Jump to content
Dogomania

Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!


dudson13

Recommended Posts

Lew cudny ...wow, a misiaczki obledne :loveu:
Witamy Sabinkowe Cioteczki:loveu:
Cudnie, ze o Babci nie zapominacie :lol:
U Sabci chyba juz ok , chociaz wciaz ucho pielegnujemy. Gronkowiec tez sie wyciszyl i mamy nadzieje...da nam spokoj na przynajmniej kilka miesiecy. Mimo wszystko, raz na dwa dni przemywam brzuszek i najczesciej zmienione miejsca- manusanem:) Alez Sabinka to lubi :evil_lol: Stoi jak cielaczek. Grzeczna, spokojna, poddajaca sie tej czynnosci z najwiekszym uwielbieniem..... nawet do brylanta nie ucieka :multi: Sunia ma przepiekna siersc. Mieciutka, blyszczaca, zdrowa i wyczesana...jest jedyna w calym stadzie, ktora kocha szczotkowanie, wiec z tego korzystam :eviltong:

Ilusiu...zima mnie poraza. Jest zimno , a ma byc jeszcze zimniej :-( Sabinka zupelnie nie ma ochoty na spacery dluzsze niz 15minut , chetnie grzeje sie przy kominku. Taki kociak sie z niej zrobil ;-) "Oby do wiosny" ....powtarzamy to jak mantre. Wprawdzie uwielbiam zime , snieg, sloneczko , narty ale qrcze ....normalna zime, a nie zime jak na Antarktydzie .
Rodzenstwo mimo cieplych bud , po sufity slomy, siersci i podszerstka, ze do skory dojsc nie mozna.....przeprowadzilismy na noc do domu. -23 teraz w nocy to za duzo. Ramzes mocno nieszczesliwy z tego powodu. Protestuje i chce do siebie ale mam w nosie jego protesty. Na szczescie jeszcze sie nie oflagowal i strajku glodowego nie zaczal ;-) Chetnie wsuwa zimowe, cieple jedzenie. Mile urozmaicenie po suchej, zimnej karmie ;-) Rodzenstwo ma przedluzajacy sie dzien dziecka ale zima zawsze dostaja cos cieplego ;-)
Aaaaa, zapomnialabym napisac....dzisiaj spotkalam emeryta Maxa :-) Tez nie wychodzi juz na dlugie spacery ze wzgledu na pogode...ustawilismy randke Sabinki i Maxa na niedziele ;-) Unixenko ...jak Max nie nawali i temp bedzie w miare przyzwoita....beda fotki :-P
cieplusio Was przytulamy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marysiu , na Mazurach to juz zdecydowanie Syberia :roll: tej nocy bylo -31 ....to jakis koszmar :shake: Teraz jest -24 i jeszcze wiatr do tego...masz racje ..."gora nas nie lubi" :shake:

Ewciu, jak bedzie tak zimno to nie zaryzykuje z Sabinka dluzszego spaceru :( Tylko na siusiu i z powrotem. Boje sie przeziebic jej pecherz..., poza tym, przy tak duzym mrozie sama ciagnie szybko do domu.
Sadze , ze Pani Maxa tez nie bedzie miala ochoty na spacery. Oddychac ciezko przy takiej pogodzie...Zobaczymy :-) Moze akurat bedzie fajnie :-)
Jolus dziekujemy :evil_lol: Sabinka znowu dzisiaj pilnuje ognia przy kominku;-) lubi ciepelko jak jej pan ;-)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zaśmiecanie, ale bardzo Was proszę zaglądnijcie na wątek niewidomego Homera w depresji. Wątek został założony przez nową dogomaniaczkę i nic się tam nie dzieje... :(
[INDENT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220380-Ślepy-Homer-z-Przyborówka-już-w-depresji-potrzebuje-pomocy-i-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/2203...je-pomocy-i-DS[/URL]-!

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7753/resizeofdsc0107.jpg[/IMG]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Przepraszam za zaśmiecanie, ale bardzo Was proszę zaglądnijcie na wątek niewidomego Homera w depresji. Wątek został założony przez nową dogomaniaczkę i nic się tam nie dzieje... :(
[INDENT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220380-Ślepy-Homer-z-Przyborówka-już-w-depresji-potrzebuje-pomocy-i-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/2203...je-pomocy-i-DS[/URL]-!

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7753/resizeofdsc0107.jpg[/IMG]
[/INDENT][/QUOTE]

byłam, serce pęka....

Link to comment
Share on other sites

Marysiu, jasne, ze sie nie damy :-) chociaz juz troche za dlugo taka zimnica. Wiesz....mnie serce boli jak mysle o psiakach w schronie i na wsiach :( tam ciemnogrod do granic absurdu :-(
Randki Sabinki i Maxa nie bylo w niedziele :shake: Nie sposob bylo wyjsc na dluzej niz 10min. Cala niedziele bylo ok -25 :shake: Moglo by juz odpuscic. Kocham te moje Mazury ale zimy ostatnio sa iscie syberyjskie , juz nie mazurskie.
Wczoraj jak jechalam na kolejna zabita wies z buda dla psiaka, widzialam stado sarenek przy lesie. lezaly bidulki wszystkie razem, zbite jak jednosc :roll: Mam nadzieje, ze je ktos dokarmia bo jak jeszcze bym musiala po lesie smigac z jedzeniem- to "matko zlituj sie" ;-) Karmiki stoja u mnie pelne jedzenia , a ptaszkow ani sladu :shake:. Co roku mialam kolejki do jadlodajni , a teraz cisza...gdziez one sie podzialy ? pojecia nie mam.
Ilusiu jak sie czujesz?
Przytulamy cieplo mimo mrozow :-)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Sabinka byla z Laurka w klinice :-)
Laura miala kontrole RTG , a Sabcia kontrolne badania :-) Krew wyszla niezle :-) wiecie ,ze wyniki Sabinki mimo wieku sie porawiaja:multi:
Zostal pobrany wymaz z ucha dla pewnosci , chociaz i tak wiemy z czym sie musimy zmagac :( Sabinka dostala leki, bez ktorych juz funkcjonowac sie nie da ale Pani dr byla bardzo zadowolona ze zdrowka Sabci, dumna z faktu, ze sunia juz nie jest siusmajtka :multi: Sabinka to bardzo wdzieczny pacjent. Spokojna, cierpliwa, pozwolila sobie pobrac krew bez protestu, zajrzec w uszy, zeby. Zwyrodnienie kregoslupa tez sie nie poglebilo,
Ogolnie Sabinka ...miod malina :-)
Czasowo gronkowiec tez opanowany:-) Sabcia uslyszala dzisiaj tyle komplementow ile ja bym sobie zyczyla ;-)
pozdrawiamy Cioteczki:loveu:
Marysiu , to prawda :-) cala zime Sabinka przy kominku grzeje dupcie :-)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu , Sabinka miala robiony rezonans (na RTG nie bylo dokladnie widac) w zeszlym tygodniu, i wczoraj dr porownala aktualne badanie ze starszym ( 8 miesiecy temu robilismy pierwszy rezonans :-) . Nie jest gorzej , a to juz super dobrze .....mamy swiadomosc tego, ze lepiej nie bedzie . Sabcia dostala niezla szkole zycia przez te 11lat :(
Ogolnie , Sunia jest ok ;-) Dzisiaj w nocy po wczorajszym zastrzyku nasiusiala przez sen ;) ale to nic nie szkodzi....tak sie zdarza, bo lek powoduje , ze duzo wiecej pije przez dwa dni, a spi tak "twardo", ze nie czuje jak siusiu samo idzie ;-)
Juz jest wymyta, lozko uprane ...nic sie nie stalo ;-)
Marysiu, Ewciu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ilusiu , pisz , rymuj jak najwiecej :-) masz we mnie wierna fanke swojej tworczosci :-)Dziekujemy za pamiec o Sabince:loveu:
Jolus :loveu:dzieki
Marysiu :loveu: a no nasiusialo sie ...i Sabcia sypia teraz w pampersie:lol: Troszke posikuje po zastrzyku ale to u niej zupelnie normalne :-)Bedzie taka siusmajtka jeszcze przez 2-3 dni :) Nic nie szkodzi...;) Jej wolno :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...