Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

[quote name='olly']dziś zakupiłam Kiniowi Pratel (tabletki na odrobaczenie), zapłaciłam 20zł, za 2 tygodnie szczepienie.

Trochę obawiałam się,że Kinio po zimie straci formę, ale byłam w błędzie :) Śliska podłoga, kafelki to już nie przeszkoda dla niego :) Nie możemy doczekać się działeczki :)[/QUOTE]

Oj to nie tylko wy nie możecie doczekać się ciepełka,ja mam już po dziurki w nosie zimy i wiecznej choroby :placz:

Co dwa miesiące oskrzela (sierpień,październik,grudzień),w końcu lekarka podała mi trzymiesięczną kurację szczepionki w tabletkach,miała wzmocnić moje drogi oddechowe i wzmocniła,szkoda tylko,że teraz mam anginę :placz: :angryy:,od poprzedniej środy do niedzieli najmłodsza córa była chora z gorączką,od soboty do wczorajszego dnia,czyli wtorku średnia córa chorowała,a od dzisiaj choruję znowu ja i znowu najmłodsza córa,wszystkie trzy na antybiotykach,oprócz tego jelitówka z przedszkola przyniesiona i aby za nudno nie było właśnie trafiły mi się ciężkie dni(ciocia przyjechała)-szlag by trafił zimę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kiniuta dziękuje Alicji za przelew, dostał 20zł. Dziękujemy :) W przyszłym tygodniu ma szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym, zbadamy jeszcze mocz, tak profilaktycznie :)[/QUOTE]

Również dziękuję Alicji i zapisuję w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

Kinio już przed świętami miał szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciliśmy 65zł.
Ale co najważniejsze: Kiniuta zrobił taki "show" przed Kliniką, że doktor i Gosia (rehabilitantka) nie wierzyli, że to się dzieje na prawdę.:crazyeye::crazyeye: Kinio łaził bez przewracania się, zaczął biegać, pokonywał przeszkody, bez problemu podszedł pod podjazd dla wózków. Nie wyobrażam sobie, co to będzie, jak pojedziemy na działkę i będzie mógł ćwiczyć do woli!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kinio już przed świętami miał szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciliśmy 65zł.
Ale co najważniejsze: Kiniuta zrobił taki "show" przed Kliniką, że doktor i Gosia (rehabilitantka) nie wierzyli, że to się dzieje na prawdę.:crazyeye::crazyeye: Kinio łaził bez przewracania się, zaczął biegać, pokonywał przeszkody, bez problemu podszedł pod podjazd dla wózków. Nie wyobrażam sobie, co to będzie, jak pojedziemy na działkę i będzie mógł ćwiczyć do woli!!!![/QUOTE]

:klacz: Kiniucha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Kinio już przed świętami miał szczepienia p/wściekliźnie i chorobom wirusowym. Zapłaciliśmy 65zł.
Ale co najważniejsze: Kiniuta zrobił taki "show" przed Kliniką, że doktor i Gosia (rehabilitantka) nie wierzyli, że to się dzieje na prawdę.:crazyeye::crazyeye: Kinio łaził bez przewracania się, zaczął biegać, pokonywał przeszkody, bez problemu podszedł pod podjazd dla wózków. Nie wyobrażam sobie, co to będzie, jak pojedziemy na działkę i będzie mógł ćwiczyć do woli!!!![/QUOTE]

Ty już nam na wakacje rezerwuj coś tam w pobliżu,żebyśmy mogli was odwiedzić ;) A wydatki wpisuję w rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Ty już nam na wakacje rezerwuj coś tam w pobliżu,żebyśmy mogli was odwiedzić ;) A wydatki wpisuję w rozliczenie :)[/QUOTE]

joł Aduś, będę szukać, co byś w tym roku Kiniuchę odwiedziła i nas oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

Link na wątek Kinia:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205685-Bokser-KING-dostał-porsche-i-nogi-ruszyły-zbieramy-na-rehabilitację[/URL]!!!

banerek Kinia już podlinkowany,możeciesobie skopiować:


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/205685-Bokser-KING-dostał-porsche-i-nogi-ruszyły-zbieramy-na-rehabilitację"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL]










.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='olly']Wiecie, że minęły już 2 lata jak Kiniuta jest u nas :crazyeye::cool3:
a przeczytałam sobie wpisy z 13.04.11 i dobiło mnie jedno: wskazanie jednego z lek.wet: eutanazja. Palant!![/QUOTE]

wow....to ja za zdrówko wypiję i za kolejne lata :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']Wiecie, że minęły już 2 lata jak Kiniuta jest u nas :crazyeye::cool3:
a przeczytałam sobie wpisy z 13.04.11 i dobiło mnie jedno: wskazanie jednego z lek.wet: eutanazja. Palant!![/QUOTE]

Jeszcze raz wielkie dzięki dla ciebie Olu i dla Jacka,żeście przyjęli Kinia do siebie i daliście mu kochający domek:loveu: Lepiej trafić nie mógł i wiem,że to najlepsze 2 lata w jego życiu ,choć przeszedł tak wiele,to miał swoich kochających ludzi przy swoim boku :)

[quote name='Alicja']wow....to ja za zdrówko wypiję i za kolejne lata :drinking:[/QUOTE]

Ja już piję z sister to i za zdrówko wasze,Kinia,Wigora i Lunki też wypijemy ;)

[quote name='Nutusia']Palantami nie ma się co przejmować - kiedyś ich jeszcze "sprawiedliwość" dopadnie!

Kiniuś - STO LAT, STO LAT!!! :)[/QUOTE]

Oj dopadnie na bank :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu na działeczce:

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-v0B6ZVh1zqs/UXTkiZGMHXI/AAAAAAAABGQ/D96vnzzDzV4/s463/SDC17543.JPG[/img]

wiecznie mający coś do powiedzenie:
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-JSjUfAcQM6k/UXTkiY8YvII/AAAAAAAABEg/9ABBFeFsP8I/s617/SDC17544.JPG[/img]

siwek:
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-AvOoO8rN0cY/UXTkiavhtkI/AAAAAAAABEc/4NpQjZiWGE8/s617/SDC17545.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...