Jump to content
Dogomania

Zagłodzony owczarek - żyje, ma cudowny dom!!!Dziękujemy!!!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzeba zacząć zbierać fundusze na leczenie ONki, bo pewnie będzie kosztowne. Poza tym później będzie potrzebna specjalna karma.
Kajetnaka, czekam na info na jaki adres mam wysłać swoje fanty. Napiszę tez do paulinken ona fajny bazarek cegeiłkowy zrobi może

Link to comment
Share on other sites

Jak sunia się czuje? Po przeczytaniu i obejrzeniu jej zdjęć, mam problem z trafieniem w klawisze klawiatury.....Chociaż....wiecie co, o ilu takich psach nigdy się nie dowiemy i umrą za życia straszliwie zagłodzone, chore,bite....a będą umierać długo, powoli na ich nieszczęście....,bo nie dojrzą ich oczy dudson13 , jej koleżanek, czy innych wrażliwych, czyli normalnych ludzi.......

Link to comment
Share on other sites

Tu jeszcze jeden,kolejny przyklad ogromnego okrucieństwa : Rodzinka zagłodziła ONka na śmierć . Suczka ONka jeszcze żyje ,a następną ofiarą po nich mial być następca :szczeniaczek ONek.......
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/204744-ONEK-zag%C5%82odzony-na-%C5%9Bmier%C4%87%21-Suka-%C5%BCyje-i-wa%C5%BCy-16-kg%21-Potrzebujemy-wsparcia"]http://www.dogomania.pl/threads/204744-ONEK-zag%C5%82odzony-na-%C5%9Bmier%C4%87!-Suka-%C5%BCyje-i-wa%C5%BCy-16-kg!-Potrzebujemy-wsparcia[/URL]!

[B]Takich oprawców jak oni, powinno się skazywac na taki los i cierpienie ,j akie oni zgotowali tym zwierzętom-swym ofiarom .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Dziewczyny błagam nie puśćcie tego płazem.
Allegro cegiełkowe koniecznie.
Moze banerek ze zdjeciem Sabci?
Jest juz konto?[/QUOTE]

Konto jest. Wcześniej pieniążki na Gutka wpływały na konto dziewczyny z TOZ i wszystko zostało rozliczone, także myślę, że teraz też tak zrobimy. Konto będę podawać na pw.
Też czekanm na wieści o suni. Rozmawiałam z koleżanką, sprawę założymy nawet jeśli to okaże się mała szkodliwość czynu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Konto jest. Wcześniej pieniążki na Gutka wpływały na konto dziewczyny z TOZ i wszystko zostało rozliczone, także myślę, że teraz też tak zrobimy. Konto będę podawać na pw.
Też czekanm na wieści o suni. Rozmawiałam z koleżanką, [B]sprawę założymy nawet jeśli to okaże się mała szkodliwość czynu[/[/B]QUOTE]

Super,tak zawsze trzeba robić:loveu:,jak sądy będą miały wiele takich samych spraw,to może wreszcie zaczną dawać wyroki!!!
Myślę,ze tzw. mała szkodliwość w wyrokach,brała się być może,z niewielkiej liczby składanych doniesień!?:cool3:
A wet wystawi obdukcję? To bardzo ważny dowód w sprawie + foty!!!!
Trzymam kciuki za powodzenie w sprawie oraz za zdrowie biednej suczynki:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Sunia dzisiaj czuła się dużo lepiej. Gdy byłam u niej rano, wstała i podeszła się przywitać. Nie ma już tak wzdętego brzuszka i dużo lepiej chodzi. Jutro odwiedzimy ją z Jagoda1.

W Poniedziałek jak nabierze sił zobaczy ją dermatolog.[/QUOTE]

Kochana psina,wie ,że ją uratowałyście. Nie jest młódką ,ale niech ostatnie lata jej życia będą mlekiem i miodem płynące . Sąd w sprawie tej istoty ,która ją tak urządziła jest konieczny,niech ponosi kare za to co zrobiła ze zwierzątkiem.

Link to comment
Share on other sites

Właścicielom to tylko podesłać ciasto-prezent z cyjankiem w "podziękowaniu". Sąd pewnie nic sobie z tego nie zrobi... NIESTETY! A to barachło dalej będzie gnębić zwierzęta. To się odbierze, to wezmą następne. Bozeee... czemu nie istnieje oko za oko...

Link to comment
Share on other sites

Ludziki mnie też mowę odebrało, wyć się chciało jak zobaczyłam zdjęcia! Błagam Was nie odpuszczajcie. Sprawa musi być, może zabronią tym śmieciom posiadać zwierzęta! Mam zajęcia na studiach z prawa. Gdyby trzeba było o coś zapytać, jakieś procedury poznać proszę piszcie. Pogadam z Panią Dr, która prowadzi zajęcia, myślę, że pomoże. A za suniątko trzymam kciuki, już jej nic nie grozi, to najważniejsze! Ciekawe kiedy to zrozumie, malutka:( Saba będzie dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...