Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

czy ktoś potrzebowałby [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]opakowanie royal canin convalescence support (proszek)? Ktoś na FB ma do oddania, napisałam iż odbiorę z myślą o oddaniu jakiemuś tymczasowi lub do schroniska jak nikt się nie znajdzie[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']czy ktoś potrzebowałby [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]opakowanie royal canin convalescence support (proszek)? Ktoś na FB ma do oddania, napisałam iż odbiorę z myślą o oddaniu jakiemuś tymczasowi lub do schroniska jak nikt się nie znajdzie[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

jezeli nie ma ktos pilniejszej potrzeby, ja chetnie wezme dla Meli z N.targu
[IMG]http://i49.tinypic.com/mj9wkg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']jezeli nie ma ktos pilniejszej potrzeby, ja chetnie wezme dla Meli z N.targu
[/QUOTE]

przepraszam ale chyba się nie uda, choć napisałam po zamieszczeniu mojego pierwszego komentarza pw do tej osoby z linkiem do Twojego postu, że przyda się, jak widać mnie olała... przepraszam za zamieszanie w takim razie (tu link do autentycznego postu [url]https://www.facebook.com/groups/469285496430153/permalink/507955289229840/[/url])

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
mam do Was prośbę-pytanie. Czy ktoś kojarzy tego psa w Schronisku (kliknij w imię psiaka) [B][URL="http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/42484-IZYDOR.html"][COLOR=#0000cd] IZYDOR- P 84/10/12[/COLOR][/URL][/B]
Piesek z tego co mi wiadomo, to jest na G-7. Czy ktoś z Was wychodzi z nim na spacerki ? Czy możecie mi coś więcej o tym psiaku opowiedzieć ?
Bardzo proszę o INFO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Beatka powiedziała mi o kotku, niestety mam 12 w tej chwili i 8 psów. Sindy załatwia się gdzie popadnie, jest za duże zagęszczenie. Nie czuję się na siłach, musiałabym 2 wyadoptować a nikt odpowiedni nie dzwoni.[/QUOTE]

Tamarko, masz wystarczająco dużo na głowie - jeszcze teraz wzięłaś Maksa - kociakom trzeba szukać czegoś tutaj. Sama bym je wzięła na dt, ale ja nie mam nawet jeszcze drzwi wewnętrznych a bez nich mój pies zjadłby je na obiad - zero warunków. Okazuje się, że trochę osób o nich wiedziało już i szuka rozwiązania. Osoba, z którą rozmawiałam dzisiaj nie oddzwoniła niestety, ale koleżanka, która potencjalnie mogłaby pomóc, wracała dzisiaj z zagranicy, więc pewnie dlatego. Może coś z tego wyjdzie. Może też AFN coś doradzi, spróbuję jutro.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Tamarko, masz wystarczająco dużo na głowie - jeszcze teraz wzięłaś Maksa - kociakom trzeba szukać czegoś tutaj. Sama bym je wzięła na dt, ale ja nie mam nawet jeszcze drzwi wewnętrznych a bez nich mój pies zjadłby je na obiad - zero warunków. Okazuje się, że trochę osób o nich wiedziało już i szuka rozwiązania. Osoba, z którą rozmawiałam dzisiaj nie oddzwoniła niestety, ale koleżanka, która potencjalnie mogłaby pomóc, wracała dzisiaj z zagranicy, więc pewnie dlatego. Może coś z tego wyjdzie. Może też AFN coś doradzi, spróbuję jutro.[/QUOTE]
Aniu , czyli ta osoba chętna na rudego kotka jednak się nie zdecydowała ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Witajcie :)
mam do Was prośbę-pytanie. Czy ktoś kojarzy tego psa w Schronisku (kliknij w imię psiaka) [B][URL="http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/42484-IZYDOR.html"][COLOR=#0000cd] IZYDOR- P 84/10/12[/COLOR][/URL][/B]
Piesek z tego co mi wiadomo, to jest na G-7. Czy ktoś z Was wychodzi z nim na spacerki ? Czy możecie mi coś więcej o tym psiaku opowiedzieć ?
Bardzo proszę o INFO[/QUOTE]
Tak jak Natalia mówi- psiak jest nowy w schronisku. Koleżanka zajmuje się tym boksem, ale psa jeszcze nie zna. Najprawdopodobniej we wtorek będziemy mieć go na spacerze, jeśli się uda zdjęcia i informację podeślę na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Aniu , czyli ta osoba chętna na rudego kotka jednak się nie zdecydowała ?[/QUOTE]

Elu, czekamy na powrót tej osoby, coś się musiało przesunąć, ja rozmawiałam z Jej koleżanką.

[quote name='iwoniam']One-oba kotki- moga byc u mnie na 5 dni na DT. Magda, która ma się nimi zaopiekować jeszcze nie jest w PL. Salibinko = skontaktuj sie jutro ze mną, ok?[/QUOTE]

Ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Tak jak Natalia mówi- psiak jest nowy w schronisku. Koleżanka zajmuje się tym boksem, ale psa jeszcze nie zna. Najprawdopodobniej we wtorek będziemy mieć go na spacerze, jeśli się uda zdjęcia i informację podeślę na PW ;)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']uważajcie na ta pania
krakow
radzikowskiego
ewelina m. tel 53484088*

szuka psa na juz, dla dziecka, dzis dzownila do mnie 2 razy, do kolezanki tez. jak sie dowiedziala o wizycie rzucila sluchawka. bedzie szukac psa[/QUOTE]

Cholera..... do mnie też dzwoniła. Ale na wieść o wizycie nie rozłączyła się, umówione byłyśmy na jutro :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Cholera..... do mnie też dzwoniła. Ale na wieść o wizycie nie rozłączyła się, umówione byłyśmy na jutro :hmmmm:[/QUOTE]

do mnie dzownila dwa razy, do kolezanki raz, jej podala numer, u mnie sie rozlaczyla, psa chciala na dzis, jak psytalam czemu sie tak spieszy rozlaczyla sie. w pierwszej rozmowie powiedziala ze chce psa dla dziecka, wiec powiedzalam zeby do nas przyjechala i poznala psa, bo nie dam gwarancji co bedzie, powiedziala ok, potem tel do kolezanki o boksera, zupelnie innego psa. potem znow do mnie, zdziwilo mnie ze nie poznala juz mojego numer, i dzownila znow o psa calkiem innego niz te poprzednie. mowila przez tel ze miala psa i kota a z daleka syn krzyknal ze nie mieli kota. dziwna baba serio.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zaproszę na bazarek na utrzymanie w Amoku Trufelki i Jokera z Olkusza :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Trufl%C4%99-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Targowisko-na-Trufl%C4%99-i-Jokera-do-18-11-12r-do-godz-22[/URL]
A może ktoś coś wybierze ;);)
Fanty podarowała m.in. Salibinka, Topi i Pani Sylwia z Krakowa:)
Dziękuję za fanty :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...