Jump to content
Dogomania

DT zakochał się w PELE! Maluch zostaje na stałe:) DZIĘKUJĘ!:)


paniMysza

Recommended Posts

iwa, bardzo bardzo bardzo dziekuję:)
no tak mi sie właśnie wydawało, że to chłopak;)

zaraz podesle ta informację potencjalnemu DT, ale pewnie nici z tego, skoro nie wiadomo czy to zaraźliwe. ja tam go wytarmosiłam i jestem zdrowe, no ale miałam z nim krótki kontakt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paniMysza']iwa, bardzo bardzo bardzo dziekuję:)
no tak mi sie właśnie wydawało, że to chłopak;)

zaraz podesle ta informację potencjalnemu DT, ale pewnie nici z tego, skoro nie wiadomo czy to zaraźliwe. ja tam go wytarmosiłam i jestem zdrowe, no ale miałam z nim krótki kontakt.[/QUOTE]

Nie ma za co dziękować , cała przyjemność po mojej stronie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwa77']nie ma możliwosci w schronisku dokladnego ,a własciwie to żadnego zbadania zeskrobiny ) w kierunku świerzbowca i grzybicy...[/QUOTE]

iwa, a myslisz, że jakby dać im kase to podesłaliby próbki do laboratorium? mam sporo rzeczy nadających sie na bazarek, moznaby uzbierać coś na badania.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz powiem szczerze , nie sądzę aby byla taka możliwość ,żeby pobrali próbki i posłali do badania .
Nawet wtedy jak będzie to opłacone prywatnie ...
Ale przecież to nic nie kosztuje aby zapytać lekarzy i im trochę pomarudzić - jutro się tym zajmę , choć sukcesu nie obiecuję ... Odwiedzę tez malucha i pomiziam od ciotek :)

Link to comment
Share on other sites

mam bardzo optymistyczne wieści!:)
prawie na pewno szykuje sie DT dla malucha. prawdopodobnie wzięłaby pelego dziewczyna, której siostra uczy sie weterynarii:) mógłby byc leczony na klinichach.
mam do was w związku z tym kilka pytań:
1. jak zorganizować bazarek (jeszcze nigdy tego nie robiłam)
2. czy ktos chciałby ewentualnie pomóc finansowo w leczeniu pelego - potrzebna będzie kasa na leki
3. czy po pieska mozna tez przyjechac do schroniska wieczorem, czy tylko do 16.30?

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']
mam do was w związku z tym kilka pytań:
1. jak zorganizować bazarek (jeszcze nigdy tego nie robiłam)

:)[/QUOTE]
po 1 trzeba zebrac i sfotografowac rzeczy
po 2 wejść na forum: bazarek, i utworzyc "nowe bazar"
3. poopisywać i powklejac zdjęcia
4, czekac na kupujacych

na PW podam nr tel , teraz mam troche czasu to moge porad udzielać ;0

Link to comment
Share on other sites

Pobieranie i badanie zeskrobiny w schronisku możemy zapomnieć.Próbowałam , nie udało się ... Jezeli jest taka opcja ,że maly może trafic na DT z dostępem i leczeniem w Klinice to byłoby optymalnie .
Bylam u niego dzisiaj , mam parę fotek - wtawię pózniej .

Link to comment
Share on other sites

juz wiem nieco więcej. w niedzielę rano razem z dziewczynami jedziemy zobaczyc pelego. gosia, która chce dać pelemu DT poprosiła siostrę, żeby przed podjeciem ostatecznej decyzji zerknęła na niego bardziej doświadczonym okiem (jest studentką weterynarii), czy nie będzie ta skórka zaraźliwa dla otoczenia (chodzi tu o ludzi i ja to jak najbardziej rozumiem). więc prawdopodobnie pele w niedziele jedzie sie tymczasować:) trzymajcie kciuki!:)

jeszcze raz dziękuję wszystkim kobitkom, co go odwiedzają tak czesto w schronie i tutaj na dogo:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...