Jump to content
Dogomania

Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!


Zośka74

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pragnienie-Milosci']o matko, co znaczy "cena połówkowa na dwa"? :)[/QUOTE]

HHHaaaaahhaaaa... PÓŁKOWA :) nie POŁÓWKOWA :)
Sorry, zboczenie zawodowe .... taki skrót myslowy, żargon znaczy się :)
Półkowa, czyli taka jak na półce w sklepie, ew. w sprzedaży w internecie.
"Półkowa dzielona na dwa" - to 50% ceny sklepowej, czyli jej połowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Super. Ciesze się, że bazarek będzie zrobiony.

Czyli w sobotę nie idziemy łapać matki??[/QUOTE]

Właśnie co z łapanką, bo znajomi którzy chcą pomóc się dopytują, każdy sobie coś planuje........
Dziś o 7 chociaż zimno matka biegła cała zdyszana na działki jakby ją ktoś gonił, nie wiem o co chodzi, bo ona raczej powoli się przemieszcza jak jest sama.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w lecznicy z Otisem była Abra. Na kolejne trzy dni dostał leki i kroplówkę do domu. Dostał pozwolenie na dodatek mięsa (pierś z kurczaka) do ryżu z marchewką i siemieniem lnianym. Oczywiście nadal osłonowo jakiś lakcid, czy inny biotyk. Było by miło gdyby ktoś wspomógł nas jakimiś drobnymi zakupami (mięso, ryż, podkłady seni wszystko kosztuje) Ostatnio kupowała p. Jola. Ja niestety nie mam nawet jak się z domu ruszyć bo mam chore dziecko. Podkłady zamówiłam i są do odbioru, ale nie wiem kiedy będę mogła do Rembertowa po nie podjechać.

Link to comment
Share on other sites

Paula napisała, że z domu się ruszyc nie może, bo ma chore dziecko.

Ja jeśli dzisiaj zdążę, to podjadę do sklepu i kupię jakiś ryż i mięso.
Zawiozłabym to jutro rano jadąc do Warszawy.

Niestety nie mam jak kupic podkładów [SIZE=1](nie mam nawet za co :roll:, bo goła jestem finansowo).[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=2]Paula napisz gdzie te podkłady są do odebrania, może ktoś akurat będzie tamtędy przejeżdżać. [/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Wysłałam dzisiaj kilka próśb o wpsarcie.. niestety zero odzewu :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Łapanka mamusi została odroczona w czasie z powodów, o których pisałam wcześniej.
Za palmera trzeba zapłacić od razu. Jeśli ktoś ma wolne środki i sfinansuje tę operację - organizuję akcję.
Ps. Atomówka, postaram się dzisiaj przesłać zdjęcia na bazarek.

Otis chyba dał radę :)[/QUOTE]

pudelek Kajo ma trochę pieniążków tych u mnie na koncie z bazarku wirtualnego, będą potrzebne na koniec października, więc prawie na palmera starczyłoby, tylko musielibyście oddać pudelkowi na koniec października. Trzeba by było jeszcze pozostałe osoby zapytać o zgodę na wątku Kajo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']pudelek Kajo ma trochę pieniążków tych u mnie na koncie z bazarku wirtualnego, będą potrzebne na koniec października, więc prawie na palmera starczyłoby, tylko musielibyście oddać pudelkowi na koniec października. Trzeba by było jeszcze pozostałe osoby zapytać o zgodę na wątku Kajo.[/QUOTE]

Tripti, jako "osoba z watku Kajo" byłabym w stanie się zgodzić. Ale nie wiem, czy uda nam się te pieniądze zebrać... A jak nie będzie z czego oddac?

Póki co, zapraszam na bazarek dla geriatryków, którzy dokonują żywota pod opieką Vivy!
Mój pierwszy włąsnoręcznie stworzony bazarek...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215223-Poradniki-psychologiczne-i-odtwarzacz-DVD-dla-gromadki-staruszków-pod-opieką-VIVY[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Zawiozłam Pauli ryż i pierś z kurczaka. Niestety mięsa wystarczy na dziś i na jutro... od poniedziałku Otis nie ma co jeść, bo suchej karmy jeść nie może.[/QUOTE]

mógłby jeść suchą, ale tylko karmę Royal Canin gastro instentinal. Do kroplówki ciężko go było mi utrzymać i dostał chyba mniej jak było zalecone, ale je ładnie, wodę pije, więc chyba nic się nie powinno dziać. Metronidazol ma dopyszcznie, więc leki (choć mu baaardzo nie smakują) musiał łyknąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...