Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

Kiniu, przepraszam, że nie w temacie, chociaż... nad Tobą musiały podobne czarodziejskie, magiczne anioły czuwać ;)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232773-Anio%C5%82owo-bazarek-dla-podopiecznych-Ewy-Marty-do-dnia-9-pa%C5%BAdziernika-do-godz-19-00?p=19730054#post19730054[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Tatankas, masz zapchaną skrzynkę!

Kinio dostał 20zł od Magdy K. za ogłoszenia robione przez Tatankas :)
dziękujemy :)[/QUOTE]

Za mała ta skrzynka-Magda K to chyba Yana,albo jej znajoma,bo im robiłam ogłoszenia.Jeżeli tak to dziękujemy bardzo za nadpłatę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a tu historia 12letniego Juniorka spod Bydgoszczy, któremu nie udało się pomóc :( Juniorku, przepraszam... :(:(:(

[URL]http://tvnplayer.pl/programy-online/psie-adopcje-i-nie-tylko-odcinki,1035/odcinek-6,tragiczne-skutki-blednej-decyzji,S00E06,15365.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='olly']Kinio zjadł trochę, to nie jest do niego podobne, że nie ma apetytu. Trzeba będzie udać się do weta.

Kinio otrzymał 30zł od ludwa[/QUOTE]

Dziękujemy ludwa ;)


A Kiniu może po prostu nie ma ochoty jeść,moja staruszka też tak czasami miała,choć przy obecnym rudym żarłoku czasem o tym zapominam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']moze Kinio nie lubi niskiego ciśnienia


Tatankas jak przeliczę finanse , to będę prosić o ogłoszonka ...ale to tak pod koniec miesiąca tak że Kiniowi grosik wpadnie[/QUOTE]

Zrobię,co w mojej mocy,niestety a może i stety(zależy z której strony patrzeć)znalazłam pracę i w tygodniu mam bardzo mało czasu,zostają tylko weekendy,które nie zawsze mam wolne.Daj jednak znać,dla Kinia cosik się wymyśli ;)

Link to comment
Share on other sites

A nie byliście z Kiniem ostatnio gdzieś na łonie natury? Ja ma absolutną fiksację na punkcie kleszczy. Nasz Doktor twierdzi, że jak pies od miski odchodzi i nie chce jeść, trzeba biegiem zrobić badanie krwi, żeby wykluczyć babeszję. Parę razy już się nam udało dzięki temu uniknąć kroplówek, rozwalonej wątroby i niemałych kosztów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Zrobię,co w mojej mocy,niestety a może i stety(zależy z której strony patrzeć)znalazłam pracę i w tygodniu mam bardzo mało czasu,zostają tylko weekendy,które nie zawsze mam wolne.Daj jednak znać,dla Kinia cosik się wymyśli ;)[/QUOTE]

.........:calus:

a z pracy tylko się cieszyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...