Jump to content
Dogomania

Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestem u Kaji na żywo pierwszy raz i jestem pod wrażeniem... zdecydowanie pozytywnym! Psiaki są świetne - wesołe, miłe, wydaje się, jakby były tam, gdzie powinny być. Właściwie, gdyby nie beznadziejna sytuacja z dt i ds dla polskich bezdomniaków, to można by rzec, że tak powinno u Kaji zostać. Ale gdzie byśmy wtedy znaleźli takie drugie dt?...
Dzisiaj spała ze mną Dafi - anioł a nie pies - grzeje, nie rozpycha się, przytula.
Wilczek lekko zdystansowny, ale zainteresowany towarzystwem przybysza. Reszta do glaskania i tulenia niemal stoi w kolejce :)
Tylko Ryżyk mnie jeszcze regularnie obszczekuje, no może coraz mniej intensywnie :)
Krecik, Ahmed, Pyzdra, Misia i mój chrześniak Cymek - misiaki przytulaki, jakich mało!
A konie, ach! :)
Jutro będzie sesja zdjęciowa - efekty przedstawię w poniedziałek lub we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Jestem u Kaji na żywo pierwszy raz i jestem pod wrażeniem... zdecydowanie pozytywnym! Psiaki są świetne - wesołe, miłe, wydaje się, jakby były tam, gdzie powinny być. Właściwie, gdyby nie beznadziejna sytuacja z dt i ds dla polskich bezdomniaków, to można by rzec, że tak powinno u Kaji zostać. Ale gdzie byśmy wtedy znaleźli takie drugie dt?...
Dzisiaj spała ze mną Dafi - anioł a nie pies - grzeje, nie rozpycha się, przytula.
Wilczek lekko zdystansowny, ale zainteresowany towarzystwem przybysza. Reszta do glaskania i tulenia niemal stoi w kolejce :)
Tylko Ryżyk mnie jeszcze regularnie obszczekuje, no może coraz mniej intensywnie :)
Krecik, Ahmed, Pyzdra, Misia i mój chrześniak Cymek - misiaki przytulaki, jakich mało!
A konie, ach! :)
Jutro będzie sesja zdjęciowa - efekty przedstawię w poniedziałek lub we wtorek.[/QUOTE]

ależ Ci zazdroszczę ! i jeszcze konie......ach.....
pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie, przesyłam uściski i mizianka dla zwierzaków, a szczególnie dla mojego ukochanego Krecika !:loveu:

Link to comment
Share on other sites

kochane, Kaja i jej rodzinka jest tak goscinni, ze dla kazdego przybysza znajdzie sie u niej miejsce. a zreszta domek goscinny stoi niedaleko obok stajni.... tylko go wyporzadzic....
mylsimy o was i miziamy cala czeredke....
[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6325/38511830603866610275828.jpg[/IMG]
protesty i akcja przeciwko mordom na Ukrainie....wczoraj we Frankfurcie...

Link to comment
Share on other sites

Witam
Zaglądałam tu rzadko, bo miałam dużo pracy i mam jeszcze gorsze choróbsko, ale jakoś zaczynam to wszystko ogarniać.
Dziewczyny, z tego co czytam to jest przez Was zrobione mnóstwo dobra i Bóg Wam za to zapłać.
Ja przechrzciłam sunię którą wzięlam na Polę, bo chciałam aby dostała nowe życie i nie żałuję tego. Początkowo miała depresję, okazała się starszą sunią i wyszły na zdjęciach zrosty w krękosłupie. Ale pokochałam ją od pierwszego dnia i nawet gdyby miała żyć jeszcze niezbyt długo to warto było ją wziąć i dać takiemu psu prawdziwy dom. Pola jest cudna i ma dużo z mojej ukochanej Saby, która jest za Tęczowym Mostem. Najbardziej polubiła się z kotką Filcią, a moja sunia Muszka uczy Polę szczekać i pilnować gospodarstwa. W najtrudniejszym dla mnie okresie pomogła mi Ania. Teraz już sama leczę Polę i cieszę się, że ta starsza sunia ma u mnie dom. Ma problemy ze wstawaniem, ale dysplazji nie ma. Niedawno miała chore ucho, ale na szczęście już nam ufa i dała je sobie ładnie czyścić i leczyć. Bardzo boi się dotykania brzucha. Jest strasznym łakomczuchem i ciężko ją odchudzić. Uwielbia obchodzić całe gospodarstwo i wszystko sprawdzić. Dzieci uważają, że Pola jest mamą Muszki bo jest większa, a Muszka ma już przynajmniej 17 lat. Czasami rodzina mnie pyta, po co biorę staruszka i co zrobię jak mi nagle wszystkie odejdą i że takie więcej chorują i trzeba więcej dbać. A ja mówię, że takie jest życie i takie kocham. Dziękuję za wszystkie moje futrzaki, które miałam i każde z nich strasznie opłakiwałam jak odchodziły. Pani Amelia jest chyba w moim wieku. Danie szansy nowemu psu na dom, na nowe życie, nawet jeśli jest starszy mi życie przywraca, bo wiem że ten pies nie odchodził w samotności, lecz był przy nim ktoś kto go bardzo kochał. Umarłam razem z moją Sabą, ale kiedy Ania przyjechała z Polą ,życie do mojego domu zaczęło powracać. Cieszę się każdą chwilą i z każdym dniem Pola jest szczęśliwsza. Muszka też odżywa i już nie czeka na Sabę. Ratując czyjeś życie, uzdrawia się swój ból.

Link to comment
Share on other sites

Domek gościnny pewnie ,ze by sie przydał :) marzę o nim:) chociażby żeby samej od czasy do czasu uciec:cool3: a póki co ciasno bo ciasno,ale można wpadać:lol:
A jeśli chodzi o konie,to kilka dni temu Mustang mnie ugryzł w ręke,dobrze ,ze przez kurtkę,ale i tak poczułam dośc mocno,on ma takie zagrywki-końskie pieszczoty:diabloti:

A moje psiaki zakochane w cioci Justynie:lol: dzisiaj pewnie będzie tkliwe pożegnanie:shake: nawet Ryżyk już daje sie jej głaskać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ech.. ledwo zajechałam do domu, a już mi tęskno do aniowego zwierzyńca... u mnie 4 duże psiaki, ale tak jakoś cicho i pusto w porównaniu z Ryżykiem, Cymkiem, Misią, Ahmedem, Witusiem, Krecikiem, Pyzdrą, Kają, Brunkiem, Dafi, Ziuzią, Tedim, Azalką, Gizmem, Tosią, Duszkiem, Balbinką, Asią....
Ryżyk dzisiaj był już moim najlepszym kolegą. Gdy rodzina rozjechała się do pracy i szkoły, towarzyszył mi przy każdej czynności i wreszcie łasił się jak łasiczka :)
Buziaki dla wszystkich maluchów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wysciskaj ciocie Justyne takze odemnie....
a ciocia Justyna niech wyciska ciebie....
nie smuccie sie .... rozstanie tylko do nastepnego razu....

dla Justyny dobrej drogi.. niech dojedzie szczesliwie....[/QUOTE]

Wysciskałysmy się wzajemnie od Ciebie :) i przesyłamy sciskacze dla Ciebie :) a jak nie dolecą to poczekaja na Twój przyjazd Evuniu :)

[quote name='Nikaragua']z bazarku książkowego przelałam 135zł na twoje tymczasy :)
gdy będą na twoim koncie potwierdź proszę na wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/218278[/url][/QUOTE]

Nika,ja to Ci sie nie wywdzięcze normalnie i moje psiaki też
[URL=http://smajliki.ru/smilie-743654535.html][IMG]http://s10.rimg.info/022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif[/IMG][/URL]

[quote name='Justyna Klimek']Ech.. ledwo zajechałam do domu, a już mi tęskno do aniowego zwierzyńca... u mnie 4 duże psiaki, ale tak jakoś cicho i pusto w porównaniu z Ryżykiem, Cymkiem, Misią, Ahmedem, Witusiem, Krecikiem, Pyzdrą, Kają, Brunkiem, Dafi, Ziuzią, Tedim, Azalką, Gizmem, Tosią, Duszkiem, Balbinką, Asią....
Ryżyk dzisiaj był już moim najlepszym kolegą. Gdy rodzina rozjechała się do pracy i szkoły, towarzyszył mi przy każdej czynności i wreszcie łasił się jak łasiczka :)
Buziaki dla wszystkich maluchów :)[/QUOTE]

A jak smutno bez Ciebie :( człowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego...dzisiaj wracam do domu po pracy,a tu wysprzatane,obiad w drodze,pyszny w dodatku,psy zadowolone,ze miały towarzystwo ...życ nie umierać...niestety od jutra szara rzeczywistość i wspomnienia...
W końcu policzyłam swoje psy :) Dzięki za listę Justyna:)


[B]Tosia[/B],dziekuję,ze zajrzałaś do nas:) piekny post i mam nadzieje ,ze Pani Amelia go nie przeoczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Aniu, a jakiego psiaka zawiozłaś do tosi06 ?

Brawo Justyna za dobrą pamięć :). Ja, pomimo usilnych starań nie mogę spamiętac imion psiaków Kaji, chociaż tymczasy pamiętam :). Co to za psiak -Asia, jak to możliwe, że jej nie znam :hmmmm:?[/QUOTE]
Asia,U Tosi jest Kora:) Tosia przechrzciła ja na Pola :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne te psiaki,takie wesołe i żywotne...........jak przypominam sobie Żabunię,to była poważna,albo smutna,albo burczała na inne pieski.Zabawy nie były jej w główce,może przez dolegliwości choroby i swój wiek.
Dobrze że chociaż p.Tosia mnie rozumie,Święta bez Żabuni będą dla mnie przykre.....(to była mała gadulinka i odpowiadała mi po swojemu jak ją o coś pytałam)

Życzę wszystkim paniom na dogo,znajomym i mniej znajomym.....ZDROWYCH i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!....a dla psiaków ciepłych stałych domków.

Link to comment
Share on other sites

Justyna,sliczne dzieki za zdjecia :)


[quote name='AMELIA64']Piękne te psiaki,takie wesołe i żywotne...........jak przypominam sobie Żabunię,to była poważna,albo smutna,albo burczała na inne pieski.Zabawy nie były jej w główce,może przez dolegliwości choroby i swój wiek.
Dobrze że chociaż p.Tosia mnie rozumie,Święta bez Żabuni będą dla mnie przykre.....(to była mała gadulinka i odpowiadała mi po swojemu jak ją o coś pytałam)

Życzę wszystkim paniom na dogo,znajomym i mniej znajomym.....ZDROWYCH i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!....a dla psiaków ciepłych stałych domków.[/QUOTE]

P.Amelio dla Pani takze najsereczniejsze zyczenia:) zdrowych spokojnych Świat :)
Żabcia była wyjatkowa :)

[quote name='mestudio']Ja też zaglądam i podczytuję milcząc najczęściej:-).[/QUOTE]

Ciesze sie ,ze chociaż sie od czasu do czasu przyznajesz,ze jestes :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']A mnie się marzy, żeby Ramzesik trafił na taki domek, jak Żabcia... Bo obawiam się, że z jego wyglądem nikt z ogłoszenia się nim nie zainteresuje, dopiero ktoś kto dostrzeże więcej niż tylko wygląd pokocha Ramzesa...[/QUOTE]


Atko,taki domek trafia sie raz na tysiąc...niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Atko,taki domek trafia sie raz na tysiąc...niestety...[/QUOTE]

Wiem, ale dla Ramzesa liczę na cud :) Inne psiaki dadzą sobie radę w dobrym domku, ale on musi mieć najlepszy... Ramzes nie potrafi uciec, kiedy go jakiś czworołap atakuje, wręcz pcha się pod nos wijąc się i poddając i nie rozumie, dlaczego stale obrywa, głównie od Miśka... Kiedy się wita z człowiekiem, to ma się wrażenie, że zaraz wzleci pod sufit z radości, a i tak profilaktycznie popiskuje, żeby go przypadkiem nie skrzywdzić... Najlepiej się czuje przytulony do człowieka lub innego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...