jesteśmy- w weekendy, zarówno w sobotę jak i niedzielę, od 10 do 14 zawsze ktoś jest (chyba że leje jak z cebra/jest burza/zamieć śnieżna czy inne tego typu zjawisko). Poza tym różnie, w tygodniu ja czasem jestem od 10 do 12 przed zajęciami, niektórzy są po przerwie 'obiadowej' psów, tzn od 15 do 16/17, albo od 13 do przerwy.
Żeby zostać wolontariuszem trzeba wcześniej się wybrać do KTOZu na ul.Floriańską, złożyć formularz ze zdjęciem (potrzebnym do identyfikatora) o podpisać umowę (szczegóły tu: [URL]http://www.schronisko.krakow.pl/Wolontariat/[/URL] ).
Gdybyś chciała się wcześniej zorientować na własne oczy jak to wygląda zapraszamy, chętnie przyjmiemy pomoc i pokażemy przy okazji jak to wygląda ;)
W razie czego pisz na PW np. do mnie (albo Noelle, paoii, Ank@) to się umówimy na konkretny dzień. A gdybym interesował Cię wolontariat u kotów pisz najlepiej od razu do mk999.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :) Ja z tych psiokochających:)

Co do kwestii wolontariatu to właśnie byłam na Floriańskiej, chciałam złożyć wniosek ale Pani mi tam powiedziała, że mam najpierw pójść do schroniska, zobaczyć jak wygląda, porozmawiać z pracownikami i jak mi powiedzą, że mogę przychodzić to dopiero wtedy wrócić na Floriańską i podpisywać umowę...

W takim razie pisze do Ciebie pw :)

Link to comment
Share on other sites

Hej dzis rano zaginela sunie ,adoptowana w zeszłym tygodniu
[IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20121106152608.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20121106152638.jpg[/IMG] [IMG]http://www.morusek.pl/zdjecia/dodane/Oddam-psa_Kundelki_20121106152622.jpg[/IMG]


bardzo prosze o pomoc, właściwie to błagam
mała miała czarna obrożę na szyi i uciuekła ze smyczą, miala tez obroze przeciwpchelna. sunia maleńka, wielkości kota. bojaźliwa, nie podejdzie na zawolanie. plus ze ma smycz i moze ktos sie zainteresuje psem. czy moglsabys mi pomoc z ogloszeniami na osiedlu? chodzi o siedle tysiaclecia, ul dunina brzezińskiego
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Hej dzis rano zaginela sunie ,adoptowana w zeszłym tygodniu
bardzo prosze o pomoc, właściwie to błagam
mała miała czarna obrożę na szyi i uciuekła ze smyczą, miala tez obroze przeciwpchelna. sunia maleńka, wielkości kota. bojaźliwa, nie podejdzie na zawolanie. plus ze ma smycz i moze ktos sie zainteresuje psem. czy moglsabys mi pomoc z ogloszeniami na osiedlu? chodzi o siedle tysiaclecia, ul dunina brzezińskiego
Monika[/QUOTE]
tylko, że chodzi o myślenice, nie kraków, no nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Vega właśnie wróciłam do domu, byliśmy grupą 6 osób , niestety nie znaleźliśmy Pixie :(
Porozwieszanych jest trochę ogłoszeń, jutro będziemy szuakać dalej .[/QUOTE]

Dzieki Rudzia, mam nadzieje ze pies w koncu się znajdzie:( bosze mam juz traume przy wydawaniu takich psow. nie wiem co gorsze czy zostawiac w schronie czy nie.
Ciesze sie ze nam pomagacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']Dzieki Rudzia, mam nadzieje ze pies w koncu się znajdzie:( bosze mam juz traume przy wydawaniu takich psow. nie wiem co gorsze czy zostawiac w schronie czy nie.
Ciesze sie ze nam pomagacie[/QUOTE]

Z tego co rozmawiałam z panią to głupi przypadek :( pani schyliła się żeby sprzątnąć koopę Pixie ,a ona czegoś się wystraszyła i pociągnęła i wtedy rozpięły się dwie złączone smyczki :( z jedną uciekła .
Najbardziej to się boję żeby nie zaplątała się gdzieś z tą smyczką bo się może zaklinować i nie uwolnić :(
Bardzo bym chciała żeby się znalazła .
Niestety mało nas dogomaniaków w Myślenicach :(
Dziś udało się zmontować grupę 6 osób.

Link to comment
Share on other sites

tak wiem, mowila wlasnie ze sie wyplatala ze smyczy. mowilam tez ze moze chciec uciekac zeby byla ostrozna z obroza, ja sie ciesze ze ma smycz, moze ktos ja zobaczy, zainteresuje sie ze komus uciekla i bedzie szansa nadepnac na smycz, bosze platania nie biore nawet pog uwage:( martwie sie o ta noc. mama ndzieje ze przez ten tydzien troche okolice juz poznala i moze bdzie chciala wrocic.
ja dziekuje za ta grupe 6 osob, ja sama z pania na pewno bym jej nie znalazla:(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]W Krakowie na Bronowicach , okolice Złotego Rogu zaginął wczoraj posokowiec bawarski . Przeskoczył ogrodzenie i pobiegł prawdopodobnie w strone torów kolejowych . Właścicele juz przeszukali tory i pobocza - na szczeście nigdzie psa nie znaleźli . Schronisko będzie powiadomione dzisiaj ( o ile już nie jest ).
Kontakt
Bardzo proszę o pomoc ![/B][/SIZE]

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja'][SIZE=3][B]W Krakowie na Bronowicach , okolice Złotego Rogu zaginął wczoraj posokowiec bawarski . Przeskoczył ogrodzenie i pobiegł prawdopodobnie w strone torów kolejowych . Właścicele juz przeszukali tory i pobocza - na szczeście nigdzie psa nie znaleźli . Schronisko będzie powiadomione dzisiaj ( o ile już nie jest ).
Kontakt
Bardzo proszę o pomoc ![/B][/SIZE][/QUOTE]
[B][SIZE=3]
Już w domu !!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę o sprawdzenie domku w Krakowie, Osiedle Pszona, podobno ta ulica jest niedaleko Ugorka - dane podam na PW
domek dla Tolka, siostra znalazła dom a on został i nie jest lubiany przez inne psy :-( (nie wiem dlaczego)
link do jego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233694-Tola-i-Tolek-dwa-serca-dwa-smutki-pilne-DT?p=19827749#post19827749[/URL]

Tolek

[IMG]http://imageshack.us/a/img16/7092/tolu3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Mam prośbę o sprawdzenie domku w Krakowie, Osiedle Pszona, podobno ta ulica jest niedaleko Ugorka - dane podam na PW
domek dla Tolka, siostra znalazła dom a on został i nie jest lubiany przez inne psy :-( (nie wiem dlaczego)
link do jego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233694-Tola-i-Tolek-dwa-serca-dwa-smutki-pilne-DT?p=19827749#post19827749[/URL]

Tolek

[IMG]http://imageshack.us/a/img16/7092/tolu3.jpg[/IMG][/QUOTE]

Na pszona jednej kobiecie uciekła suka ze schroniska i nigdy jej nie znaleźliśmy ,ona tyko zgłosiła to do schroniska ale jej nie szukała, tak że jak ktos będzie sprawdzał nich uważa. Możesz tez wysłać do mnie pw z jej danymi to sprawdze czy to nie ona ale na w tym kierunku na wizytę nie podjadę niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Na pszona jednej kobiecie uciekła suka ze schroniska i nigdy jej nie znaleźliśmy ,ona tyko zgłosiła to do schroniska ale jej nie szukała, tak że jak ktos będzie sprawdzał nich uważa. Możesz tez wysłać do mnie pw z jej danymi to sprawdze czy to nie ona ale na w tym kierunku na wizytę nie podjadę niestety[/QUOTE]
Tamta kobieta stwierdziła, że już nigdy nie weźmie psa ze schroniska, bo są beznadziejne (nie pamiętam jak dokładnie to określiła, ale dość dosadnie). I ona nie mieszkała strikte na osiedlu Pszona, a w domu po drugiej stronie ulicy, więc raczej to nie ona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Mam prośbę o sprawdzenie domku w Krakowie, Osiedle Pszona, podobno ta ulica jest niedaleko Ugorka - dane podam na PW
domek dla Tolka, siostra znalazła dom a on został i nie jest lubiany przez inne psy :-( (nie wiem dlaczego)
link do jego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233694-Tola-i-Tolek-dwa-serca-dwa-smutki-pilne-DT?p=19827749#post19827749[/URL]

Tolek

[IMG]http://imageshack.us/a/img16/7092/tolu3.jpg[/IMG][/QUOTE]

Może ktoś mieszka niedaleko albo może pojechać :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Tamta kobieta stwierdziła, że już nigdy nie weźmie psa ze schroniska, bo są beznadziejne (nie pamiętam jak dokładnie to określiła, ale dość dosadnie). I ona nie mieszkała strikte na osiedlu Pszona, a w domu po drugiej stronie ulicy, więc raczej to nie ona.[/QUOTE]

tak juz dawno sprawdzilam ,ze to nie ona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...