Jump to content
Dogomania

Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam znowu ograniczony dostęp do netu,a właściwie do mojego kompa,bo zgodziłam się ugościć szczeniora a on w pierwszej godzinie pobytu u mnie wrąbał mi kabelek od laptopa:-(
Cymek już odjajczony,przy okazji ma usunietą dziwną narośl na łokciu...dzisiaj biega tak ,ze az się zastanawiałam czy miał zabieg czy mi sie śniło:roll: ... sunia sąsiadki miała aborcyjną,sześć maluchów nie przyszło na ten nędzny świat...i chyba jakis potwór zagościł u mnie w stawie,bo coraz więcej psów robi sie tropiąco-brodzących ,w domu smierdzi jak w sklepie rybnym,nie nadąrzam z kąpielami ,zamiataniem i myciem podłogi...chcą mnie wykończyć normalnie...dużo im juz nie brakuje do tego:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorange][B]Zapraszam na bazarek książkowy.
Dochód na aktualne potrzeby Uciechowa (tj. szampony itp.)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217304-Bazarek-ksi%C4%85%C5%BCkowy-ksi%C4%85%C5%BCki-du%C5%BCe-i-ma%C5%82e-dla-ka%C5%BCdego!-Do-listopada-dwudziestego!-g.20[/url]
Jeżeli jednak nie masz możliwości dokonania zakupu, podnieś bazarek :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Odzyskałam swój komputer:multi::multi::multi: co prawda nie wiem na jak długo,bo prawo serii zaczęło działać,ale póki co raduję sie ,że znowu go mam:evil_lol:

Cymkowi ładnie sie goi,normalnie jak na psie;)
Dzisiaj psiaki odpuściły sobie brodzenie w stawie i sie nudzę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']Krecik jest zajebczasty, normalnie założę sobie jego fanklub:loveu::loveu::iloveyou:[/QUOTE]

Oooo jak dawno juz Cie nie czytałam :) miło ,że zajrzałaś :)

Krecio w srode będzie miał zabieg,ale więcej napisze na jego watku,w końcu po to go ma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']A sznaucerowe ciotki wiedzą o Dafi?[/QUOTE]

Chyba nie...ja nigdzie nie zgłaszałam :( ostatnio dzień w dzień jeżdże na zabiegi z psami i moimi i nie moimi,a moje tymczaski zaniedbane,ogłoszenia sie przeterminowują ...doba ma za mało godzin...
A i przy okazji chciałabym podziękować Fundacji Przyjaciele Czterech Łap za sfinansowanie sterylki aborcyjnej wiejskiej suni z mojej ulicy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']A sznupkowa panienka ma allegro?[/QUOTE]

Żaden z moich psiaków nie ma chyba allegro...pisze chyba,bo jakis czas temu znajoma obiecała mi porobić,ale w sumie to potem zapomniałam zapytać czy zrobiła...
Oj cos czuje ,ze Ci Dafinka wpadła w oko;) Ona jest cudowna,to taka madra sunia...jest bardzo inteligentna i kontaktowa...z tym,że bardzo przywiązuje sie do człowieka,jak juz pokocha to chyba na zawsze...ten pies nie zapomina:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sosnowieckie schronisko']No przyznam, że jest naprawdę urodziwa, allegro mogę zrobić, tylko cioteczko proszę o informacje do ogłoszeń, bo Ty najlepiej wiesz jak ją opisać:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Dzięki Ci ogromne:multi::multi::multi:

Na pw Ci przesle,dobra??? ino sie troche ogarnę a w miedzy czasie może jakas wena mnie dopadnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki,ze moge iśc na łatwiznę,bo normalnie padam...dzisiaj byłam z Krecikiem na zabiegu...kopiuje tekst z pierwszej strony i z ostatnich ogłoszeń...

Suka-mieszaniec
sterylizacja-tak
odrobaczona
odpchlona
wiek ok.2 lat
kontakt 502-104-434
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Dafi ,smutna historia jakich wiele...ot pewna patologia wzięła sobie pieska...a że patologia to przemoc więc i Dafi była "wychowywana" pasem i kopniakami ...i tylko była "wychowywana",bo jakos o jedzeniu,opiece weterynaryjnej ,pielęgnacji i innych takich nie pamietali a moze nie wiedzieli,ze pies musi jeść,ze psa trzeba odrobaczyc ,zaszczepić itp.Dafi nawet nie miała swojego posłanka,swojej budy,najczęściej spała u sasiadki na parapecie,czasem sąsiadka wpuściła na klatke schodową...czasem...
Dafi to młodziutka sunia,miała juz dzieci,ale nie zaznała macierzyństwa,bo patologia wyrzuciła jej dzieci do śmietnika...


i drugi teks




Szukamy domu dla łagodnej, wysterylizowanej suczki DAFI.
Suczka ma około pięciu lat , mimo wielu przykrych doświadczeń zachowała w sobie niezwykłą radość i łagodność. Uwielbia zabawy, spacery, kocha ludzi . Jest tolerancyjna w stosunku do innych zwierząt. Łagodna, zapatrzona w człowieka.
Z wyglądu przypomina nieco sznaucera. Została wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona.


I jeszcze takie tam...

Zachowuje czystość w domu,sama przynosi zabawki i zachęca do zabawy,lubi jeździc samochodem,bardzo inteligentna,w mig łapie "wiedzę"...


Nie mam niestety nowych zdjęć,wracam ostatnio do domu jak jest juz ciemno,a lampa w aparacie częściej nie działa niz działa...

Dziękuję ślicznie [B]sosnowieckie schronisko:loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']Aniu, uwazaj na siebie....bo poskarze sie mezowi...[/QUOTE]

Hi hi ...ja to juz się smieję z moimi wetkami,że chyba wprowadze do gabinetu swoją szczoteczkę do zębów,bo coraz więcej czasu spędzam w lecznicy niż w domu...jeszcze troche i nocki zacznę zaliczać...tfu,tfu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Hi hi ...ja to juz się smieję z moimi wetkami,że chyba wprowadze do gabinetu swoją szczoteczkę do zębów,bo coraz więcej czasu spędzam w lecznicy niż w domu...jeszcze troche i nocki zacznę zaliczać...tfu,tfu...[/QUOTE]
dokladnie tak wyobrazam sobie dzialanie zabieganej zwierzoluby...
choc teraz juz o piatej ciemno.... to moze sie dzien z noca pomylic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Hi hi ...ja to juz się smieję z moimi wetkami,że chyba wprowadze do gabinetu swoją szczoteczkę do zębów,bo coraz więcej czasu spędzam w lecznicy niż w domu...jeszcze troche i nocki zacznę zaliczać...tfu,tfu...[/QUOTE]


Oj to mąż będzie niezadowolony:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...