Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Don_Vito']Kaś już wykreślam :multi:
Oliś i Miluś mają śliczne obróżki, zombie to takie bezmózgie istotki, specjalnie kupiłaś młodemu taką? :evil_lol:[/QUOTE]
Hahahahaha nawet na to nie wpadłam :evil_lol: ale pasuje idealnie :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Jak ładnie sobie stoi:)
[URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1382439_225273870972092_2102009667_n.jpg[/URL]

pzdr.[/QUOTE]
Nieliczne chwile kiedy nie biega ;)

Link to comment
Share on other sites

w sumie to fajna opcja i wcale się nie dziwię, że w końcu się zniszczyła ( i tak byłam w szoku, że tak długo wytrzymała:evil_lol:) bo to była obroża którą Antek nosił codziennie, w kojcu, na spacerach itp. I na szczęście wierzchnią część bez problemu dało się usunąć i teraz ma gładką czerwoną która równie dobrze spisuje się w codziennym użytku i jest łatwiejsza w czyszczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Cześć Kasia :p[/QUOTE]
Cześć Madzia :smile:

[quote name='YxNinaxY']w sumie to fajna opcja i wcale się nie dziwię, że w końcu się zniszczyła ( i tak byłam w szoku, że tak długo wytrzymała:evil_lol:) bo to była obroża którą Antek nosił codziennie, w kojcu, na spacerach itp. I na szczęście wierzchnią część bez problemu dało się usunąć i teraz ma gładką czerwoną która równie dobrze spisuje się w codziennym użytku i jest łatwiejsza w czyszczeniu :)[/QUOTE]
Obroża o przedłużonym działaniu ;).
Jak do tej pory obroże miałam gładkie, wiec zobaczymy jak to się sprawdzi przy psach błotno memłających.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']Mnie też właśnie. Najbardziej mi się podobają całe czarne, ale nigdzie nie ma, wszystko kolorowe... a jak są to takie byle co że szkoda gadać[/QUOTE]

A jaka szerokość Cię interesuje?
Wiem, że w DogStyle są dostępne czarne 30mm, ale jak zapytasz, to może 40 albo 50mm też będą mieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']A jaka szerokość Cię interesuje?
Wiem, że w DogStyle są dostępne czarne 30mm, ale jak zapytasz, to może 40 albo 50mm też będą mieć ;)[/QUOTE]
ja właśnie 3-4 cm max, bo 5 to już jest za dużo i Toro brzydko by wyglądał w nich. Upatrzyłam właśnie przed chwilą Ami Play czarną, bawełnianą, półzacisk i chyba się skuszę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']Mnie też właśnie. Najbardziej mi się podobają całe czarne, ale nigdzie nie ma, wszystko kolorowe... a jak są to takie byle co że szkoda gadać[/QUOTE]
El perro ma też czarne i mocne.

Milo dzisiaj dostał jobla i wskakuje na Olka z chęcią gwałtu :mad:. Chyba pogoda mu wiosnę we łbie zrobiła :diabloti:



Taka niespodzianeczka. Mój piesek pieknie wygląda w każdej odsłonie :loveu:
[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/74581_228177397348406_372299216_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...