Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Asior']eh kochana.. jak byś wiedziała jak mi się za toin dostało, to byś inaczej mówiła.. Przez to wszystko odechciewa się pomocy psom!!!!!!!! :angryy::angryy::angryy:[/quote]

Oj :crazyeye: ,ale co się stało?
Byłam tam wiele razy (kot chorował przewlekle),rozmawiałam często z innymi klientami z kotami/psami,zawsze było naprawdę ok,choć kolejki-wiadomo :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']do osy napisalam ,kociego swiata nie moge znalesc :shake:[/quote]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-dramat-zlikwidowana-pseudohodowla-pekinczykow-pomozcie-134056/"]Tu[/URL] jest główny temat tych pekińczyków z pseudohodowli, które przejął KŚ. Nie wiem czy to jakoś pomoże...

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę , jeśli ktoś z krakowskich wolontariuszy byłby w hotelu w Lednicy górnej u Pana Tomka to zerknijcie proszę na naszego Brysia, czy wszystko w porządku. Wiem , że macie swoich podopiecznych i czasu na spacer nie znajdziecie ale tylko zerknijcie. Był w zaraz w pierwszym kojcu przy wejściu, nie wiem nie został przeniesiony do innego..
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/brysio-po-operacji-musial-wrocic-do-schroniska-pilnie-dt-zbieramy-na-hotel-142135/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Właścicielka poszukuje 16 letniej suczki średniej wielkości,beżowo-brązowej, podpalanej. Zaginęła na terenie Swoszowic 27.07.09. Może będę mieć zdjęcia.[/quote]

[IMG]http://img515.imageshack.us/img515/766/zdjcie0128.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']do osy napisalam ,kociego swiata nie moge znalesc :shake:[/quote]
Tu masz stronę Fundacji KŚ - najlepiej zadzwoń...
[URL="http://www.kociswiat.org.pl/?ac=contact"]fundacja azylu koci swiat[/URL]

Na dogo Kasia Strzelecka ma nick: koci-świat...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4396.html"]Dogomania Forum - Zobacz Profil: koci-świat[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Jezeli masz takie mozliwosci to prosze zadzwon ,pekinka jest na c 3 i penie zginie marnie bez pomocy :shake:[/QUOTE]

Poproszę o więcej danych psiaka, wiek i co mu dolega poza ślepotą.. zadzwonię do P. Krzyzanowskiej...

[quote name='blonditipsy']Oj :crazyeye: ,ale co się stało?
Byłam tam wiele razy (kot chorował przewlekle),rozmawiałam często z innymi klientami z kotami/psami,zawsze było naprawdę ok,choć kolejki-wiadomo :roll:.[/QUOTE]
nieee, nie w krakvecie mi się oberwało a w schronisku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj porozmawiam z Kasią - naszą szefową.
Jeśli tylko będzie taka możliwość (i potrzeba bo jak czytam może znajdzie pomoc na miejscu) to mała mogłaby do nas przyjechać.
Byłaby konsultowana i ew. operowana u dr. Garncarza.
Jak tylko uda mi się złapać Kasię to napiszę konkretnie co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sunia znajdzie opiekę na miejscu to super a jeśli nie to oczywiście nie zostawimy jej bez pomocy.
Zostaje kwestia transportu z Karkowa do Warszawy - ponieważ jest to czas urlopowy Kasia nie bardzo może po nią pojechać - ma więcej zajęć.
[B]Foksia i Dżekuś[/B] to czekamy na decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Poproszę o więcej danych psiaka, wiek i co mu dolega poza ślepotą.. zadzwonię do P. Krzyzanowskiej...


dzieki juz nie ma potrzeby ,zadzwonila Beatka Dz. do pani prezes Osuch i maja cos rdadzic ,na razie nie ma tymczasu u magdy bo ma wszystko zapchane . Pan Kierownik mowil dzisiaj do mojej zanjomej ,zeby sie nie martwic ze na tym boksie sa raczej strsze suczki ale dobrze by bylo ja wyciagnac ,jednak najwazniejsza jest konsultacja okulistyczna.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Jeśli sunia znajdzie opiekę na miejscu to super a jeśli nie to oczywiście nie zostawimy jej bez pomocy.
Zostaje kwestia transportu z Karkowa do Warszawy - ponieważ jest to czas urlopowy Kasia nie bardzo może po nią pojechać - ma więcej zajęć.
[B]Foksia i Dżekuś[/B] to czekamy na decyzję.[/QUOTE]

Zdjecia suni zrobie w niedzile bo w ta nie robilam bo balam si ja wycignac zeby potem ja inne nie zgryzly ale podobno sa tam lagodne suczki (taka dzisiaj informacja dostalam) Bardzo prosze jak beda zdjecia o pomoc w szukaniu domkow ,
nie wiem kiedy ale byc moze pomoc nadejdzie jednak z Krakowa ,chociaz wiem ze czas tutaj odgrywa duza role ale niestety ja nie mam mozliwosci jazdy do warszawy juz nie wiem kiedy wszysko poskladc tutaj na miejscu ,wlasnie wrocilam z wizyty przedadopcujnej , calymi tygodbiamy jezdze do hoteli i na sprawdzanie domkow ( a to tez wazne bo oprocz przedadopcyjnych robie wizyty psow ktore wyszly ze schroniska ,a wszyscy wiedza ze nie zawsze w dobre rece), w niedzile schron i juz mąz mnie chce wymeldowac. :shake:Dotego wszystkiego [racuje poza krakowem ,nie ma na dzien dzisiejszy urlopu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś'][B]niestety nikt z ogloszenie o Misie nie chcial pomoc pekince [/B],ona w schronisku zginie marnie:placz::placz:moze ktos ma jakies namiary na dziewczyny zajmujace sie pekinkami zanim bedzie zapozno ,slepy pies z choroba oczu na ogolnych boksach:placz::placz:[/quote]

a w ogóle zadzwonił ktoś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a w ogóle zadzwonił ktoś?[/QUOTE]

Tak 3 osoby ,jedna chcialy tylko Misie , ze taka biedna ,zaproponowalam jednej pani sare od Agag bo chciala suczke wieksza i mloda bo niedawno przezyla smierc swojego psa ,umowila sie nawet z Martusia ze przyjedzie ale nie przyjechala i nie zadzwonila ,druga pani z Tarnowa powiedzila ze przyjedzie do Krakowa i obiecalam ze pojezdzimy po hotelach ale moze przyjedzie do schronu bo chce zobaczyc moona na ktorego wpalacla grosza i jeden pan ktory zaadoptowala odemnie rok temu sarunie i tez chcial pomoc ale obiecal ze cos wpalci na Misie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A na jak dlugo ten tymczas ? nie przeczytalam wszystkiego, czy jest juz ds dla niej i chodzi o przetrzymanie przez jakis czas ?[/quote]

nie, ds ma kotka dla ktorej byl watek
ta koteczka zostala dopiero co znaleziona na ulicy i wroci tam, bo nie ma gdzie jej tymczasowac :-(:-(
potrzebny tymczas do momentu znalezienia domku, czyli termin nieznany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Jeśli sunia znajdzie opiekę na miejscu to super a jeśli nie to oczywiście nie zostawimy jej bez pomocy.
Zostaje kwestia transportu z Karkowa do Warszawy - ponieważ jest to czas urlopowy Kasia nie bardzo może po nią pojechać - ma więcej zajęć.
[B]Foksia i Dżekuś[/B] to czekamy na decyzję.[/quote]
Osa okazuje sie ,ze u nas moga byc klopoty z znalezieniem funduszy na ewn.opercje ,czy mozemy liczyc na wasza pomoc .:modla::modla:jezeli sunka by potrzebowala tej operacji?
jedna z moich przyjaciólek zobowiazala sie zawiec pekinke do Warszawy :roll:
na razie czekamam na odpowiedz czy mozemy sunie wycignac ze schroniska na konsultacje bo niestety nie mamy jej za co ,a ni gdzie dac.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście.
Przyjmiemy ją w każdej chwili -tak czy tak będzie konsultowana okulistycznie u dr. Garncarza świetnego specjalisty - wyciągajcie ją jak najszybciej
Na PW podam kontakt do Kasi to umówicie się konkretnie gdzie Kasia ma odebrać małą.Tylko dostarczcie ją do Warszawy bo u nas teraz z transportem klapa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Zdjecia suni zrobie w niedzile bo w ta nie robilam bo balam si ja wycignac zeby potem ja inne nie zgryzly ale podobno sa tam lagodne suczki (taka dzisiaj informacja dostalam) Bardzo prosze jak beda zdjecia o pomoc w szukaniu domkow ,
nie wiem kiedy ale byc moze pomoc nadejdzie jednak z Krakowa ,chociaz wiem ze czas tutaj odgrywa duza role ale niestety ja nie mam mozliwosci jazdy do warszawy juz nie wiem kiedy wszysko poskladc tutaj na miejscu ,wlasnie wrocilam z wizyty przedadopcujnej , calymi tygodbiamy jezdze do hoteli i na sprawdzanie domkow ( a to tez wazne bo oprocz przedadopcyjnych robie wizyty psow ktore wyszly ze schroniska ,a wszyscy wiedza ze nie zawsze w dobre rece), w niedzile schron i juz mąz mnie chce wymeldowac. :shake:Dotego wszystkiego [racuje poza krakowem ,nie ma na dzien dzisiejszy urlopu :shake:[/QUOTE]
Posiadam tylko jedno zdjęcie suczki,więcej będziesz musiała Beatko zrobić w niedzielę.Myślę że można je wykorzystać do ogłoszeń,bo szkoda każdej minuty.Jeżeli potrzebujecie w pełnym wymiarze to proszę o adresy email na moje PW.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/168/d44372e561f23aeamed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Oczywiście.
Przyjmiemy ją w każdej chwili -tak czy tak będzie konsultowana okulistycznie u dr. Garncarza świetnego specjalisty - wyciągajcie ją jak najszybciej
Na PW podam kontakt do Kasi to umówicie się konkretnie gdzie Kasia ma odebrać małą.Tylko dostarczcie ją do Warszawy bo u nas teraz z transportem klapa.[/QUOTE]

sory ale najpierw przeczytalam pw ,wiec juz wiem ,ze mam zadzwonic do Kasi i sie umówic .Zadzwonie jutro do Beatki kiedy ewn. bedzie mogla jechac i zaraz dzwonie do kasi .wielkie dzieki :multi::multi:

S:Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Co z kicia ?[/quote]

kicia Tundra pojedzie jutro do potencjalnego domku, jeżeli wszystko tam będzie ok, to tam zostanie
jeżeli nie (odpukać), to jest opcja przyjazdu do krakowa na DT.... miejmy nadzieję, że nie będzie trzeba
była bardzo spragniona i bardzo głodna, ale poza tym chyba zdrowa

dziękuję za pomoc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala']Posiadam tylko jedno zdjęcie suczki,więcej będziesz musiała Beatko zrobić w niedzielę.Myślę że można je wykorzystać do ogłoszeń,bo szkoda każdej minuty.Jeżeli potrzebujecie w pełnym wymiarze to proszę o adresy email na moje PW.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/168/d44372e561f23aeamed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Ali na razie czekam do jutra ale moze poczekamy jak bedzie widomo co z tymi oczkami ?
dzieki za zdjecia.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...