Jump to content
Dogomania

SHAGGY- (HANNIBALL) - husky skazany na śmierć !!! Potrzebna pomoc !


ares-ka

Recommended Posts

Do jednej z dziewczyn przyszedł taki mail:
"[I]pies ma może dwa trzy dni życia [/I][I]
pies pogryzł właścicielkę, nagle zrobił się taki, oczywiście baba twierdzi że nic mu nie zrobiła ale jaka jest prawda - pies nie powie[/I][I]
pies warczy ale merda ogonem, bierze jedzenie z ręki oczywiście przez kraty [/I] [I]
pies miał być dziś uśpiony ale nie został. Wyprosiłam kilka dni czasu ale w klatce metr na metr nie stanie mu się lepiej i teraz te warki to zwykły stres może być nie wiem. w schronisku nikt nie bedzie z tym psem pracował, nie da się [/I] [I]cholera szkoda mi tego psa, jest piękny[/I]"

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_dE5zQx9AtxM/TZ28ReIOGMI/AAAAAAAABso/oKNdXRo_Ars/hannibal.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_dE5zQx9AtxM/TZ28SAFnKhI/AAAAAAAABss/ICqey4nwRT4/hannibal_3.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_dE5zQx9AtxM/TZ28Sv39cdI/AAAAAAAABsw/KseyX3BuSZw/hannibal_2.jpg[/IMG]

Hannibal pogryzł właścicielkę. Jak dotkliwie? Nie wiadomo :shake:…nikt nie widział…dlaczego? Też nie wiadomo :shake:... pies, którego ludzie mieli trzy lata…ni stąd, ni zowąd…niby bez powodu…ugryzł


Ale decyzją właścicieli psiak trafił na 14 dniowa kwarantannę, po której miał zostać uśpiony :-(. Zdecydowali: już go nie chcą !!! Kwarantanna to klatka metr ma metr :crazyeye:, taka że ponoć pies nie mógł stać z całkowicie wyprostowanymi łapami , a wyglądem przypominająca konstrukcje z czasów inkwizycji . Jak dla jakiegoś ziejącego ogniem potwora. Najbardziej łagodny osobnik może w niej oszaleć, a co dopiero pies w typie husky/malamut z ogromną potrzebą ruchu…:shake:

Hannibla postanowiono uśpić!!! Psa, którego tak naprawdę nikt nie zdiagnozował, i nikt o nim nic nie wie? W ogóle o całej sytuacji niewiele wiadomo, ale chyba to sprawa grubymi nićmi szyta…:shake:

Tak czy siak, wczoraj pies opuścił klatkę i trafił na hotel. Tam się go poobserwuje i zobaczy jak to z nim jest…

Ale…jak wiadomo Hannibal o siebie nie zadba . Potrzebuje na opłatę, kastrację, karmę…Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu Hannibala na hoteliku !!!. :-( To była jego jedyna szansa !!! :-(.

Fundacja pomocy zwierzętom CHOW-CHOW
ul.Parkowa 29
21-100 Lubartów
konto:
21 8707 0006 0004 8738 2000 0001
[B]Koniecznie z dopiskiem: HA – Hannibal

[/B]Konto Hannibala
Wpływy:
Dominika S. 30,00 -bazarek mimi
Kamila G. 50,00 -bazarek mimi
Aneta K. 20,00 -bazarek mimi
Małgorzata P. 30,00
Renata N. 30,00
Jolanata G.K. 100,00
Ewa P. 50,00
Aleksandra W. 50,00
Jolanta R. 30,00
Henryka G. 30,00 (henikar)
Joanna B. 30,00
Olga W. 20,00
Dominika S. 50,00
Marzena W. 50,00
Katarzyna P. 24,00
mimi 30,00
kaskadaffik 60,00
Daria G. 57,64
Elizabeth P. 100,00
Ilona J. 50,00
Ilona J. 50,00
Bazarek 231,50
Filmy 85,00
Robert L. 10,00
Bazarek Inarii 569,00
poza bazarkiem 20,00
bazarek madziak 155,00
Kamil P. 15,00
Weronika D. 50,00
Razem 2077,14 (wpłaty do 31.08.2011)


Wydatki:
transport 130,00
Hotel 500,00
prowizja 15,00 (przelew zagraniczny)
hotel 250,00 czerwiec
kastracja 150,00
hotel 250,00 lipiec
hotel 250,00 sierpień
hotel 250,00 wrzesień
hotel 250,00 pazdziernik

Razem 1545,00

Saldo: 282,14


Dziękujemy Wszystkim ogromnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja jestem, Hanibalku trzymaj sie , bede zagladac do chłopaka, na razie nie wspomoge finasowo bo sama mam agenta z wyrokiem,moge porozsyłać watek na razie, dobrze ze Hanibal juz w hoteliku, w tej klacie wygladał okropnie!!! trzymam kciuki za Was!!!!! :kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję hankasanok :) rozsyłaj wąteczek, rozsyłaj :)

Zgadza się, że z tą klatka to porażka. Wyobraź sobie że pies nauczony czystości musi w tej ciasnocie załatwiać swoje potrzeby, i siedzieć w tym. Nawet normalnemu szajba odbije.

Link to comment
Share on other sites

Na razie ponoć nic specjalnego. Pies jak pies, mówi hotelik. Nikogo nie pogryzł, ani nie zjadł ;) Ale jest tam dopiero pierwszy dzień, więc pewno wystraszone psisko. Myślę że za kilka dni można będzie już wstępnie coś o psiaku powiedzieć. No i fotki może też dostaniemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nowe wiadomości z hoteliku: Chlopak grzeczny, Kasia małymi krokami zapoznaje sie z Hannibalem, ale widać ze jest trochę zdezorientowany, ale póki co ani razu nie warknal ani nie pokazał zebow :)

Być może okaże się że podejrzenia kierowniczki i powiatowego weta okażą się słuszne, że psiak nikogo nie ugryzł. a cała ta akcja to może sposób na pozbycie się psa :(

Link to comment
Share on other sites

tzn on NA PEWNO ugryzl, ten jeden raz! Po trzech latach u tych ludzi.

I na swoja "Pania" rzeczywiscie reagowal bardzo zle, na jej corke tez ... Warczal i sadzil sie na nie w tej klatce, w ewidentnie agresywny sposob. Sa swiadkowie (czyli lokalny wet i kierowniczka schroniska).

natomiast innych (weta, kierowniczke schronu) traktowal juz duzo lepiej, pomrukiwal co prawda, ale bral DELIKATNIE jedzenie z reki, dawal sie glaskac za uchem, po szyi ...

wiec jest ewidentne, ze "wlascicielka" musiala go prac :(

Link to comment
Share on other sites

o kur...de... takie klatki nie powinny zostac zabronione... horror jakis. Jak z filmu o Hannibalu wlasnie. Albo innej makabrz... kasy nie mam ale cos pomysle bazarkowo, obiecalam innym psiakom wiec albo bedzie laczony a moze cos wiecej znajde. Przepraszam, ze bez pl znakow ale kodowanie mi siadlo i musialabym kompa resetowac

Link to comment
Share on other sites

miał jakiś czas temu, czy są jakieś świeże to nie mam pojęcia - ogólnie psiak jest w sytuacji lekko patowej, nie wiadomo o nim nic, bo nikogo z dogo tam w okolicy nie ma, nie ma świeżych zdjęć ani nikt go nie odwiedza.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!Każdy normalny haszczak w takiej klatce by sfiksował!A może by się udało załatwić miejsce w hotelu u JAMORA?On ma duże doświadczenie z trudnymi przypadkami i poświęca im ogromnie dużo swojego czasu.Wyprowadził już kilka "powikłańców" na prostą.Zajrzyjcie na jego stronę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...