Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie będę pisać dokładnie skąd są nasi sędziowie, delikatnie mówiąc z awansu społecznego czyli z punktów za pochodzenie, niestety Ewo żeby coś się zmieniło to musi wymrzeć kilka pokoleń, komuna nie zostawiła po sobie niczego dobrego, tylko takie ludzkie śmieci, odpady do likwidacji, jestem za samosądami

Link to comment
Share on other sites

Podaję link do petycji:
[B][URL]http://www.petycje.pl/petycja/7741/petycja_w_sprawie_podtrzymania_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_dla_oprawcow_psa.html[/URL] [/B]
Teraz trzeba się sprężyć i zbierać jak najszybciej podpisy!

Moze ktoś zrobic wydarzenie na FB? Ja nie potrafię :-(

Link to comment
Share on other sites

Mania BUZI:) To rozsyłamy Dziewczynki, na pohybel skur......;)
Edit:
Dziewczyny no ja oszaleję, ponownie potwierdziłam wszystko i wyskakuje, że nie potwierdziłam!!!! Błagam, napiszcie jak to jest: najpierw naciskam, że jestem na tak, potem komentarz lub nie i ....???? Ja debilek jestem lub mam coś z kompem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Mania BUZI:) To rozsyłamy Dziewczynki, na pohybel skur......;)
Edit:
Dziewczyny no ja oszaleję, ponownie potwierdziłam wszystko i wyskakuje, że nie potwierdziłam!!!! Błagam, napiszcie jak to jest: najpierw naciskam, że jestem na tak, potem komentarz lub nie i ....???? Ja debilek jestem lub mam coś z kompem![/QUOTE]

ja nie miałam problemu z potwierdzeniem podpisu,przychodzi weryfikacja jak zwykle :roll:
może odczekaj chwilę,ludziska podpisują ,jeszcze petycja się zawiesi :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']W imieniu Psotki i oskarżycielki posiłkowej [B]dziękuję Ci Maniu[/B] za wydarzenie na FB. Podaj link w temacie i mnie na PW. Umieszczę w pierwszym poście.[/QUOTE]

a ja w imieniu własnym,Was wszystkich i oczywiście Psoteczki dziękuje Ani że zareagowała szybciej od światła na moją prośbę :loveu: kolejny raz mogłam na nią liczyć jeśli chodzi o fb :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Podaję link do petycji:
[B][URL]http://www.petycje.pl/petycja/7741/petycja_w_sprawie_podtrzymania_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_dla_oprawcow_psa.html[/URL] [/B]
Teraz trzeba się sprężyć i zbierać jak najszybciej podpisy!

Moze ktoś zrobic wydarzenie na FB? Ja nie potrafię :-([/QUOTE]

I ta rowniez podpisana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...