Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Proszę pomocy, nie wiem czy szczeniaczek dożyje do rana!!! Proszę szybko o jakieś porady!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192941-2-male%C5%84kie-szczeniaczki-Jamniczko-Pokraczki.-1-3kg-i-chudn%C4%85!!!-Biegunka-%C5%9Bluz-i-krew!!?p=15431336#post15431336[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Założyłam sunieczce wątek na forum fundacyjnym. Podałam narazie ogólne numery do schroniska. Jesli jednak jest kontakt bezpośredni do kogoś zajmującego sie sunieczką to bardzo prosze o namiary.[/QUOTE]

Ona jest narazie na szpitaliku więc cięzko bedzie cos wiecej o niej sie dowiedziec, jade dzis do schronu takze zapytam moze czegos sie dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

najlepiej zeby osoba obecnie zainteresowana zadzwonial do schroniska i spytała czy lekarze maja czas na rozmowe, bo jelsi jest na spzitaliku to weci najwpecej powiedza, tlyko dobrze by było zeby zadzwoniła jedna osoba ;) a nie kilka bo sie wkurza ze sie im przeszkadza .

nr schroniskowego nie mamy jej, ale wtymmomencie weci na 100% beda wiedziec ze to o nia chodzi.

Sunia jest przesłodka ... chodzący cukiereczek, Jest bardzo drobniutka

Ogólnie bardzo zaniedbana, siersc z icznymi kołtunami, brudna - wiec jej stan ogólny t nie tylko chyba kwestia wypadku ... moze sie zgubiła, albo ktos sie pozbył starego psa ...

Link to comment
Share on other sites

nadal poszukujemy DT dla Maxa. strasznie pilne. grozi mu niebezpieczeństwo. może któraś kochana cioteczka z Krakowa da mu DT choć awaryjnie, żeby uchronić go przed tragedią. chociaż na parę dni, tydzień, pomyślcie proszę. wystarczy dać mu tylko ciepły kąt, ogłoszeniami ja się zajmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']wracając do suńki collie to poprawiam sunia została ocenianoa na 5-6 lat więc az taka bardzo stara nie jest, tak jak pisała agamika poprostu zaniedbana... ale przekochana, hipnotuzuje wzrokiem i chce tylko być ciągle głaskannnaa![/QUOTE]
To bardzo ważna informacja, że sunia jest młodsza niż 10 lat. Wiadomo, że młodsze pieski maja większą szansę na adopcję.
A czy możesz mi powiedzieć jaki ona miała wypadek i jaką przeszła operację ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']To bardzo ważna informacja, że sunia jest młodsza niż 10 lat. Wiadomo, że młodsze pieski maja większą szansę na adopcję.
A czy możesz mi powiedzieć jaki ona miała wypadek i jaką przeszła operację ?[/QUOTE]

zapytam dziś w schronie, ona jest przekochana, pracownicy mówią na nią księzniczka ;)

Link to comment
Share on other sites

DOTYCZY SUNIECZKI COLLIE:
przedwczoraj dr mówił, że trudno określić jaki miała wypadek, najprawdopodobniej, została kopnięta, tak wskazują obrażenia. Nie ma prawego dolnego kła i w tym miejscu wyrwana jest dziura. Wygląda to tak z zewnątrz jakby z kawałkiem kości szczękowej bo dziura jest dość spora, obok szczęka pozszywana. Myślę, że szybko się zagoi. Przez to sunieczce wystaje jęzorek i jest urocza. A fakt umie hipnotyzować, przylepka jedna. No i bidusia nie chce wracać do szpitaliku, kładzie się i troszkę trzeba się namęczyć, żeby ją zaprowadzić, straszliwie łasa dotyku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Dzięki za wszelkie informacje dotyczące kolaczki. Przekazuję informacje dalej na fora miłośników collie. Ja mam juz dwa kolaki, ale może znajdzie sie ktoś kto pokocha tę kruszynkę.[/QUOTE]

Dziękuję Lucynko:loveu: za tak szybką reakcję i pomoc. W piątek dzwonił do mnie w jej sprawie Kierownik, więc pewnie też żal facetowi;) serce ściska, że taka urocza dziewczynka siedzi w schronie:-(.
I tak przy okazji, dziękuję jeszcze raz Markowi:loveu: za wczorajszy dzień i pomoc. Możesz się jakoś zrewanżować;) mężowi w moim imieniu?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za wtręta i bardzo proszę o pomoc w znalezieniu 2-ch zaginionych psiaków w typie sznaucerka miniatury. Właściwie to proszę o porady jak szukać, żeby znaleźć. Jak dotrzeć do dogomaniaków na tamtym terenie, jeśli takowi są. Proszę w imieniu właścicielki, która przebywa poza granicami Polski i nawet nie wie, że Jej psiaki, które przygarnęła ze schronisk, zaginęły.
Psiaki zaginęły w Niegoszowicach. To link do wątku poszukiwawczego.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193433-Zgin%C4%99%C5%82y-dwa-sznaucerkowate-psiaki-okolice-Niegoszowic-k.-Krakowa?p=15440122#post15440122[/url]
Ewentualne wskazówki proszę pisać na tamtym wątku - nie będę w stanie odwiedzać wszystkich wątków, na których prosiłam o porady.
Serdecznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...