Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Asia & Ginger']

Ooo, trzeba będzie to przemyśleć. :cool3:[/quote]
Jakby ktoś chciał przemyśleć, spróbować ten błonnik, to ja mam jednak niespodziankę.. Firma, która go robi/produkuje zgodziła się zrobić dla dogomanii [B][I]'lipiec bez kosztów przesyłki'
.[/I][/B] Kto chce spróbować i zamówić i powoła się na dogo, będzie zwolniony z płacenia za przesyłkę.[B][/B]Ma się te znajomości...[B][I] :cool1:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']soemciu to podaj mi namiary na ten sklep ;) (chyba, ze to ten link co podawałaś wcześniej..... )[/quote]
Jak wejdziesz na tą stronę tam jest zakładka 'sklep' :) może byś i dla Gonzika wzięła, ja będę stawiać?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak sie zastanawiam tylko czym taki błonnik psi różni się od ludzkiego? I myśle że niczym bo przecież błonnik to błonnik, a może ten ludzki jest tańszy? Wiem że są takie dla ludzi to może warto sprawdzić czy taniej nie wychodzi.
Z tym jedzeniem kilka razy dziennie to jak u ludzi - lepiej i zdrowiej kilka razy mniejsze porcje niż dużo za jednym razem.
Jeśli chce się psa odchudzić i ma sporą nadwagę to karma Light może nie wystarczyć - wtedy konieczna dieta np. RC Obesity. I zero smakołyków, podjadania + dużo ruchu. Albo obciąć normalną karmę, a reszta tak samo: zero podjadania smaków + ruch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Tak sie zastanawiam tylko czym taki błonnik psi różni się od ludzkiego? I myśle że niczym bo przecież błonnik to błonnik, a może ten ludzki jest tańszy? Wiem że są takie dla ludzi to może warto sprawdzić czy taniej nie wychodzi.
[/quote]
Nie wychodzi taniej..:shake: ja piję z mlekiem Betaven i jest on dwa razy droższy. One się na pewno różnią tym, że ludzki jest bardziej 'dopracowany', mocniej zmielony, no a ten psi (buraczany) nie ma np. zniwelowanego zapachu, bo psiakom to nie przeszkadza, za to ma dobrą wchłanialność i coś tam jeszcze..:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jakby ktoś chciał przemyśleć, spróbować ten błonnik, to ja mam jednak niespodziankę.. Firma, która go robi/produkuje zgodziła się zrobić dla dogomanii [B][I]'lipiec bez kosztów przesyłki'[/I][/B]
[I][B].[/B][/I] Kto chce spróbować i zamówić i powoła się na dogo, będzie zwolniony z płacenia za przesyłkę.Ma się te znajomości...[B][I] :cool1:[/I][/B]
[/quote]
Jesteś genialna! :Rose:
Chyba się skuszę. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Jesteś genialna! :Rose:
Chyba się skuszę. :cool3:[/quote]
Ja nie żałuję :) co prawda, z wetem 'moim' właśnie dziś skończyłam :diabloti: ale faktem jest, że jemu się działanie błonnika bardzo podobało ;) i te psiaki, były żywym dowodem na skuteczność.
aż nowego się spytam, czy próbował.
Ty swoim gotujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ja nie żałuję :) co prawda, z wetem 'moim' właśnie dziś skończyłam :diabloti: ale faktem jest, że jemu się działanie błonnika bardzo podobało ;) i te psiaki, były żywym dowodem na skuteczność.
aż nowego się spytam, czy próbował.
Ty swoim gotujesz?[/quote]
Prawdę mówiąc kiedyś gotowałam non stop, ale teraz mam już mniej czasu i przerzuciliśmy się na suchą, gotuję też, ale nieco rzadziej.
Ale jak będzie trzeba to wrócę do gotowania. No chyba, że sypnę tego błonnika do miski z suchą i sprawdzę, czy Gingerka będzie jeść. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edit_f']przepraszam za takiego małego offa.. małego, bo to kocięta :)
to moje malutkie tymczasy, które szukają domków.. [/quote]

W sprawie czarnej kotki pisz do ayla1. Przywłaszczyła sobie kotkę którą powierzyłam jej czasowo :x:zly7: i teraz brakuje czarnej kotki dla osoby która była na nią zapisana.

Link to comment
Share on other sites

czy jest tu ktos kto mi moze pomoc tzn doradzic co mam zrobic,bo moja sunia przylepka o 1 godz w nocy szczeka zeby dostac jesc dostaje karme trovet mobility to jest na stawy.szczeka cały czas a jak dostanie jesc to jest spokoj ,co mam robic i jeszcze sunia szczeka a sopel wyje o 1 00 w nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']czy jest tu ktos kto mi moze pomoc tzn doradzic co mam zrobic,bo moja sunia przylepka o 1 godz w nocy szczeka zeby dostac jesc dostaje karme trovet mobility to jest na stawy.szczeka cały czas a jak dostanie jesc to jest spokoj ,co mam robic i jeszcze sunia szczeka a sopel wyje o 1 00 w nocy.[/quote]
A ile razy dziennie ją karmisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']raz rano o 5 ale chciałbym o usmej[/quote]
No to nic dziwnego, że 20 godzin później jest głodna.
Rozłóż dzienną dawkę jedzenia na 2 posiłki (rano i wieczorem), a zobaczysz, że przestanie Cię budzić. :cool3:

A dlaczego dostaje jeść aż tak wcześnie, o 5 rano? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']No to nic dziwnego, że 20 godzin później jest głodna.
Rozłóż dzienną dawkę jedzenia na 2 posiłki (rano i wieczorem), a zobaczysz, że przestanie Cię budzić. :cool3:

A dlaczego dostaje jeść aż tak wcześnie, o 5 rano? :-o[/quote]

niewiem,sprubuje dzienna dawke rozłozyc tak jak napisałas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']To daj jej już dzisiaj ten posiłek, ale rano jak bedziesz mógł to daj dopiero o 8 i drugi posiłek o 8 wieczorem. Najlepiej karmić psy 2 razy dziennie, co 12 godzin. ;)[/quote]

teraz jej dałem o 1 w nocy,nie wytrzymałbym znimi do 8 rano jak by szczekała a sopel wył

ona w schronisku wazyła 13 kg,teraz musi schudnac do 10kg



drugi raz jej dałem o 5 rano strasznie szczekała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']W sprawie czarnej kotki pisz do ayla1. Przywłaszczyła sobie kotkę którą powierzyłam jej czasowo :x:zly7: i teraz brakuje czarnej kotki dla osoby która była na nią zapisana.[/quote]

dziękuję za info :p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]ZAPRASZAM NA BAZAREK: II EDYCJĘ BAZARKU Z KOSZULKAMI Z PSIAKIEM :p[/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-unikalne-koszulki-z-psiakiem-ii-edycja-na-krakow-do-31-viii-142229/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']dziewczyny,jest nastepna bida na stacji bezynowej kolo giełdy kwiatowej,czarny piesek z siwa brudka,dostał wode od pana ze stacji do picia,mowiłem zeby do schroniska zadzwonił ,odpowiedział mi : eee moze se pojdzie ,szkoda psa ,fajny słodziak ,daje sie głaskac.[/quote]
w poniedziałek będę tam koło południa, mogę nakarmić, zrobić zdjęcia... mogę gdzieś go podrzucić (w zakresie dojazdu komunikacji miejskiej tylko)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...