Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='Korenia']Dla formalności Magda idzie sprawdzić chipa, ale to on. Ucho charakterystycznie udziabne, nóżki i brwi (jedna wyżej druga niżej) świadczą, że to on :)[/QUOTE]
Kochani!! to jest mój Filip jestem tego pewna, był u mnie przez cały rok! Boże jak sie cieszę!!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuna']Kochani!! to jest mój Filip jestem tego pewna, był u mnie przez cały rok! Boże jak sie cieszę!!!!!!!!:multi:[/QUOTE]
Świetnie!!!! :)

Już drugi raz Magda zgarnęła z drogi psa i drugi raz okazuje się, że to zguba! Ostatnio znalazła Jamnika, a teraz Filipa :)!

Link to comment
Share on other sites

Na razie szukam naszej wrocławskiej zguby ;) Tak naprawdę to trzeci pies zagubiony, jaki mi się trafił, bo jeszcze był Daktyl- Hugo z naszego schronu ;)

Fakt, to na pewno Filip, chociaż chipa nie udało sie odczytać (jeszcze sprawdzę jutro w schronie, bo tam jest bardzo dobry czytnik). Nawet chore serduszko się zgadza (wetka go osłuchała). Ale najbardziej charakterystyczne jest ucho ;)

Link to comment
Share on other sites

ponieważ ostatnio skończyło się kilka bazarków, wkleję i tu rozliczenie:

zrobiłam zakupy żarełka dla psio-kociej bandy. Część dla Nestorka została pokryta z jego "prywatnego" bazarku, reszta została pokryta z dwóch bazarków na tymczasy:
część z tego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228243-ZAKOŃCZONY!!!-Ciuszki-L-XL-na-bdt-ulvhedinn/page4[/URL]
i trochę z tego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228138-***KONIEC-ROZLICZAMY-szlafroczki[/URL]

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9752/nestorek.jpg[/IMG]

z obu bazarków uzbierało się 130zł, zakupy kosztowały 96,14zł czyli zostało[B] 33,86zł [/B]do przelania na konto ulv

dodatkowo z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228377-KONIEC-rozliczam-perfumy-srebro-itp-na-bdt-ulvhedinn-do-27-06-23-00/page3[/URL] uzbierało się [B]165zł :)

[/B]czyli w sumie 198,86 - przelewam więc 200zł dla równego rachunku

ulv, potwierdź proszę jak dojdzie

Link to comment
Share on other sites

kolejny tymczasowicz:[quote name='terierfanka']czy ktoś ma możliwość zaopiekowania się małym[B] kociaczkiem?[/B] ulv została właśnie uszczęśliwiona przez sąsiadów takim znalezionym "prezentem" - ma z[B] 3 tygodnie[/B], taki okruszek, ale [B]u ulvhedinn już nie ma gdzie szpilki wcisnąć[/B] :shake:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ulv, ciekawa jestem, czy udało Ci się "zdobyć" chiłkę z tego wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228963-cziłka-do-przygarnięcia-w-łodzi-PILNE[/url]!!!!!

Kociaczka nie mogę wziąć, mam kanarka luzem.

Link to comment
Share on other sites

Kotów mam po kokardki..... :(


Na dokładkę w czwartek łapałyśmy kotkę (razem z Terierfanka i okoliczna karmicielką), co do której było poważne podejrzenie, że jest chora. Ponieważ nie dała się wcześniej złapać na łapkę, ani siatkę, więc podałam jej w żarełku sedalin. Niestety zanim zadziałał do końca- nadciągnęła burza.... kotka zaczęła wiać w krzaki, a ja panice, że albo klapnie po sedalinie i niedaj Boże się utopi, albo przynajmniej będzie miała traumę - poleciałam za nia i złapałam ją w locie. Niestety resztką sił dziabnęła mnie w rękę. No i mam śliczne dwie dziury po kłach, całą łapę spuchniętą, biorę antybiotyk. Cuuudnie.

Link to comment
Share on other sites

A ja zrobię bazarek cegiełkowy dla Twoich tymczasów, podziwiam BDT i dopóki będę na dogo, to będę je wspierać! Może klub baloniarek by pomógł? Oni pomagają BDT.
Bazarek: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/229373[/url] :multi:

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, tylko u mnie w tej chwili jakaś czarna passa....

Misiek nie żyje :placz:
Na dziwny odgłos wczoraj wpadłam do kuchnu, Miś na podłodze, miał coś jakby atak padaczkowy, złapałam go w kocyk, zeby go do weta zawieźć i z Misiem w kocyku nawet do drzwi nie zdążyłam dojść......

Sabinie nasiliły się ataki- chyba przez te burze... Sabina źle reaguje na bardzo głośne dźwięki. Same ataki nie trwają długo, ale martwię się bo ostatnio w trakcie ataku rozcięła sobie nos, spadając - a jak wyjaśnić kotu, zeby nie właził na krzesła czy stół? Dobrze chociaż, że jej wyzej nie ciągnie.

A na dokładkę pralka dziś odmówiła współpracy- dochodzi do etapu wirowania i dalej d...a. Programator się nie przesuwa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Naprawdę bardzo mi przykro z powodu Miśka :(
Ulv, to ile ty masz tymczasów? Tzn. psów i kotów na tymczasie? ;)[/QUOTE]

Zmiennie, tzn zmienia się to z dnia na dzień. W zeszłym tygodniu było 14, teraz jest 9.... bo wczoraj do adopcji poszły dwa maluszki- buraski, chłopak i dziewczynka :) Czyli zostały do oddania szylkrecia i najmniejsza burasia. Poza tym do adopcji są: Niobe, Krakuska, Sabina i Pupus, oraz Maniek, Filip i Nestor.
Tyle, że obawiam się, że zmniejszenie zwierzostanu jest jak zwykle przejściowe......

Link to comment
Share on other sites

Niestety, teraz nawet nie ma co za bardzo ogłaszać psiaków, bo szanse na adopcje są znikome...
Porządnie za ogłoszenia trzeba się wziąć tuż po naszym zlocie, czyli pod koniec wakacji, wtedy coś ruszy...
Muszę zrobić porządki w piwnicy, bo gdzieś tam są akcesoria na bazarek dla Twoich tymczasowiczów...:)
Jaką karmę je Słowasia? Chodzi mi o nazwę, może gdzieś uda się zdobyć ją taniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...