Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='AgaG']jakoś to będzie:lol: choć z kasą nie jest dobrze... ale zawsze jakoś to było:cool3:[/quote]
:) Cieszę się, że mnie samej nie zostawicie:) Jakby coś, dałam p. Tomkowi na początku 50 zł za Benusia.
Jest tak zimno, a on ma krótką sierść! Włosy w głowy rwę, jemu tak bardzo dom jest potrzebny! On kocha towarzystwo ludzi:-( Jest tam taki smutny!:( ŁEE

Link to comment
Share on other sites

moi sasiedzi tez wypuszczaja psa luzem... mieszkaja na 3 pietrze, pies zlatujei sie drze pod drzwiami moich rodzicow na parterze zeby go ktos z klatki wypuscil (bo nie laska zejsc), wkurza Borysa ktory caly czas szczeka na niego. potem jak sobie pol godziny polata po osiedlu wraca pod klatke i znowu szczeka zeby go ktos do klatki wpuscil. z klatki wchodzi i wychodzi z kims przy okazji. niby 21 wiek :shake: najgorsze ze on lata po parkingu, juz pare razy zabilo tam zwierzaka

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][COLOR=black]I co ja mam zrobić? Marze o kocie perskim - mogłabym je zabrać, ale dopiero za trzy tygodnie jak wyremontuje górne pomieszczenia u rodziców.. Czy ktos moze zabrać koty na DT na chwile chociaz? Błagam[/COLOR][COLOR=black]..:placz::placz:[/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=red][COLOR=black]I z rozmnazaniem też nie wiadomo jak...[/COLOR]

[B][B]Dziewczyny od kotów - błagam - pomózcie, bo ja nie zasne!!![/B][/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]Znalazłam na miau taki anons ksery [/COLOR][/B]






[B]RUDY i BIAŁY PERSIK – Kraków – BARDZO PILNE!!![/B] (nr 1056 Województwo:[B] małopolskie[/B]2007-12-20[CENTER][URL="http://miau.pl/adopcje/ogloszenia/pics.php?u=brak.gif"][IMG]http://miau.pl/adopcje/ogloszenia/zdjecia/brak.gif[/IMG][/URL]W krakowskim schronisku przebywają dwa rasowe perskie koty. Ich właściciele wyjechali za granicę. Jeden kot jest rudy, drugi biały.[/CENTER]





[CENTER]Biedactwa bardzo źle znoszą schronisko! Proszę - niech je ktoś zabierze do domu ........[/CENTER]

[CENTER]Kontakt: Ksera
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 0668 390 390[/CENTER]

[CENTER][quote] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB'][CENTER][COLOR=red][COLOR=black]I co ja mam zrobić? Marze o kocie perskim - mogłabym je zabrać, ale dopiero za trzy tygodnie jak wyremontuje górne pomieszczenia u rodziców.. Czy ktos moze zabrać koty na DT na chwile chociaz? Błagam[/COLOR][COLOR=black]..:placz::placz:[/COLOR][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=red][COLOR=black]I z rozmnazaniem też nie wiadomo jak...[/COLOR]

[B][B]Dziewczyny od kotów - błagam - pomózcie, bo ja nie zasne!!![/B][/B][/COLOR]
[/quote] holender, nie mogę pomóc, maluch, który jest u mnie na leczeniu i rehabilitacji z tego powodu jeszcze nie został zaszczepiony nawet raz:shake: (abstra***ąc od aktualnego stanu zakocenia). AniaB, zapytaj może Miuti albo Mrauliny. A może mar.gajko ma jakiś tymczas na czarną godzinę schowany w rękawie?



a w związku ze Świętami i zbliżającym się Nowym Rokiem życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i radości, tymczasowym zwierzakom wspaniałych domów, tymczasowym opiekunom wytrwałości i wiary, że to co robią jest warte więcej niż wszystkie pieniądze świata a dla zwierzaków, którym pomagacie jesteście najważniejszymi osobami. Niech dobro, którym obdarzacie na co dzień, powróci do Was z wielokrotną siłą:tree1:

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze zwracajcie uwage,przy wlocie na Wielicka podobno od 2 dni blaka sie pies w typie wyzla niemieckiego szorstkowlosego,jest wycienczony,lezal dzis na chodniku...przy probie jakiegokolwiek zblizenia ucieka:(trzeba uwazac bo trzyma sie ulicy:(strasznie biedny.....nie udalo mi sie go zlapac....uciekl w str pola

Link to comment
Share on other sites

BłAGAM O POMOC W ZNALEZIENIU PLATFUSOWI NOWEGO DT

[url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9172430#post9172430[/url]

nie wiadomo kiedy bedzie trzeba go zabrac :shake: , z obecnego DT, byc moze juz dzis , za jakas godzine powinnam to wiedziec . (psy niestety ciągle sie gryzą )

Anashar jest na razie odcięty od neta, rozmawiałam z nim przed chwilą przez tael .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Po leczeniu Flapa u mnie w kasie nie ma nic... a bez pomocy oli byłaby katastrofa... a teraz podaję długi hotelowe: [/COLOR]
[COLOR=red]Miodunka: 330, Bono policzyłam do KOŃCA ROKU włącznie jeszcze dopłacić trzeba 135 i za Murzynka dopłata to 60 525 by było wszystko uregulowane razem 525:-(:-([/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Persy zagospodarowane. Nie denerwujcie się. Są bezpieczne.

Jestem dziś w Krakowie, jutro znowu wyjeżdżam żeby wrócić na Sylwestra.[/quote]

[B]Mraulina[/B] :loveu:- ja pisałam do ksery sms, ale nie otzrymałam zadnej informacji.. Próbowałam tez dodzwonic sie do wetki schroniskowej (p. Sabiny) ale tez bez skutku..
Cudnie ze persiki juz poza schronem:multi:

CZy kociska bedą do adopcji, czy juz mają domek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][COLOR=red]Po leczeniu Flapa u mnie w kasie nie ma nic...[/COLOR][COLOR=red]:-(:-([/COLOR][/quote]

Aga, skontaktuj się z Karolinką, ma dla Ciebie 50 zł - może przeoczyłaś poniższy wpis :) To niewiele, ale w styczniu znowu coś podeślę.

[quote name='karusiap']dzis przyszlo mi 100 zl od [SIZE=3][B]elik-[/B][/SIZE][SIZE=2]dziekujemy serdecznie!!:loveu::loveu:mam je rozdzielic,wiec polowe chce dac na ostatnie bidy,mysle,ze z Agata spotkam sie wczesniej jakos wiec przekaze jej ,ostatnio robila wiele badan Mrowce wiec bedzie jak znalazl:)[/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Czy ktos mógłby pożyczyć klatkę kennelową, dla dużego psa (nie wiem czy są różne rozmiary :oops:) na kilka dni??[/quote]

Jeśli sprawa aktualna to ja mam wielką kennelówkę tylko ktoś musiałby ją ode mnie zabrać - mnie ona do samochodu nie wejdzie i jest ciężka - waży ok. 20 kg więc nie łatwo ją taszczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Jeśli sprawa aktualna to ja mam wielką kennelówkę tylko ktoś musiałby ją ode mnie zabrać - mnie ona do samochodu nie wejdzie i jest ciężka - waży ok. 20 kg więc nie łatwo ją taszczyć.[/quote]
weszka, bardzo dziękujemy, klatka już nie będzie potrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj na Prądniku Czerwonym został znaleziony wilczurek młody. Pan który go znalazł jest klientem doktora Słowińskiego i tak się skontaktował ze mną. Psiak dostał surowicę i rano pojechał do hotelu. Może ktoś go szuka? Lupak o niego pytała, więc może psiak ma wątek? jak nie t trzeba by foty mu zrobić...

Link to comment
Share on other sites

ważna prośba: bardzo potrzebne są osoby, które mogłyby dowozic psy z hotelu na program (trzeba wyjechac z Krakowa około 16w czawrtek by zdążyć na 18 na krzemionki 30 i potem mogłyby po programie po 20 psy odwozić? Kto pomoże? ustalmy dyzury na najbliższy miesiąc, także gdy chodzi o trzymanie psów w aucie i na wizji. chodzi o trzymanie psów, bo ja stale jeżdżę z psami i padam,,, tym bardziej, że na mnie są stale telefony które non stop dzwonią w sprawie psów..:roll:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...