Jump to content
Dogomania

DT zakochał się w PELE! Maluch zostaje na stałe:) DZIĘKUJĘ!:)


paniMysza

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wysyłam ogłoszenia do Wyborczej bardzo często i zawsze prędzej czy później ogłoszenia się ukazują. Czasem wysyłam to samo ogłoszenie kilka razy co 2 - 3 dni .
Nie trzeba iść tylko napisać tekst, dołączyć zdjęcie i wysłać na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Poprosić o pilne zamieszczenie ze względu na to ,że znaleziony i szuka właściciela.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.dogomania.pl/threads/205298-przesympatyczny-m%C5%82ody-piesek-ze-schroniska-pilnie-szuka-DT-albo-DS.-PROSZ%C4%98-O-POMOC!][img]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZePdW8NDEI/AAAAAAAABmY/yhBPW8qmAMg/fotka004resize.jpg[/img] [/URL]

może ktoś zrobiłby naprawdę ładny banner, ja się na tym nie znam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/205298-przesympatyczny-m%C5%82ody-piesek-ze-schroniska-pilnie-szuka-DT-albo-DS.-PROSZ%C4%98-O-POMOC!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TZeNsAY26bI/AAAAAAAABmI/tBQxhAhr870/fotka004resize.jpg[/IMG] [/URL]

może ktoś zrobiłby naprawdę ładny banner, ja się na tym nie znam :)[/QUOTE]

oj juz nie bądź taka skromna;)

wielkie dzieki!
kto ponosi?:)

Link to comment
Share on other sites

rozwiesiłam kilka plakatów w okolicy. spotkałam tez pania, która przez kilka dni dokarmiała psiaka i wynosiła mu wode. ona twierdzi, że to suczka:) juz teraz zgłupiałam, w środe byłam pewna, ze mignął mi siusiak w przelocie, a w schronie byłam tak przejeta ogromem bid, ze nie upewniłam sie, czy ten siusiak to zwidy, czy prawda;) no nic to, trzeba to sprawdzić. w tym tygodniu nie bede niestety mogła do schroniska podjechać, ale na pewno będe tam dzwoniła. ponawiam tez prośbe do tych dziewczyn, które będą w najbliższym czasie w schronie, aby zaglądnęły do tej bidy (kwarantanna, boks 32) i zapytały weta o ta skórkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ciekawe jak ten ruchliwy słodziak znosi siedzenie w ciemnym karcerze.Nie mogę sie uspokoić na myśl,że psy nie mają na kwarantannie dziennego światła. koszmar.[/QUOTE]

jutro będę dzwoniła w jego sprawie. on właśnie nie jest jakis taki mega ruchliwy. jest spokojnym psiakiem. jak odeszliśmy od jego kojca, poszedł do swojego domku bez pisków i szczekania. a wcześniej, wesoło, ale spokojnie do nas wyszedł i usiadł koło mnie. jest mega słodki. jak dla mnie - piesek idealny. niestety juz trzeciego nie moge wziąć:(
jak jeszcze "był na wolności" też nie szalał specjalnie - pobiegał chwilke za piłeczka, a potem zaniósł ja sobie na słoneczo i sie połozył. moze jest jeszcze słaby. ale widać, ze sprawia mu wielką radość przebywanie z człowiekiem. dlatego bardzo chcę mu kogos znaleźć. a poza tym obiecałam mu to:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']A może ten piesek się zgubił komuś? Przegladaliscie ogloszenia?[/QUOTE]

nie sądzę, ale na wszelki wypadek zaczęłam juz dziś rozwieszać plakaty. w piatkowej wyborczej nie widziałam, zeby ktos szukał takiego psiaka. jesli ktos chce plaka, moge podesłać na maila.

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy dzisiaj w schronie, zaglądnęłam do niego, nie wiedząc, że to Pele i że ma swój wątek. Jest cudny, bardzo kontaktowy, na prawdę słodziak. Będę mogła do niego zajrzeć dopiero w weekend, tymczasem zapisuję się u malucha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ciekawe jak ten ruchliwy słodziak znosi siedzenie w ciemnym karcerze.Nie mogę sie uspokoić na myśl,że psy nie mają na kwarantannie dziennego światła. koszmar.[/QUOTE]

Jak to nie mają? Przecież mają i boks zewnętrzny i boks wewnętrzny, chyba, że ostatnio się coś zmieniło ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']byłyśmy dzisiaj w schronie, zaglądnęłam do niego, nie wiedząc, że to Pele i że ma swój wątek. Jest cudny, bardzo kontaktowy, na prawdę słodziak. Będę mogła do niego zajrzeć dopiero w weekend, tymczasem zapisuję się u malucha.[/QUOTE]

świetnie! ja pewnie dopiero w nastepny weekend (za dwa tygodnie) bede mogła zaglądnąć, więc będe wdzięczna za każda wizyte u niego:)

Link to comment
Share on other sites

nie mogę sie dodzwonić do weterynarza w schronisku. jeszcze będe próbowała.
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=#ff0000]ponawiam prośbę, bo piesek ma szansę na miesięczny DT w kwietniu [/COLOR][COLOR=black]- jesli któras z was będzie w schronisku, bardzo prosze zapytajcie o skóre malucha, czy wiadomo, co to jest, czy człowiek moze sie tym zarazić.[/COLOR]

wielkie dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dowiadywałam się o maluszka . Niestety jednoznacznie nie wiemy nic ... Jak na razie Pele dostaje Biocan i Ivermine czyli leczenie( niestety trochę w ciemno , gdyz nie ma możliwosci w schronisku dokladnego ,a własciwie to żadnego zbadania zeskrobiny ) w kierunku świerzbowca i grzybicy. Kolejne dawki obu leków podaje się w pewnych odstępach czasowych czyli za ok 7-10 dni powtórka. Wtedy będzie też ocena stany skóry.Nie wyklucza się jednak tez opcji ,że może to byc na tle alergicznym np. alergia pokarmowa .Teraz nie ma dr. Raka będzie dopiero w drugiej połowie tygodnia - wtedy jeszcze dopytam o to leczenie i diagnozę .

Dzisiaj strasznie lało , nie widziałam maluszka na zewnątrz i nie wiem jak to jest z tą jego płcią :) ,ale w karcie ewidencyjnej figuruje jako 1 roczny chłopczyk ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...