Jump to content
Dogomania

Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy


bea100

Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bochnar parę dni wcześniej czuł się na tyle dobrze, że szukał dotyku (nawet Ajlii go troszeczkę wyczesała), ale wczoraj (na zmianę pogody?) już sobie dotyku żadnego nie życzył. Nie wiemy, reumatyzm? Czy też dokuczało mu coś innego (kręgosłup?).
Ajlii mówiła mi dzisiaj, że Bochnar ma takie fazy- zależne od samopoczucia/bólu- raz lepsza a raz zła.
W każdym razie jak będzie brana krew przed operacją, zrobimy mu też badanie w kierunku reumatyzmu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']

Bea- jeżeli będziesz potrzebowała wsparcia finansowego to mogę wystawić np. bazarek ...[/QUOTE]
Magdyska25- dostałam fajne fanty od dobrych ludzi prowadzących hurtownię - na bazarek dla Bochnarka.

Link to comment
Share on other sites

Magdyska25- dziękuję Ci za przemiłą wizytę i czekam na bazarek dla Bochnarka :)

Bochnar- dzwonię tam regularnie- można powiedzieć, że z każdym dniem lepiej. Bardzo polubił też mamę Ajlii. Szuka kontaktu z człowiekiem i to mnie cieszy najbardziej, są momenty, że podchodzi i podstawia pupę do klepania. Czuje się też widocznie coraz lepiej.
Ajlii mówi, że to "bardzo grzeczny i posłuszny pies", do kobiet jakby mniej ale za to polecenia TZta Ajlii wykonuje natychmiast.
Ogródkowy zdecydowanie- uwielbia wygrzewać się na słoneczku na trawce. Jest tam taka plastikowa nowa buda, to Bochnar często do niej sobie wchodzi i bardzo ją lubi. Oczywiście- najlepsza na świecie jest jego kanapa...

Coraz ładniej też podobno wygląda- goście u Ajlii byli nim zachwyceni- Apsa- podobno masz nowe zdjęcie od Ajlii- czekam baaardzo...

Link to comment
Share on other sites

Syla- i my pozdrawiamy najcieplej :)

A oto sms jaki dostałam właśnie od Ajlii
pozwolę sobie i cytuję:
"Bochnar bawił się ze mną dziś zabawkami- próbował aportować i podskakiwać przed rzuceniem zabawki.
Był cały uśmiechnięty, domagał się pieszczot. Ciężko mu szła ta zabawa, bo łapy się uginały i ogólnie mało sprawny, widzi tylko zabawkę w powietrzu, a na ziemi nie bardzo potrafi złapać- ale najważniejsze, że chciał i naprawdę był przy tym zadowolony :). "

JAK WIDAĆ- KOLOSALNY POSTĘP!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy na ile słyszy i na ile widzi...ale wg Ajlii "jakby coraz lepiej" !!!
Nawet nie wiesz mała_czarna jaka to dla mnie radość móc przeczytać : "BOCHNAR SIĘ BAWI"...dopiero co się przewracał i nawet nie mógł się wysikać by w to nie usiąść...a teraz się bawi...no normalnie szok !

Link to comment
Share on other sites

Tutaj bazarek ogólny:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207543-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-BI%C5%BBUTERIA-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Bochnara-ju%C5%BC-w-DT-na-leczenie%21-do-17.05-g-20-00?p=16854004#post16854004"]http://www.dogomania.pl/threads/207543-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-BI%C5%BBUTERIA-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Bochnara-ju%C5%BC-w-DT-na-leczenie!-do-17.05-g-20-00?p=16854004#post16854004[/URL]

Zaraz wystawię kocyki (pomyślałam, że skoro jest ich 9 to można by je na osobnym bazarku wystawić ;) )\


EDIT:

Kocyki również wystawione:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207551-NOWE-KOCYKI-!!!-Bazarek-dla-Bochnara-ju%C5%BC-w-DT-na-leczenie!-do-17.05-g-20-00?p=16854385#post16854385[/url]

Także proszę o podbijanie, żeby jak najwięcej udało się sprzedać ;)

Link to comment
Share on other sites

Bochnar ma apetyt, troszkę się zaokrąglił nawet na boczkach. Prosi (sam!) PODSKAKUJĄC (!!!) o zabawę i rzucanie zabawek ale ich nie może zaaportować bo ich nie widzi jak spadną. Ale w ręce je widzi i znowu prosi...itd itd...najważniejsze, że SZUKA KONTAKTU i że CHCE się bawić.
Wczoraj- BIEGŁ !!! Kawałeczek ale nareszcie biegł a nie truchtał !
Dzisiaj obszczekał BASEM (dźwięcznym!) psa za ogrodzeniem co tam spacerował- zaczął bronić swojego terenu ;).

[U]Bochnarek ODŻYWA[/U]....dzisiaj w rozmowie Ajii parę razy użyła tego określenia...oj wielka to dla mnie radość !!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę!!! Tym bardziej, że w dniu adopcji tylne nogi całkowicie odmawiały posłuszeństwa.
Ale to już jest za nami. Na szczęście!

Wczoraj zrobiłam porządek w szafkach- trochę rzeczy się uzbierało. Dodatkowo dzisiaj odzyskałam część swoich książek, które chce wystawić dla Bochnara.
Postaram się w weekend porobić zdjęcia i zaraz po dwóch tych bazarkach wystawić swoje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']...Wczoraj zrobiłam porządek w szafkach- trochę rzeczy się uzbierało. Dodatkowo dzisiaj odzyskałam część swoich książek, które chce wystawić dla Bochnara.
Postaram się w weekend porobić zdjęcia i zaraz po dwóch tych bazarkach wystawić swoje.[/QUOTE]
Kochana jesteś, wielkie dzięki, a największe to to, że jesteś z nami i przy nas :)
Ale ja nie mogę na to pozwolić, na razie dajemy radę- jest tyle bied, które bez Twoich bazarków nie dadzą sobie rady...ale dzięki za serce dla Bochnarka!!!

Pięknie prowadziśz oba bazarki, cieszy mnie i ofiarodawcę, że mamy tam ruch w kocykach!

Bochnar nabiera sił, to najważniejsze. Jak tak dobrze idzie, to zapewne troszkę przyspieszymy to co trzeba (niestety jak najszybciej) zrobić i Bochnar pójdzie jeszcze na badania i potem- jak będzie ok- pod nóż. Może już nawet za tydzień?

Link to comment
Share on other sites

Bochnar, wybacz, że się wpycham ze sprawami niezwiązanymi z Tobą ;)

Zapraszam na bazarek dla 5 staruszków, zabranych z tego samego schronu, gdzie przebywał Bochnar:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207455-ODTWARZACZE-dvd-filmy-musyka-ksiażki-na-staruszki-do-27.05[/URL]

Łącznie brakuje już 760 zł deklaracji co miesiąc :(

Link to comment
Share on other sites

Bochnarek? Pod opieką mamy Ajlii na parę dni (Ajlii w W-wie na zabiegu z jedną ze swoich podopiecznych), czuje się coraz lepiej, tupta wszędzie sobie za Panią Mamą bo ją baaardzo polubił i to od pierwszego wejrzenia :)

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj deszcz u Ajlii na ogrodzie, przed deszczem był nieswój ale a jak lunęło, to nasz Bochnarek nie dał się odwołać z deszczu, bardzo mu odpowiada taki naturalny prysznic...;)
A poważnie- Bochnar czuł się nie za dobrze przed tymi nagłymi zmianami pogody/deszczem, on bardzo reaguje na zmiany pogody (zupełnie jak ja, w końcu też starsza pani hehe ;) )

Link to comment
Share on other sites

Magdyska25- dzisiaj Apsa odebrała ode mnie i ma Ci wręczyć na bazarek (zasponorowane przez dobrego człeka) dla Bochnarka kocyki (14szt tym razem)- to już ostatnie co były, znalazły się w kącie hurtowni jakimś cudem (więcej zapewne nie będzie).
Znowu Cię poproszę o szaleństwo kocykowe. Poprzednie super się sprzedają. Są i nawet te żółte.
Robota, znowu, przepraszam.
Jak znajdziesz czas plizzzz
Pomocy!!!
(Oj chyba się nie ucieszysz kochana...;) )

Link to comment
Share on other sites

Bochnar ma się dobrze (o ile to własciwe słowo w przypadku tak schorowanego psa), ale na pewno co dzień to lepiej.
Każdy najmniejszy postęp nas z Ajii cieszy. Każda ładnie zjedzona miska. Każdy dzień kolejny bez widocznego bólu.

Dzisiaj przyszedł preparat na rozbicie kamieni, to kuracja miesięczna. Na pewno konieczna. Nie wiemy, czy podawać z powodu spodziewanego terminu operacji? Bo może poczekać i zacząć podawać po? To zapewne znowu będzie z krwawieniem itd itd
Dzisiaj/jutro będzie konsultacja tel w tej sprawie i w sprawie operacji. Poprzednio wet chirurg się nie podjął z powodu tragicznego stanu psa.
Ale obowiązkowo przedtem trzeba najpierw zrobić USG (wet Marciński) i rozszerzone badanie krwi. Od wyników- wszystko właściwie zależy.


Cioteczki- szukam dobrego/poleconego weta operatora (trzeba się liczyć przy kastracji z usunięciem śledziony) w Łodzi. No i zęby przy okazji do roboty są.
To 30km od Ajii a duże miasto...
[U]Kto mógłby z dogo pomóc? Chodzi o Łódź. Do jakiej cioteczki mam napisać?[/U]

Link to comment
Share on other sites

No to dzisiaj była cała akcja...szukania Bochnarka...wszyscy szukali...wszędzie...w końcu? Odnalazł się dokładnie zagrzebany i smacznie śpiący w pościeli w sypialni Ajlii...no ładnie, ładnie, coraz ładniej... ;)

Apsa- dzięki za linka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...