Jump to content
Dogomania

Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.


beka

Recommended Posts

czasami wydaje mi się że niektórzy troche przesadzają "czy jest domek. czy ma ogrodzenie, czy pies będzie miał swoją budę, ile pieniedzy mają właściciele itd...."ja rozumie- nie mozna oddac psa w nieodpowiedzialne ręce ale to czy ktoś,kto ma aż takie warunki
jest na pewno odpowiedzialnym opiekunem? czasami wystarczy trochę miłości i zadne pieniądze tego nie zastąpią...przeważnie w tych biedniejszych rodzinach te stworzenia zaznają MIŁOŚCI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Saba w domu, bardzo się podobała. PAni Wandzie pójdzie z nia do swojego weta żeby zrobić badanie krwi i dopytac o sterylke. Z kotkiem stosunki poprawne ;)
Sabcia już została wyczesana, wymiziana :)
Bedzie dobrze.
Bros i Uru obiecały wizyty i wspolne spacery i pomoc jeśli bedzi epotrzebna .
Dziekuje dziewczyny :)

a teraz dwa słowa od Jamora ostaniego opiekuna Sabci:

Dwa słowa od ojca dyrektora w sprawie Saby. saba bedzie mieszkac w bloku. Jest to dla niej najlepsze rozwiazanie, bo sucz nie jest pierwszej młodosci a z tego co zauwazyłem, jesli miała do wyboru - siedziec w mieszkaniu czy biegac po podwórku - to zawsze wybierała pierwsze. Pytam sie kiedys jej : dlaczego
- Bo ja juz sobie w zyciu polatałam, polezecz chce, posiedziec przy fotelu u nóg Pani, podac jej łape, nie chce mi sie juz biegac, siku, kupe i znów pospac- to bedzie superowo.
Chciała - to ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Saba w domu, bardzo się podobała. PAni Wandzie pójdzie z nia do swojego weta żeby zrobić badanie krwi i dopytac o sterylke. Z kotkiem stosunki poprawne ;)
Sabcia już została wyczesana, wymiziana :)
Bedzie dobrze.
Bros i Uru obiecały wizyty i wspolne spacery i pomoc jeśli bedzi epotrzebna .
Dziekuje dziewczyny :)

a teraz dwa słowa od Jamora ostaniego opiekuna Sabci:

Dwa słowa od ojca dyrektora w sprawie Saby. saba bedzie mieszkac w bloku. Jest to dla niej najlepsze rozwiazanie, bo sucz nie jest pierwszej młodosci a z tego co zauwazyłem, jesli miała do wyboru - siedziec w mieszkaniu czy biegac po podwórku - to zawsze wybierała pierwsze. Pytam sie kiedys jej : dlaczego
- Bo ja juz sobie w zyciu polatałam, polezecz chce, posiedziec przy fotelu u nóg Pani, podac jej łape, nie chce mi sie juz biegac, siku, kupe i znów pospac- to bedzie superowo.
Chciała - to ma[/QUOTE]

;)
Cudownie.
Bardzo się cieszę, że Sabunia już we Wro. Być może kiedyś będzie mi dane ją poznać.
Powodzenia, kochana!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Saba w domu, bardzo się podobała. PAni Wandzie pójdzie z nia do swojego weta żeby zrobić badanie krwi i dopytac o sterylke. Z kotkiem stosunki poprawne ;)
Sabcia już została wyczesana, wymiziana :)
Bedzie dobrze.
Bros i Uru obiecały wizyty i wspolne spacery i pomoc jeśli bedzi epotrzebna .
Dziekuje dziewczyny :)

a teraz dwa słowa od Jamora ostaniego opiekuna Sabci:

Dwa słowa od ojca dyrektora w sprawie Saby. saba bedzie mieszkac w bloku. Jest to dla niej najlepsze rozwiazanie, bo sucz nie jest pierwszej młodosci a z tego co zauwazyłem, jesli miała do wyboru - siedziec w mieszkaniu czy biegac po podwórku - to zawsze wybierała pierwsze. Pytam sie kiedys jej : dlaczego
- Bo ja juz sobie w zyciu polatałam, polezecz chce, posiedziec przy fotelu u nóg Pani, podac jej łape, nie chce mi sie juz biegac, siku, kupe i znów pospac- to bedzie superowo.
Chciała - to ma[/QUOTE]
Aż miło poczytać tak dobre wiadomości :) Sabuniu kochana w końcu znowu jesteś szczęśliwa i kochana:multi:

Link to comment
Share on other sites

To, że Saba zamieszkała w bloku to nie problem. Wiele psów podwórkowych trafia do mieszkań i są szczęśliwe. Nie wiem, na którym piętrze zamieszkała Saba i czy jest tam winda, bo to może być w przyszłości bardzo istotne. Starszy pies może w pewnym momencie nie dawać rady z pokonywaniem schodów, a wnoszenie i znoszenie psa gabarytów Saby np.: na 2, czy 3 piętro jest ponad siły.

Link to comment
Share on other sites

bardzo się cieszę, że Saba jest kochana i super, że na miejscu są dziewczyny, które mogą w razie czego pomóc czy doradzić nowej właścicielce.
Sabie najbardziej potrzebny był człowiek, a dostała nawet więcej niż jednego i co ważne - natychmiastowa wzajemna akceptacja :)

Link to comment
Share on other sites

spokojnie cioteczki , dajmy pani złapać oddech, jestem na miejscu ale nie bedę pani juz teraz meczyła o spacer, niech sie dziewczyny chwilę dotrą, poznają, z całą pewnością beka jest na bierząco i info z domku ma :)

Link to comment
Share on other sites

Czy są wiadomości od właścicielek Saby, czekamy z niecierpliwością na relacje. Czy Panie właścicielki wogóle dzwonią i dzielą się jakimiś spostrzeżeniami, czy na pewno wszystko jest dobrze i możemy być spokojne.

Link to comment
Share on other sites

Red a jak czesto życzsz sobie informacji?? mam dzwonic do nich codziennie, co 2 dni, co tydzień? Nie przesadzasz troszke?
Pani Wanda to dorosła, odpowiedzialna osoba. Była z królewna u weta. Saba ma ok 10 lat i zacme, i powoli bedzie widziała coraz gorzej. Ma tez tłuszczaka. Co do sterylizacji (czy robić, bo wiek jednak zaawansowany) pani podejmie razem ze swoim wetem. Je gotowane jedzonko bo suchego nie chciala. Obie z wnuczka bardzo ja kochają.
U Saby wszystko dobrze!
A fotki to pewnie beda jak się Bros w odwiedziny wybierze.

Link to comment
Share on other sites

dajcie im trochę czasu....
nie ma co nagabywać
to, że pani wzięła sabę nie oznacza, że ma teraz wywiadów udzielać....
pewnie wszystko dobrze i pani nie ma potrzeby dzwonić z ewentualnymi pytaniami...

A Saba jest jedynaczką? Czy zamieszkała z innym psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...