Jump to content
Dogomania

Żabka i maluchy już szczęśliwe :)) Mają domki :)


Aga

Recommended Posts

Aniu, czekam na odpowiedz Agi, jesli by sie tylko udalo Zabke ( nawet w ciazy) stamtad wyciagnac, moglaby do mnie na rancho jechac, urodzic , wychowac w spokoju i bysmy dla wszystkich szukali domkow. Ale do tego potrzebuje kontaktu z Aga, aby wszystko omowic. Potrzebny bylby tez kierowca, ktory by pojechal , zabral mala i do nas przywiozl. Samochod dzieki jednej ze wspanialych dogomaniaczek, bylby do dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Dziewczyny, skontaktujcie się też z Jogi. Ona często jeździ z Podkarpacia do Wrocławia (o ile to do Pajuni po drodze?:oops: Ale jakoś tak mi się kojarzy, że to ranczo na zachodzie jest) chyba nawet raz na tydzień. A do tego jest wetem, więc mała miałaby super opiekę w drodze, co w jej stanie nie jest bez znaczenia. I jak już znam Jogi przewóz będzie za friko.[/B]
[B]Pajunia, jesteś kochana:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Aga odpisalam na priva, rancho niestety nie jest na zachodzie, tylko kolo Starogardu Gdanskiego. Czyli cala Polska prawie do przejechania, ale gdyby kierowca sie znalazl, i moglby dwa dni poswiecic na przyjazd do nas , przenocowanie i powrot, to by bylo fantastycznie. A jeszcze by sie 4 inne psiaki zahaczyly z pobliza. A moze Aga by tez chciala przyjechac, aby zobaczyc, gdzie malutka bedzie mieszkala?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Samochod bylby, wspaniala i kochana Majka ze Starachowic by do dyspozycji dala, tylko kierowca potrzebny. Szukamy pilnie kierowcy, ktory sie nie boi przez cala Polske z psami pojechac, przenocowac u nas i znowu przyjechac.


[B][SIZE="2"]Kierowcy, gdzie jestescie?[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Aga, a wsrod Twoich znajomych nie ma nikogo, moze bys brata jednak namowila i z nim pojechala. Nim sie sunia "rozsypie". jesli ona jest nieufna, to potrzebuje paru dni, aby zaufala Sebastianowi i Anecie, jeszcze przed porodem. Potem moga byc problemy, gdyz nikogo do malych nie dopusci. Czas ucieka. Przeciez to niemozliwe, aby nikogo u Was nie bylo, kto by Weekend poswiecil , aby psiaki przewiezc. Przeciez trzeba ja wyciagnac. I to jak najszybciej. Jejku, szukajcie wsrod znajomych. Blagam.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Potrzebne dwie osoby dysponujące czasem do przewiezienia psiaków z Podkarpacia na Pomorze. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3] :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla::modla::modla::modla:[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Samochód jest!!!! Kierowca i ktoś do pomocy.[/SIZE][/B]
[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Pilne!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja'][B][SIZE=3]Potrzebne dwie osoby dysponujące czasem do przewiezienia psiaków z Podkarpacia na Pomorze. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla::modla::modla::modla:[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Samochód jest!!!! Kierowca i ktoś do pomocy.[/SIZE][/B]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Pilne!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]

[B]Warto powtórzyć! [SIZE=3]Szukamy nadal![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiecie, az mi sie wierzyc nie chce, ze tam w okolicach nie znajdzie sie nikt, kto by wycieczke na Pomorze sobie zrobic chcial?
Przeciez i nocleg i wyzywienie damy, Majka daje samochod. Naprawde nie ma nikogo, kto moglby pojechac. Pomozcie ludzie, przeciez to chodzi o zycie i zdrowie suni, juz niedlugo matki. Suni, ktorej zycie jest w niebezpieczenstwie, a maluchow to juz na pewno. My dajemy tej suni mozliwosc dobrego tymczasu, urodzenia i wychowania maluchow, a nastepnie szukania dobrych domkow dla rodzinki. Pomozcie, przeciez to musi byc mozliwe.[/B]

Link to comment
Share on other sites

jest, ale to nikogo nie interesuje. Co ja jeszcze moge zrobic? Juz sama nie wiem. Mieszkam w odleglosci ponad 2000km, nic nie zrobie. rancho jest ponad 800 km, na drugim koncu Polski. Sebastian z Aneta nie moga pojechac, mamy tam duzo psow, ktorych bez opieki zostawic nie mozna. Cholewcia, brak mi slow i idei.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...