Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Maksy']Mraulino

bo wiesz w krakowskim schronie na Rybnej psy maja bezstresowo. tylko co rusz się zagryzają.
Nikt z was nie był w H sami przyznajecie, jak macie odwagę osądzać panią Małgosię ?Jak możesz twierdzić, że sobie nie radzi, skoro nie byłaś. A od wolontariuszy, którzy tylko judzą i krytykuja - rracz nas Panie wybawić. Amen[/QUOTE]
następne pomawianie . jak by psy na rybnej co rusz sie zagryzały to ludzie nie zwozili by tam psów nawet z poza gminy byle tylko tam oddac psa ,a nie do innego schroniska lub przytuliska:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Maksy - byłam w Harbutowicach i ty o tym, sądząc z tego, że przeczytałaś post, wiesz.
Zagryzienia zdarzają się w każdym dużym skupisku psów, które nie jest pod stałym, czyli całodobowym, nadzorem.
Podejrzewam, że w H. też.

Rozmawiałam z wieloma ludźmi,bywającymi w H. Oni wszyscy, po okresie niesienia pomocy, ulotnili się, zresztą z różnych powodów: dla jednych praca byla zbyt ciężka i obrzydliwa, drudzy nie pochwalali sposobu działania pani Małgosi.
[B]
Jedno muszę powiedzieć. Godząc w panią Małgosię, szkodzicie jej psom.
[/B]
Te psy są szczególne. To najczęściej stare, wiejskie kundle, brzydkie, hałaśliwe, na które trudno znaleźć chętnych. Nie dziwi mnie, że pani Małgosia boi się je wydawać, bo one raczej w bloku czy w niedużym domku się nie przyjmą.

Nie można deprecjonować działań pani Małgosi. Jej poświęcenie jest po prostu bez granic.
Trzeba jej pomóc. Prawda, jest człowiekiem trudnym, ale jej reakcjom nie należy się dziwić. Ona kona ze zmęczenia i stresu.

Ja nie mam czasu, nie mam samochodu, nie pomogę, chyba że przy jakiejś akcji w Krakowie. Na to się piszę.

Jesten głęboko przekonana, że wśród osób atakujących panią Małgosię nie ma nikogo, kto by więcej zrobił dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Maksy - byłam w Harbutowicach i ty o tym, sądząc z tego, że przeczytałaś post, wiesz.
Zagryzienia zdarzają się w każdym dużym skupisku psów, które nie jest pod stałym, czyli całodobowym, nadzorem.
Podejrzewam, że w H. też.

Rozmawiałam z wieloma ludźmi,bywającymi w H. Oni wszyscy, po okresie niesienia pomocy, ulotnili się, zresztą z różnych powodów: dla jednych praca byla zbyt ciężka i obrzydliwa, drudzy nie pochwalali sposobu działania pani Małgosi.
[B]
Jedno muszę powiedzieć. Godząc w panią Małgosię, szkodzicie jej psom.
[/B]
Te psy są szczególne. To najczęściej stare, wiejskie kundle, brzydkie, hałaśliwe, na które trudno znaleźć chętnych. Nie dziwi mnie, że pani Małgosia boi się je wydawać, bo one raczej w bloku czy w niedużym domku się nie przyjmą.

Nie można deprecjonować działań pani Małgosi. Jej poświęcenie jest po prostu bez granic.
Trzeba jej pomóc. Prawda, jest człowiekiem trudnym, ale jej reakcjom nie należy się dziwić. Ona kona ze zmęczenia i stresu.

Ja nie mam czasu, nie mam samochodu, nie pomogę, chyba że przy jakiejś akcji w Krakowie. Na to się piszę.

Jesten głęboko przekonana, że wśród osób atakujących panią Małgosię nie ma nikogo, kto by więcej zrobił dla zwierząt.[/QUOTE]

I tutaj masz rację ,pani Małgosia robi dużo więcej dla psów niz każdy z nas ale nie po to pomagaliśmy przez te wszystkie lata Hrbutowica ,wydawalismy psy , zbieraliśmy karmę i pieniądze , niektórzy pomagali tam na miejscu ,inni brali psy na dt po sterylkach żeby inni wolontariusz tam zwozili psy i psów tam przybywało . Kazdy z nas ma dużo mniej siły , każdy z nas ma juz dużo mniej czasu i pieniędzy pożytkujemy go tam gdzie widac efekty . Czy to tak trudno zrozumieć . Co będzie jak sie pani Małgosi coś stanie (zyczę jej oczywiście 100 lat w zdrowiu ), co z psami ? Co bedzie jak wybuchnie tam znowu jakies chorubsko. Poza tym pani Małgosia nie jedno krotnie na własne życzenie rezygnowała z pomocy ,zarówno naszej jak i innych. Czy jedna osoba może zapewnić dobra opiekę tylu psą? sami sobie zadajcie pytanie . :shake:
I teraz niech pomagają osoby które tam przywożą psy lub przywozili i zostawili w spadku ale nich inni widza ,ze nie jest tam różowo i nich nie przywożą tam psów.

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma trochę racji, ale jedno jest pewne - Ty foksiu pojawiasz się wszędzie tylko w jednym celu - żeby przeszkadzać i siać zamęt! Każdy ma już dość twojego smutnego gadania, a ty dalej jak uparty gówniarz na każdym wątku to samo. Weź się do jakiejś pracy, zajmij się czymś pożytecznym bo tylko szkodzisz! Nie ludziom, nie mnie, bo mi zwisa to co piszesz - szkodzisz ZWIERZĘTOM !!! A podobno jesteś ich takim "miłośnikiem"...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6778']Każdy ma trochę racji, ale jedno jest pewne - Ty foksiu pojawiasz się wszędzie tylko w jednym celu - żeby przeszkadzać i siać zamęt! Każdy ma już dość twojego smutnego gadania, a ty dalej jak uparty gówniarz na każdym wątku to samo. Weź się do jakiejś pracy, zajmij się czymś pożytecznym bo tylko szkodzisz! Nie ludziom, nie mnie, bo mi zwisa to co piszesz - szkodzisz ZWIERZĘTOM !!! A podobno jesteś ich takim "miłośnikiem"...[/QUOTE]

To wy szkodzicie zwierzęta zwożąc psy do Harbutowic i dopóki sobie tego nie uświadomić bedę pisać i ostrzegać innych przed oddaniem tam psów.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

My zwozimy??? Właśnie o takich bzdurach mówię!!! Piszesz kłamstwa na publicznym forum! Oczerniasz ludzi, mądrzysz się, twierdzisz, że wszystko wiesz, a w d.... byłaś i g.... widziałaś! Rozmowę dokończymy kiedyś "na żywo".. Tak jak napisałem, pilnuj swojego nosa bo ci go ktoś kiedyś utrze:evillaug:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek6778']My zwozimy??? Właśnie o takich bzdurach mówię!!! Piszesz kłamstwa na publicznym forum! Oczerniasz ludzi, mądrzysz się, twierdzisz, że wszystko wiesz, a w d.... byłaś i g.... widziałaś! Rozmowę dokończymy kiedyś "na żywo".. Tak jak napisałem, pilnuj swojego nosa bo ci go ktoś kiedyś utrze:evillaug:[/QUOTE]
pan wojskowy mnie straszy ? ładnie to . skopjujemy :diabloti:
a tutaj wklejam linki psów w Olkuszu i psów juz w Harbutowicach do wydania czy to nie te same.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow/page8[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page292[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page296[/URL]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page301[/url]

Edited by Foksia i Dżekuś
Link to comment
Share on other sites

ludzie.... znowu widzę tu rozwinięty temat.... schronisko, inne zdania, kłótnie... jedyne co z tej rozmowy wywnioskowałam i czym bym chciała zakończyć.... psy do Harbutowic nie zawozimy, ponieważ właścicielka sobie nie poradzi z jeszcze większą ilością psów.... Myślę że to rozsądne wnioski czym możemy także to zakończyć. Proszę się ew. przenieść na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

Buahahaha:) Tak tak pani "wszystko wiem najlepiej":) Kopiuj kopiuj.
No i napisz konkretnie który pies z Olkusza trafił do Harbutowic? Bo oprócz tego, że przesłałaś linki do stron to nic z tego nie wynika.
Snujesz teorie spiskowe, a sama nie wiesz o co ci chodzi! Niby co oznaczają te linki? Bo ja tu nie widzę związku.
Jesteś żałosna, byłaś i będziesz.. Jak mawiał Boguś Linda: Nie chce mi się z tobą gadać...

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy w tym wątku znajdę kogoś zajmującego się tą suczką?

[IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/MTAwMFg3MzY=/$(KGrHqRHJFEFDMhP-u4DBQ3fBLlILQ~~48_35.JPG[/IMG]

Sama mam charty, również szorstkowłose. Szukam kogoś kto powie mi coś więcej na temat tej suczki (ogłoszenie z Gumtree) - czy ona potrzebuje domu tymczasowego??

Link to comment
Share on other sites

Ktoś się chyba pozbył psiaka przed świętami :angryy:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/maks1j.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4060/maks1j.jpg[/IMG][/URL]
Błąkał się przez kilka dni na os. Wandy w Nowej Hucie. Ktoś wpuścił go do klatki chrześnicy mojego męża, która natknęła się na biedaka wracając do domu. Nie miała sumienia odwieźć go do azylu więc został na święta ale Ania nie może go zatrzymać. W zasadzie po Sylwestrze nie ma co z psem zrobić.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/maks2n.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3118/maks2n.jpg[/IMG][/URL]

Psiak jest niesamowity. To chyba mix nowofunlanda. Młody maksymalnie 3 lata. Pies duży, łagodny... Nie szczeka, nie skacze, na spacerze chodzi przy nodze nawet jak jest bez smyczy. Nie reaguje na koty, nie wchodzi do łóżka. Mało tego jest bardzo opiekuńczy. Gdy Ania przewróciła się na lodzie psiak pomagał jej wstać :crazyeye:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/maks4e.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7586/maks4e.jpg[/IMG][/URL]
Maks, jak go nazwała Ania, grzecznie jeździ samochodem. Gdy dziewczyna wyjeżdżała z mamą na święta do rodziny pod Kraków zabrały swoją suczkę i Maksa ze sobą. Liczyły, że może ciocia z wujkiem zgodzą się przygarnąć Maksa, ale nic z tego nie wyszło.
Chwilowo pies jest właśnie pod Krakowem ale po Nowym Roku nie ma się gdzie podziać. Mama Ani powiedziała mi dzisiaj, że chyba serce im pęknie z żalu jeśli będą musiały odwieźć tego cudownego psa do azylu. Niestety dziewczyny nie mają warunków na tak dużego psa. Gdy położy się w ich kuchni to nikt się tam już nie zmieści. Ich suczka dokucza Maksowi i jest bardzo zazdrosna.
Pilnie potrzebny dom/mieszkanie/dom tymczasowy dla tego cudownego psa. Gdyby ktoś coś wiedział... słyszał.
Maks zgłoszony jest w schronisku i w KTOZie. NA osiedlu wiszą ogłoszenia o jego znalezieniu, u weterynarza i w pobliskim sklepie zoo też. Na razie nie ma żadnego odzewu.
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/maks3h.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6739/maks3h.jpg[/IMG][/URL]
Reklamuję go wśród znajomych, spróbuję kilka ogłoszeń w internecie wyprodukować. Pomóżcie, proszę, znaleźć jakieś bezpieczne lokum Maksowi.
To jest nr kontaktowy do obecnej opiekunki psiaka: 506-216-124

Link to comment
Share on other sites

W dyskusję na temat Harbutowic nie będę się włączać.
Informuję jedynie, że NIGDY NIE PRZYWIOZŁAM ŻADNEGO PSA DO HARBUTOWIC. NIGDY !
Ani z Olkusza, ani z żadnej innej gminy w Polsce i poza nią.
Ja stamtąd pomagam wy-adoptować psy. Skutecznie. I pomagam w każdy inny możliwy sposób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']W dyskusję na temat Harbutowic nie będę się włączać.
Informuję jedynie, że NIGDY NIE PRZYWIOZŁAM ŻADNEGO PSA DO HARBUTOWIC. NIGDY !
Ani z Olkusza, ani z żadnej innej gminy w Polsce i poza nią.
Ja stamtąd pomagam wy-adoptować psy. Skutecznie. I pomagam w każdy inny możliwy sposób.[/QUOTE]
Iwonko nie musisz włączać sie w dyskusje bo zrobił to w bardzo kulturalny sposób twój tz. a teraz żeby nie zaśmiecać wątku bo inni sobie tego nie życzą przeniosę swoje pytanie dotyczące moich skopiowanych linków na watek Harbutowic .;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Foksia przeraża mnie Twoja ortografia. Popracuj nad tym zamiast kłócić się na wszystkich wątkach. 10 minut dziennie dyktando jakieś, mogę Ci podrzucić jakieś wzory, aż wstyd, polskie forum, Ty chyba też Polką jesteś.......i nie tłumacz się brakiem czasu.....[/QUOTE]
Małogoska tutaj nie chodzi o ortografie tylko o Harbutowice ,prawda boli no nie:diabloti: ? jak się nie ma konkretów to czepia się błędów ortograficznych . I jakoś nie przypominam sobie żebym siedziała na wszystkich watkach nawet małopolskich wiec nie pisz bzdur:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że zupełnie z innej beczki coś napiszę, ale myślę, że to dość ważne.
Niewiele się o tym mówi, a panuje w Krakowie epidemia wirusa odpowiedzialnego za zapalenie oskrzeli i płuc, a także grypa.
Brakuje miejsc w szpitalach.
Nasz 3,5 miesięczny Szymek walczy z tym cholerstwem od tygodnia.
Uważajcie na swoje dzieciaki, szczególnie te najmłodsze, u których ten wirus często prowadzi do skurczu oskrzeli, duszności i hospitalizacji.
Zdrowia życzę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Przepraszam, że zupełnie z innej beczki coś napiszę, ale myślę, że to dość ważne.
Niewiele się o tym mówi, a panuje w Krakowie epidemia wirusa odpowiedzialnego za zapalenie oskrzeli i płuc, a także grypa.
Brakuje miejsc w szpitalach.
Nasz 3,5 miesięczny Szymek walczy z tym cholerstwem od tygodnia.
Uważajcie na swoje dzieciaki, szczególnie te najmłodsze, u których ten wirus często prowadzi do skurczu oskrzeli, duszności i hospitalizacji.
Zdrowia życzę![/QUOTE]
Tak to prawda ,sama teraz leże z grypa ,a mój wnuczek 8 miesięczny też walczy z tym paskudztwem:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Małogoska tutaj nie chodzi o ortografie tylko o Harbutowice ,prawda boli no nie:diabloti: ? jak się nie ma konkretów to czepia się błędów ortograficznych . I jakoś nie przypominam sobie żebym siedziała na wszystkich watkach nawet małopolskich wiec nie pisz bzdur:evil_lol:[/QUOTE]

nie moja droga, to kwestia kultury osobistej, której Ci brakuje niestety na każdym kroku i na każdym wątku, na którym się udzielasz; wypowiadasz sie jak znawca inspektor....a trochę Ci daleko....jesteś wszędzie, gdzie nikt Cię nie chce, bo nic Twoja osoba nie wnosi, wszędzie wszczynasz kłótnie i prawisz jaka jesteś wielka. Wchodzisz wklejasz, narzucasz swoje zdanie, krzyczysz, daj sobie spokój, trochę pokory moja droga i mniej samouwielbienia. Jesteś już w ignorowanych, nie będę się katować więcej Twoimi wpisami. I wszystkim innym też radzę tak zrobić, będzie spokojniej.

Link to comment
Share on other sites

malgoska, nie wiem czy masz rację, zastanawiam się....
Wszystko jest super hiper dopóki ktoś nie zada szczegółowego (niewygodnego) pytania.
I wtedy zaczyna się niepotrzebna awantura, najbardziej agresywne są osoby które .... mają coś do ukrycia(?)
Wystarczy spokojnie odpowiedzieć, tak aby inni którzy obserwują watek mogli ze spokojnym sumieniem pomóc. I będzie po krzyku i słownych przepychankach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...