Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

16 godzin temu, elik napisał:

Witaj :)

Wczoraj Ty u mnie, a dzisiaj ja u Ciebie z linkiem do bazeczku na fb organizowanym nie po raz pierwszy przez kochane dziewczyny Kama202 i cancer43.

Jak to zwykle u Nich fantastyczne fanty :)

Jeśli ktoś nie ma konta na F.B. mogę pośredniczyć w licytacji

Zapraszam. Część dochodu przeznaczona jest na futrzaki ulvhedinn

 

 

czy tylko mi link nie działa?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anica napisał:

Jasne ,że mają fantastyczne fanty! super, superowe!:extra:  Ulv też się przyłożyła( może raczej -dołożyła!):-P

Elik, może ja bym skorzystała z Twojej propozycji? ( jeszcze nie jestem na fb)

Anica, służę z przyjemnością.

Podaj jaki fant chcesz i ile za niego oferujesz i zalicytuję w Twoim imieniu :)

 

33 minut temu, Korenia napisał:

Mnie również nie działa link.

Nie wiem czemu, bo wklejony prawidłowo. Wkleję ponownie, ale cóś mi sie zdaje, że to zasada dogo zadziałała - nie wolno linków do innych stron wklejać. No ale spróbujmy :)

https://www.facebook.com/events/318991254911203/

EDIT

Teraz działa, ale nie gwarantuję, że to się nie zmieni :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, teresaa118 napisał:

zagladnelam na bazarek, moze cos uda sie mi wylicytowac, przesliczne szale, reszta tez nie od macochy

Aaaa, to witam Tereskę, która zalicytowała u nas szale :D. Będą jeszcze piękniutkie, złote kolczyczki od Ulv i trochę sreberka. Ale Danusia ma problem z netem...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Kama202 napisał:

Najwcześniej jutro jak Danusia znajdzie jakiś wolny komputer w okolicy :(

No to czekamy :)

Danutka, owocnych poszukiwań !

32 minut temu, teresaa118 napisał:

no to spokojnie czekamy, moze powieksze swoja licytacje

A co już licytujesz ?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anica napisał:

Elik jeszcze nawet nie dotarłam na bazarek! ale bardzo dziękuję za to ,że chcesz pomóc!buzki.gif

jak znajdę tylko chwilkę to oblecę bazarek, u mnie też link nie działał!

Ok :) Jak będziesz potrzebowała, to daj cynk na PW :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bazarek Kama & Company na Fb już się skończył. Trwają podsumowania i rozliczenia. Dzięki Waszej pomocy (Teresaa118, Marmosia, Dunaj, Magolek, Anecik, Maruda, Mała Mi, i wielu, wielu innych) przekażemy 2000zł do kliniki weterynaryjnej, w której zadłużenie ma Ulvhedinn. Dziękujemy za licytacje, często powyżej wartości fantów!

 

edit. Przepraszam, zapomniałam wpisać naszego Kochanego Duszka- Agę B. na dogo yazzi. I Dorotkę G.W.- Isadorę! Dzięki

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Kama202 napisał:

Bazarek Kama & Company na Fb już się skończył. Trwają podsumowania i rozliczenia. Dzięki Waszej pomocy (Teresaa118, Marmosia, Dunaj, Magolek, Anecik, Maruda, Mała Mi, i wielu, wielu innych) przekażemy 2000zł do kliniki weterynaryjnej, w której zadłużenie ma Ulvhedinn. Dziękujemy za licytacje, często powyżej wartości fantów!

Wspaniała wiadomość. Oddłużenie ulvhedinn u weta, choćby tylko w części, to ogromna pomoc dla bezdomniaków.

Wielkie, ogromne dzięki wspaniałe Dziewczyny  z%252520kwiatuszkami.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Podsumowując - w ciągu roku - po obecnym bazarku zadłużenie w klinice spada do ok 1800 zł (na poczatku zeszłego roku wynosiło ponad 7 tysięcy). Jednoczesnie w ciagu roku 2015 wydatki na weterynarzy, leki itd zwierzaków w moim DT to niemal 20 tysięcy!!!!! 

Jest to spowodowane tym, że niestety było troche bardzo ciężkich przypadków- Merlin, Puzzelka, Bisia, Bella, Świątka, Przerzeczynki, .... Mimo to udało się tak mocno zmniejszyć dług- dzięki organizatorkom bazarków, darczyńcom i wsparciu fundacji Koci Zakątek :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Bardzo prosze ulvhedinn o oczyszczenie skrzynki. Od tygodnia nie mogę ci wysłać pw, zakupiłaś na moim bazarku kaganiec.

doris66, wyślij do mnie, przekażę ulv

a tak na marginesie; wie ktoś jak wybiórczo usuwać wiadomości? bo widzę tylko opcję "opróżnij" i znikają wszystkie...

Link to comment
Share on other sites

34 minut temu, terierfanka napisał:

...

a tak na marginesie; wie ktoś jak wybiórczo usuwać wiadomości? bo widzę tylko opcję "opróżnij" i znikają wszystkie...

Pod każdym awatarkiem osoby biorącej udział w konwersacji jest kwadracik, który należy zaznaczyć,  gdy chce się usunąć daną rozmowę. Po prawej astronie pojawi się prostokąt z piktogramem kosza. Tam kliknij i po kłopocie.  Można wybrać kilka PW i skasować wszystkie za jednym kliknięciem.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Pod każdym awatarkiem osoby biorącej udział w konwersacji jest kwadracik, który należy zaznaczyć,  gdy chce się usunąć daną rozmowę. Po prawej astronie pojawi się prostokąt z piktogramem kosza. Tam kliknij i po kłopocie.  Można wybrać kilka PW i skasować wszystkie za jednym kliknięciem.

no właśnie u mnie tak to nie działa, może kwestia przeglądarki? mimo, że zaznaczam kwadraciki, żadna ikonka kosza po prawej się nie pojawia (przesuwam max w prawo, nic) dopiero jak kliknę na tytuł wiadomości, to ona otwiera mi się w większym oknie po prawej i wtedy jest opcja "opuść rozmowę" i kosz - wtedy mogę usunąć tę jedną, nie mogę kilku na raz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...