Jump to content
Dogomania

Wandalka17

Members
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

About Wandalka17

 • Birthday 02/24/1991

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Wandalka17's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. A czy ktoś wie czy jest dystrybutor na terenie Tychów czy Katowic ???
 2. Po dwóch latach bracia wrócili z adopcji, są teraz w hotelu. Koszt miesięczny za dwa psy to 800 złotych miesięcznie, który spadł na jedną osobę prywatną. Dotychczasowa pomoc w sumie – 188 złotych jednorazówki. Dorzucisz złotówkę dla Paka i Astora? Wspomożesz jakkolwiek?

  http://www.dogomania.pl/threads/134003-Po-dwóch-latach-zwrot-bracia-wrócili-są-w-hotelu..potrzeba-800-zł.-proszę-o-pomoc

 3. Czy mógłby mi ktoś powiedziec ile bedzie wazyc szklanka Regala Active Bites ?? Byłabym wdzięczna .
 4. Witam Czy ktoś z Was karmił tą karmę ?? Dzisiaj wetka nam poleciła tą karme ze względu na dośc dużą nadwagę u mojego psa ( goldenka , prawie 3 lata ), która jest przyczyną kulawizny barkowej .
 5. :) Ja mam goldenke 2 letnią , tez moglibysmy wpasc na Muchowiec , ale mi pasuje bardziej niedziela :)
 6. Wandalka17

  Barf

  Moja nie może dostać powyzej 1 kg bo wtedy sie beczka robi .Zwłaszcza że ma duże tendencje do tycia jak to golden oczywiście . A jakby jadła te 3 kg to by z 50 kg wazyła jak nie więcej .
 7. Wandalka17

  Barf

  Moja dziś płucka wołowe dostała . Okropne to takie żylaste i gąbczaste .Wczoraj zjadła a dziś nie i tego pilnuje od 30 min . A propo tego kalkulatora to wpisałam wiek mojego psa czyli 1 rok i waga 32 kg to wyszło ponad 3 kg , a jak wpisałam 2 to 0,9 kg . Skąd taka rozbieżność ??? Wie ktoś ?? Sugerujecie sie tym , czy dajecie tak na oko ?/
 8. [quote name='Pinesk@']To ja poproszę ;)[/quote] Ja również dołączam się do próśb .
 9. Jak zamawiałam jakieś kilka miesięcy temu to był , a teraz nic na stronie nie jest napisane więc nie wiem jak mam to traktować . Ps Dystrybutora mam na tym samym os . 3 , 4 min drogi ode mnie . Tyle ze chyba ta pani na urlop wyjechała . Joma moge ci na priv przesłać maila do dystrybutora jak znajde .
 10. A co z dystrybutorem na Tychy , dalej prowadzi swoją działalność ??
 11. Wandalka17

  Barf

  Sara dzis ukradła kilo ryby smażonej mam nadzieje że nic jej nie bedzie . Złodziejka jedna , wystarczyła chwila nieuwagi no i prosze .
 12. Wandalka17

  Barf

  A ja dzisiaj nakupowałam Sarze serca indycze , płucka wołowe , kości cielęce i ogony wieprzowe . Serca to ona uwielbia ale zobaczymy jak bedzie z płuckami i ogonami .
 13. Wandalka17

  Barf

  A ja dzisiaj nakupowałam Sarze serca indycze , płucka wołowe , kości cielęce i ogony wieprzowe .
 14. Wandalka17

  Barf

  Martwi mnie jedna rzecz . Teraz sa takie upały a moja Sara pije bardzo mało pije góra ok 300 ml . Nic nie jadła wczoraj ,i nic nie piła . Normalnie przy BARFie to więcej pije a teraz prawie nic . Czym to może być spowodowane ???
 15. Mam problem ze swoją 1,5 roczną goldenką .Otóż ona bardzo mało pije , dzisiaj nie zjadła rano posiłku bo nie chciała , nic nie jadła takiego co zawiera dużo wody . Wypiła chyba z 200 ml wody , a wiadomo są upały i zawsze piła więcej . Jest karmiona BARFem ale nigdy tak mało nie piła :( Jakie mogą byc tego przyczyny .
×
×
 • Create New...