Jump to content
Dogomania

Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio jestem przemeczona totalnie mało czasu na cokolwiek praktycznie tylko praca, pranie rano w biegu coś zjeśći coś zrobić w domu i biegiem do pracy i tak cały tydzień w przyszłym tygodniu tak samo będzie mało mam teraz czasu na inne zajęcia czasami wpadam na dogo FB na chwilę żeby coś napisać w czasie jazdy autobusem lub podczas przerwy w pracy .

Link to comment
Share on other sites

Oj , jakie Sabinka ma wierne Ciocie:loveu: az jej zazdroszcze.

Sabcia mial dzisiaj nieplanowana randke z policjantem -emerytem Maxem :multi:

Pieski siebie poznaly , a radosc okazaly delikatnie machajac ogonkami i wachajac pyszczki :loveu:
Powiem Wam, ze Sabinka i Max mnie wzruszaja , nie ma szalenstwa, a jest taka klasa, wywazenie, mam wrazenie, ze rozumieja sie doskonale. Spacerowali sobie dostojnie obok siebie, pilnujac czy nie za daleko odchodza.

Te wiekowe pieski sa takie madre i kochane :loveu: Max ma powazny problem ze stawami, chodzi podobnie do Sabinki ...troche sztywno i powiem Wam, ze jak im sie przygladam to widze , starsze spacerujace Panstwo, cieszace sie ze swojego towarzystwa, szanujace i rozumiejace siebie "bez slow".

To naprawde piekny widok :oops: Te psy sa takie dostojne :loveu: Szkoda, ze aparatu pod reka nie bylo :razz:

buziaki przesylamy :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam niedobre wiesci :-( dzisiaj spotkalam na spacerze Pania Maxa bez pieska.
Max odszedl w zeszla niedziele :-( Usnal i sie nie obudzil.
Pani Maxa pogodzic sie z tym nie moze. Pieskowi nic poza staroscia nie bylo, Dzien przed smiercia zachowywal sie normalnie. Przytulal, spacerowal, bawil sie nawet, zjadl normalnie. Pozornie bylo wszystko ok.
Rozpacz w rodzinie Maxa ogromna :( Pytanie -dlaczego? Pani powtarzala prawie caly czas. Coz moglam Jej odpowiedziec ? :shake:
Bardzo bylo mi przykro i fakt smierci Maxia uswiadomil mi, ze nasza Sabinka tez jest starsza...
Bylam umowiona z Maxem i Jego Pania w niedziele. Nawet nie przeczuwalam , ze cos moglo sie stac :( myslalam, ze pogoda brzydka, padalo ...dlatego nie przyszli na spotkanie, a tu taka porazajaca wiadomosc :(
Spij spokojnie Piesku (*).

Link to comment
Share on other sites

O,jak smutno!:(

Maxiu ,biegaj za TM,znowu młody i zdrowy...

Państwa psiuka strasznie mi żal!:(

Edit.Przyszłam jeszcze raz,by pokazać Wam "naszego" ON-ka ,Rexia...Pies tak strasznie cierpi...!Zajrzyjcie chociaż,proszę!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/224521-REX-z-chor%C4%85-%C5%82ap%C4%85-czeka-na-nasz%C4%85-pomoc[/url]!!!

Edited by jostel5
Link to comment
Share on other sites

Smutno ,ze Maxa juz nie ma:placz: .Zal mi tez Sabinki ,ze juz nie spotka sie ze swoim przyjacielem.:-(Wspolczuje tez wlascicielom Maxa ,bo dla nich to ogromna tragedia :-(.Zycie psa jest takie krotkie i zawsze jak trzeba sie pozegnac czlowiek nie jest na to gotowy :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...